با تمام جاذبه های گردشگری نمک آبرود آشنا شوید

جاذبه های گردشگری نمک آبرود آن‌قدر زیاد و متنوع هستند که شاید یک روز وقت برا تمام آن‌ها کم باشد. وقتی از کلافگی‌ها و دغدغه‌های روزمره خسته شده‌اید و دلتان هوس فضای سبز، دریا و تفریحات جذاب کرده است، می‌توانید سری به نمک آبرود بزنید، از جنگل‌ها و ساحل زیبایش لذت ببرید، تله کابینش را سوار شوید، در سورتمه نمک آبرود با هیجان رابطه‌ای صمیمی برقرار کنید، پل معلق نمک آبرود را امتحان کنید و دست آخر هم شب خود را در هتل های نمک آبرود سپری کنید یا به تهران برگردید و خاطره‌ی این روز خوب را تا مدت‌ها در ذهن خود داشته باشید.

نمک آبرود، شهرکی توریستی با جاذبه‌ های گردشگری فروان است که ۱۲ کیلومتر جاده چالوس و در استان زیبای مازندران واقع شده. برای آشنا شدن با جاذبه‌ های گردشگری نمک آبرود و اینکه چگونه می‌توانید در این شهرک توریستی شمال ایران یک روز پرنشاط رو سپری کنید، حتما ادامه این مطلب را بخوانید.

آشنایی با نمک آبرود

نمک آبرود به عنوان پرطرفدارترین مقاصد در میان گردشگران است. به دلیل فراوانی و مهیج بودن جاذبه‌ های گردشگری نمک آبرود این شهرک از جزو پرمسافرتین شهرک‌های شمال ایران است. کمتر کسی در نمک آبرود حوصله‌اش سر می‌رود. تماشای جنگل‌های سرسبز شمال، قدم زدن  در بازاچه‌های محلی و در بین شمشادهای ۷۰۰ ساله و لذت از آب هوای تمیز این منطقه، حال هوای خیلی‌ها را عوض می‌کند.

نمک آبرود شهرکی توریستی و البته مسکونی است که در بین راه چالوس به تنکابن قرار گرفته. این شهرک زیبا با ۶۵۰ هکتار وسعت، از شمال به دریای خزر و جنوب به بلندی‌های مدوبن در رشته کوه البرز محدود شده.  نمک آبرود به ۲ بخش اصلی تقسیم شده. یکی بخش مسکونی آن است که از ۸ محله ساخته شده. این محله‌ها با معابر ورودی که دارند خود را از سایر نقاط نمک آبرود جدا کرده‌اند. بخش دوم و مهم‌تر، بخش توریستی آن است. این بخش با مجموعه‌ای کامل و جذاب از امکانات تفریحی و رفاهی پاسخگوی هیجان و شادی تمامی گردشگران است.

 

جاذبه های گردشگری نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود

 

تله کابین نمک آبرود دو خط دارد. خط یک شما را با قله مدوبن می‌رساند و خط شما شما را به قله دیوحمام می‌برد.

مگر می‌شود کسی به نمک آبرود برود و از تله کابینش استفاده نکند؟ تله کابین نمک آبرود با عنوان بلندترین تله کابین ایران، امکان صعود به قله مدوبن و دیوحمام را فراهم کرده است. شما از چشم اندازهایی که این تله کابین در اختیارتان قرار خواهد داد نهایت لذت را خواهید برد. تماشای جنگل و دریا با هم یکی از خاص‌ترین مناظری است که تله کابین نمک آبرود مهیا کرده است.

تله کابین نمک آبرود دو خط دارد. خط یک با کابین‌های ۴ نفره و مسیر ۲۱۰۰ متری را طی ۱۵ دقیقه طی می‌کند و شما را به قله زیبای مدوبن می‌برد. خط دو تله کابین نمک آبرود مسیری ۱۷۰۰ متری دارد و شما را به قله دیوحمام می‌برد. ظرفیت هر کابین در این خط ۶ نفر است.

تله کابین نمک آبرود در سال ۱۳۷۲ افتتاح شده. خطوط تله کابین نمک آبرود جهت حفظ امنیت کاربران هر روز بررسی می‌شود و تاکنون این هیچگونه حادثه‌ای در این تله کابین رخ نداده و یکی از امن ترین خطوط تله کابین در ایران محسوب می‌شود.  این خطوط همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۹ به روز گردشگران داخلی و خارجی باز است.

 

سورتمه نمک آبرود

 

سورتمه نمک آبرود یکی از زیباترین مسیرهای سروتمه سواری در ایران است.
سورتمه نمک آبرود یکی از زیباترین مسیرهای سورتمه سواری در ایران است.

اگر به دنبال اولین سورتمه احداث شده در ایران هستید، پس باید به سری به نمک آبرود بزنید. سورتمه نمک آبرود یعنی هیجان با سرعت ۲۵ کیلومتر در ساعت و گذر کردن از بین درختان و مناطق زیبا و چشم نواز. سورتمه نمک آبرود با مسیری ۱۲۵۰ متری، طولانی ترین پیست سورتمه در ایران است. شرکت سازنده سورتمه نمک آبرود مانند سورتمه توچال، شرکت ویگاند آلمان است و از استانداردهای بسیار بالایی برخروردار است. سورتمه نمک آبرود از هیجان انگیز‌ترین جاذبه های گردشگری نمک آبرود است که حتما باید آن را امتحان کنید.

 

زیپ لاین نمک آبرود

از دیگر جاذبه های گردشگری نمک ابرود میتوان به زیپ لاین نمک آبرود اشاره کرد. سوار تله کابین که شدید و به ارتفاعات نمک آبرود رسیدید. امکانات زیادی برای تفریح است. یکی از آن‌ها پارک ماجراجویی نمک آبرود است. یکی از امکانات پارک ماجراجویی نمک آبرود زیپ لاین است. بسیار از افراد در ابتدا از تجربه زیپ لاین ترس دارند. ولی اگر فقط یک بار زیپ لاین نمک آبرود را امتحان کنید به حس هیجان آن عادت خواهید کرد. پارک ماجراجویی نمک آبرود با در اختیار داشتن دو خط زیپ لاین موتور دار که در کنار پل معلق قرار دارند. شما را از بالای درختان و در میان کوه‌های اطراف جا به جا می‌کند.

 

پل معلق نمک آبرود

 

پل معلق که به تازگی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری نمک آبرود شروع به فعالیت کرده.
پل معلق که به تازگی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری نمک آبرود شروع به فعالیت کرده.

پارک ماجراجویی نمک آبرود فکر همه جا را کرده. پل معلق یکی از تفریحات فوق العاده جذاب پارک ماجراجویی است. قدم زدن روی یک پل باریک که از چوب و طناب ساخته شده و در میان کوه‌های معلق است، هیجان خاصی دارد. البته نگران امنیت آن نباشید. این پل معلق امینت بالایی دارد و شما از این بابت هیچ نگرانی‌ نخواهید داشد و می‌توانید قدم زدن در ارتفاع بالا را روی یک پل باریک و معلق در هوا تجربه کنید.

 

پینت بال نمک آبرود

 

پینت بال یکی از ورزش‌های پرهیجان و پرطرفدار در ایران است. جنگ با گلوله‌های رنگی به عنوان چهارمین ورزش پرتحرک در دنیا شناخته می‌شود. پینت بال نمک آبرود بزرگترین پینت بال جنگی در ایران به حساب می‌آید. پینت بال نمک آبرد محیط بسیار جذابی را در جنگل و در کنار درختان توسکا پدید آورده است. شما برای تجربه یک بازی هیجان انگیز پینت بال، می‌توانید با دوستانتان به پینت بال نمک آبرود بروید و از محیط اطراف لذت ببرید و هم از یک جنگ تمام عیار.

 

اقامت در نمک آبرود

 

ویلا نمک آبرود
نمک آبرود ویلاها و مجتمع‌های اقامتی بسیاری دارد.

هیج جای نگرانی‌ای برای اقامت در نمک آبرود نیست. گزینه‌های بسیار زیادی پیش روی شما قرار دارد. شما می‌توانید از امکانات موجود در این شهرک توریستی استفاده کنید. نمک آبرود تعداد زیادی هتل و ویلا در داخل و خارج از خود دارد. از دیگر گزینه‌های پیش روی شما کمپینگ است که می‌توانید در تفرجگاه‌های ساحلی نمک آبرود با پرداخت هزینه‌ای اندک یا حتی رایگان آن را تجربه کنید.

 

تور نمک آبرود

تور نمک آبرود از جمله پیشنهادهایی است که طرفداران بسیاری دارد. این تورهای معمولا به صورت تور یک روزه اجرا می‌شوند و از نقطه قوت آن در بازدید از تمام جاذبه‌ های گردشگری نمک آبرود و حتی بیشتر است. برخی از این تورها با قرار دادن مکان‌های دیگری مانند آشکده کندوان و ساحل متل قو روزی شاد و مفرح را برای شما تدارک دیده‌اند. شما می‌توانید در سایت تخفیفان، از تخفیف‌های ویژه آن‌ها استفاده کنید.

تخفیف تور نمک آبرود

کد تخفیف اسنپ تریپ برای رزرو هتل با تخفیف

۵ مکانی که حتما در سفر به رامسر باید ببینید

۶ جاذبه طبیعی جزیره قشم که حتما باید ببینید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.