با کاشت مژه و روش‌های انجام آن آشنا شوید

0 3,171

شما هم از مژه‌های کم پشت و کوتاه خسته شده‌اید؟ فکر می‌کنید با مژه‌های بلند و پرپشت می‌توانید تغییری زیبا و مثبت در چهره‌تان ایجاد کنید؟ راه‌های زیادی برای رسیدن به مژه‌های مورد نظر شما وجود دارد. یکی از این روش‌ها کاشت مژه است.

این روش به شما کمک می‌کند تا مژه‌های شما حالت‌دارد و پرپشت جلوه کنند تا چهره‌ای زیباتر و جذاب‌تر باشید. اما تاکنون فکر کرده‌اید که کاشت مژه چیست و چه روش‌هایی برای این کار وجود دارد؟ با ما همراه شوید تا با انواع روش‌های کاشت مژه آشنا شوید.

 

انواع کاشت مژه

کاشت مژه یکی از جدیدترین راه‌های افزایش زیبایی چشم‌هاست و امروزه آگهی‌های مختلفی در مورد کاشت و اکستنشن مژه وجود دارد. در حقیقت دو نوع کاشت مژه وجود دارد.

یکی کاشت مژه دائم و دیگری کاشت مژه موقت که به اسکتنشن مژه هم معروف است و معمولا به صورت میانگین تنها یک هفته ماندگاری دارد.

کاشت مژه طبیعی روشی است که از طریق جراحی و یا میکروسرجری و توسط متخصصان زیبایی انجام می‌شود ولی در اکستنشن مژه موهای حیوانات یا موهای مصنوعی به صورت چسب به پلک شما می‌چسبد و بعد از مدتی هم می‌توان آن‌ها را برداشت.

 

کاشت طبیعی مژه

کاشت مژه طبیعی یا دائم نیاز به جراحی و بیهوشی دارد.
کاشت مژه طبیعی یا دائم نیاز به جراحی و بیهوشی دارد.

کاشت طبیعی یا دائم مژه روشی است که معمولا کسانی که به دلیل بیماری یا سوختگی مژه‌های خود را از دست داشته باشند، از آن استفاده می‌کنند. کاشت طبیعی مژه آن‌قدرها که فکر می‌کند، ساده نیست و باید توسط متخصصان زیبایی انجام شود.

در این روش موهایی انتخاب می‌شود که نزدیک‌ترین جنس‌ را به جنس مژه‌های شما دارد. برای هر چشم شما نزدیک به ۵۰ مو انتخاب می‌شود و با ایجاد برش‌هایی بسیار ریز در نواحی مخصوصی از پلک‌های بالایی و پایینی قرار می‌گیرد.

این فرآیند نیاز به بیهوشی کامل یا موضعی دارد و جراحی ممکن است تا سه ساعت طول بکشد. احساس درد، ورم و کبودی از عوارض آن است که پس از یک هفته و با مصرف داروهای ضد درد و استراحت کافی بهبود پیدا می‌کند.

در روش کاشت طبیعی مژه‌ها رشد طبیعی خود دارند و باید هر ۶ تا ۱۲ ماه مقداری کوتاه شوند. قیمت کاشت مژه دائمی بستگی به عوامل مختلفی از جمله وضعیت فعلی مژه‌های شما و تعداد مژه‌های کاشته شده دارد.

 

کاشت موقت مژه یا اسکتنشن مژه

در این روش مژه‌های مصنوعی به صورت یکی یکی و توسط چسب‌هایی که ماندگاری مشخصی دارند، در کنار مژه‌های طبیعی شما قرار می‌گیرند. جنس این مژه‌ها می‌تواند موی انسان، موی اسب، موی سمور یا حتی فیبرهای مصنوعی یا ابریشمی باشد.

البته معمولا موی حیوانات به دلیل آن‌که نمی‌شود از بهداشتی بودن و استرلیژه بودن آن‌ها اطمینان حاصل کرد و هم به دلیل اینکه می‌تواند حساسیت زا باشد، توصیه نمی‌شود. در اسکتنشن مژه معمولا در حدود ۴۰ تا ۶۰ مژه استفاده می‌شود.

عمر مفید این نوع مژه‌ها معمولا بین ۲ تا ۴ هفته است و اگر به خوبی از آن‌ها مراقبت شود تا ۶ هفته هم دوام می‌آورند. اگر تصیم گرفتید که این مژه‌ها را پس از مدتی بردارید، باید از محلول پاک کننده ویژه‌ای که برای این منظور درست شده استفاده کنید.

 

کاشت مژه برای چه کسانی مناسب نیست؟

کاشت مژه تنها برای کسانی مناسب نیست که مشکلات چشمی دارند. شما می‌توانید انواع کاشت مژه‌ را با توجه به صلیقه‌تان استفاده کنید.  البته به این نکته توجه داشته باشید که اکستنشن مژه معمولا متداول‌تر است.

این روش باعث از بین رفتن مژه‌های طبیعی شما نمی‌شود و روش انجام آن ساده‌تر است کاشت طبیعی است. ولی اگر از مژه‌های خود اصلا راضی نیستید یا به علت بیماری یا سوختگی مژه‌های خود را از دست داده‌اید، کاشت طبیعی مژه می‌تواند بیشتر به کمک شما بیاید.

مشاهده خدمات کاشت مو، مژه و میکروپیگمنتیشن در تخفیفان


هر آنچه که درباره بوتاکس مو باید بدانید

ماساژ صورت چیست و چه فوایدی دارد؟

کلینیک های دندان پزشکی تهران با تخفیف

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صبحانه رو با تخفیف بزن...
همین حالا خرید کنید
close-image