آش و حلیم و کیترینگ

رستوران و کافی شاپ

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

فهرست آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها با تخفیف های واقعی را در این صفحه مشاهده می‌کنید.

غذا خوردن در آش و حلیمی‌ها و همچنین سفارش غذا از کترینگ‌ها از دیرباز تا کنون یکی از تفریحات مردم بوده است. گذراندن ساعاتی خوش در کنار خانواده و دوستان و صرف یک غذای جذاب جذاب بسیار دلنشین است. می‌توانید با استفاده از پیشنهادهای شگفت‌انگیز تخفیفان تجربه‌ دلچسبی را در آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها تهران و سایر شهرها داشته باشید.

 

تخفیف بهترین آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها تهران

آش و حلیم از محبوب ترین خوراکی‌های ایران است و همچنین کترینگ‌ها به دلیل قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن همواره جز اولین گزینه‌های تمام شهروندان برای سفارش غذا می‌باشند همین امر باعث شده تعداد این غذاخوری‌ها در تهران و سایر شهرستان‌ها بسیار زیاد باشد

می‌توانید با توجه به محل سکونت خود و میزان تخفیف ارائه شده از هر یک از آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها طرف قرارداد با تخفیفان بهره‌مند شوید.

بسیاری از این رستوران‌ها در شرایط فعلی پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت می‌کنند که می‌توانید جزئیات آن را در صفحه مخصوص به هر یک مشاهده کنید.

پیشنهاد مشابه: تخفیف بهترین رستوران های غرب تهران 

 

قیمت و هزینه آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها

عوامل بسیاری در تعیین قیمت و هزینه یک وعده غذا در آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها نقش دارند.

فضای رستوران: اصولا این رستوران‌ها از فضای خاصی برخوردار نیستند چرا که آن‌ها برای غذای بیرون‌بر طراحی شده اند در نتیجه شامل یک آشپزخانه و پیشخوان می‌باشند

کیفیت غذا: استفاده از مواد اولیه با کیفیت و برنج ایرانی از اصول اولیه هر آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها ممتاز محسوب می‌شود.

سایر هزینه‌ها: در برخی از آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده به صورت جداگانه اخذ می‌شود.

 

منوی رستوران‌های آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها

در اکثر مغازه‌های آش و حلیم همانگونه که از اسمش پیداست ما غذاها و پیش غذاهایی از آن دست را مشاهده خواهیم کرد.

اما کترینگ‌ها از منوی غذایی بسیار متنوعی می‌توانند برخوردار باشند. از انواع غذاهای ایرانی و کباب‌ها گرفته تا حتی غذاهای محلی.

سوالات متداول درباره‌ آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها

تعدادی از سوالات متداول را همراه با پاسخ در ادامه مشاهده می‌کنید.

۱- از کجا می‌توانم منوی رستوران را مشاهده کنم؟

در صفحه هر پیشنهاد و در پایین توضیحات رستوران، گزینه‌ای با نام «مشاهده منو» قرار دارد. با کلیک بر روی آن، فهرست منوی آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها نمایش داده می‌شود.

۲- آیا می‌توان بیشتر از مبلغ تخفیف سفارش داد؟

شما می‌توانید به اندازه کوپن تخفیفان از منوی رستوران سفارش دهید. اگر سفارش بیش از ارزش تخفیفان باشد، مبلغ تخفیف بر روی آن اعمال نمی‌شود. اگر منوی خاصی شامل کوپن تخفیف نباشد، در قسمت «شرایط استفاده» نوشته می‌شود.

 

شرایط سرویس‌دهی آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها در دوران کرونا

بسیاری از آش،‌حلیم و کیترینگ‌ها تهران و شهرستان‌ها که با تخفیفان طرف قرارداد هستند، پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا را رعایت می‌کنند. جزئیات مربوط به هریک در صفحه‌ رستوران مورد نظر توضیح داده شده است. پیش از خرید و مراجعه می‌توانید اطلاعات مربوط به موارد بهداشتی مورد نظر را مشاهده کنید.

اما در نظر داشته باشید در نهایت خود شما هستید که با رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین استفاده از ماسک و دستکش می‌توانید از انتقال ویروس کرونا به دیگران جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

نوع رستوران، امکانات، تنوع منو و سطح قیمت هر جگرکی در صفحه‌ مربوط به آن نوشته شده است. با مراجعه به این توضیحات می‌توانید درباره‌ آدرس، ساعات و روزهای مراجعه و نحوه‌ سرویس‌دهی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان نیز سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱