نهار و شام

رستوران و کافی شاپ

بهترین ناهار و شام‌ها را در هتل‌ها و رستوران‌های مجلل با تخفیف دریافت کنید.

اگر به دنبال تجربه صرف ناهار و شام در فضایی به یاد ماندنی هستید، می‌توانید بهترین منوها را با بیشترین تخفیف و کمترین قیمت در تخفیفان بیابید. کافی است با توجه به محل زندگی و بودجه‌ای که دارید، یکی از مکان‌های غذاخوری را انتخاب کنید.

در هتل‌ها تخفیف ناهار و شام به صورت بوفه و سلف سرویس، و در رستوران و کافی شاپ، تخفیف‌ها بر روی منوی ناهار و شام در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن نظرات سایر مشتریان و امتیازات آنها، مناسب‌ترین محل را برای ناهار و شام خود انتخاب کنید.

 

قیمت و هزینه تخفیف‌های ناهار و شام چطور محاسبه می‌شود؟

تخفیف‌های ناهار و شام به سه صورت ارائه می‌شود:

- تخفیف یک غذای خاص در منوی ناهار و شام

- تخفیف بوفه ناهار و شام

- تخفیف منوی ناهار و شام

در تخفیف‌های بوفه ناهار و شام، با پرداخت تنها درصدی از کل هزینه می‌توانید از سلف سرویس ناهار و شام بوفه به صورت کامل استفاده کنید. سلف سرویس‌ها هیچ محدودیتی در تعداد و میزان غذاهای انتخاب شده ندارند. با خرید از تخفیفان نیازی به پرداخت در محل غذاخوری نیست.

در تخفیف روی منوی ناهار و شام، مبلغی در نظر گرفته شده و درصد تخفیف روی آن محاسبه می‌شود. به عنوان مثال رستورانی مبلغ 50 هزار تومان را به عنوان سفارش کلی لحاظ کرده که 30 درصد تخفیف دارد. شما می‌توانید با پرداخت 35 هزار تومان به اندازه 50 هزار تومان خرید کنید. اگر سفارش شما از این مبلغ بیشتر باشد، مابقی هزینه در صورت‌حساب اعمال می‌شود. بنابراین می‌توانید با خرید چند برگ تخفیف از صفحه مکان غذاخوری، تخفیف‌های بیشتری روی سفارش خود دریافت کنید.

برخی کافی‌شاپ‌ها علاوه بر تخفیف روی منوی ناهار و شام، تخفیف‌های بیشتری هم روی باقی غذاهای منو پیشنهاد می‌کنند. به عنوان مثال کافی‌شاپی اعلام می‌کند افرادی که از تخفیفان منوی ناهار و شام را با 40 درصد تخفیف خریداری کرده‌اند، می‌توانند تمام غذاهای دیگر داخل منو را با 10 درصد تخفیف خریداری کنند.

 پیشنهاد مشابه: تخفیف بوفه های شام و ناهار تهران

 

منوی ناهار و شام در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها شامل چه مواردی می‌شود؟

منوی ناهار و شام هر رستوران و کافی‌شاپ با یکدیگر متفاوت است. برخی مکان‌های غذاخوری سینی ناهار و شام دارند که از بین آنها می‌توانید یکی را انتخاب کنید. برخی دیگر انواع مواد خوراکی ناهار و شام را در منوی خود دارند و برحسب سلیقه می‌توانید هرکدام که بخواهید را سفارش دهید.

غذاهای رایج در منوی ناهار و شام:

- انواع کباب

- انواع خورشت

- انواع غذاهای ملل

- انواع برگر

- انواع پیتزا

- انواع ساندویج

برخی رستوران‌ها در تخفیف‌های خود محدودیت دارند. به عنوان مثال یک رستوران تخفیف را روی نوشیدنی‌های گرم و سرد خود اعمال نمی‌کند. بنابراین پیش از خرید از هر محل غذاخوری اطلاعات مربوط به تخفیف را با دقت مطالعه کنید.

 

بوفه هتل‌ها و رستوران‌ها برای ناهار و شام چه غذاهایی ارائه می‌کنند؟

بوفه‌های ناهار و شام هتل‌ها جذاب و هیجان‌انگیز هستند. پیشنهاد می‌کنیم تجربه صرف یک ناهار و شام مجلل را در فضای باز هتل از دست ندهید. منوی بوفه‌های ناهار و شام معمولا مفصل است و شامل انواع و اقسام غذاهای رنگارنگ ایرانی و خارجی می‌شود.

 

سوالات متداول درباره بوفه و منوی ناهار و شام

۱- من تخفیف منوی ناهار و شام یک رستوران را از تخفیفان خریده‌ام. آیا بعد از مراجعه هم باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

خیر. شما مبلغ سفارش خود را پیش از این پرداخت کرده‌اید. اما اگر از مبلغ مشخص شده در صفحه رستوران بیشتر خرید کرده‌اید، باید مابقی هزینه سفارش را بپردازید.

۲- چطور می‌توانم منوی هر بوفه و رستوران را مشاهده کنم؟

در بخش مشخصات مربوط به هر هتل، رستوران و یا کافی‌شاپ گزینه‌ای به نام «مشاهده منو» وجود دارد. با کلیک روی این دکمه، می‌توانید لیست کامل غذاهای ارائه شده در منو را مشاهده کنید.

۳- آیا می‌توان بیشتر از مبلغ تخفیف سفارش داد؟

بله. شما می‌توانید تا جایی که در صفحه تخفیف رستوران اشاره شده، غذا سفارش دهید. اگر سفارش‌های بیشتری داشته باشید، مبلغ تخفیف روی مابقی آنها لحاظ نمی‌شود.

۴- چند نفر می‌توانند از تخفیف منوی ناهار و شام استفاده کنند؟

هر بن تخفیف خریداری شده از تخفیفان تنها برای یک نفر قابل استفاده است. بنابراین اگر به دنبال تخفیف برای همه اعضای خانواده یا دوستان خود هستید، هنگام خرید از تخفیفان، تعداد تخفیف را مشخص کنید.

۵- سطح قیمت بوفه و منوی ناهار و شام به چه اندازه است؟

معمولا بوفه‌های ناهار و شام که اغلب هتل‌ها ارائه می‌کنند، قیمت بیشتری دارد. به این علت که ناهار و شام به صورت سلف سرویس ارائه می‌شود و محل غذاخوری هم فضای شیک و مجللی دارد. اما منوی ناهار و شام در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها در سطح قیمت متوسطی دارد و قیمت آن معمولا بسته به محتوای منوی ناهار و شام و محل رستوران تغییر می‌کند.

۶- آیا برای استفاده از تخفیف بوفه و منوی ناهار و شام محدودیت وجود دارد؟

بله. هر رستوران ساعت مشخصی برای سرو ناهار و شام دارد. معمولا این ساعت از 8 صبح شروع می‌شود و تا 11 ظهر ادامه دارد. مکان‌های غذاخوری بعد از این ساعت سفارش‌های منو ناهار و شام‌ها را قبول نمی‌کنند. این مسئله در مورد بوفه‌ها نیز صادق است.

 

شرایط سرویس‌دهی در دوران کرونا

تمام هتل‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌هایی که با تخفیفان همکاری می‌کنند ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا هستند. تهیه غذا در محیطی کاملا بهداشتی انجام می‌شود. کارکنان مجموعه‌ها هم از ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده می‌کنند.

با این همه با رعایت نکات بهداشتی مانند رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و ضدعفونی کردن مداوم دست‌ها می‌توانید از ابتلا به هرگونه بیماری پیشگیری کنید.

شما همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه هرکدام از رستوران‌ها اطلاعات بیشتری درباره تمهیدات بهداشتی آنها به دست بیاورید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحه مربوطه قرار دارد. می‌‌توانید با مراجعه به این قسمت‌ها، در مورد خدمات آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوه استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱