بهترین تخفیف‌های هتل و تورهای داخلی و خارجی با بیش از ۵۰۰۰ مقصد

تخفیفان‌های تور یک روزه

مرتب سازی بر اساس امتیاز کاربران

به طور قطع بخش تفریحی و هیجان و تورهای مسافرتی سایت تخفیفان یکی از پرمخاطب ترین گروه های تخفیفان است، پیشنهادهای مسافرتی این بخش متنوع، و دارای گزینه های متفاوتی است . اگر طرفدار تور یکروزه  هستید، پیشنهادهایی مانند تور بوم گردی، تور یزد، تور کویر مصر، تور نوروزی، تور طبیعت گردی از بهترین آژانس های مسافرتی تهران مناسب با سلائق مختلف، و با بهترین قیمت های ممکن در این گروه یافت می شود. که هر گردشگری را وسوسه می کند تا حداقل یکبار از این تخفیف ها استفاده کند، چون کسانی که یک بار با این تخفیف ها به سفر یا هتل رفته اند، مشتری دائم تخفیفان شده اند.

در صورتی که اهل مسافرت های شخصی هم هستید می توانید از پیشنهادهای هتل تخفیفان استفاده کنید، و اقامت در هتل را با برنامه ی تور یک روزه  یا تور چند روزه خود ادغام کنید.

اما یک نکته را فراموش نکنید که یکی از پر طرفدار ترین پیشنهادهای تخفیفان تور یک روزه و به خصوص تور یکروزه تور کویر مصر است. همچنین در ایام و مناسبت هایی مثل نوروز تور داخلی با بهترین قیمت های ممکن در سایت تخفیفان ارائه می شود. بعلاوه اگر بخواهیم از آژانس های مسافرتی که به طور دائم با سایت تخفیفان همکاری می کنند، نام ببریم، باید از آژانس بیاتاگشت جاوید ، آژانس مسافرتی فرجام پرواز و آژانس مسافرتی آوا سیر نام ببریم. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید