پولِ‌تو چیست؟

اقامت 24

0 نظر

تا 1.7٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای استفاده از خدمات سایت اقامت ۲۴ می‌توانید از تخفیف‌های تخفیفان و همچنین امکان ویژه «پولِ‌تو» استفاده کنید. تخفیفان امکانی ایجاد کرده تا بتوانید از جدیدترین تخفیف‌های اقامت ۲۴ باخبر شده و از خدمات آن استفاده کنید.

اقامت ۲۴ مرکزی برای رزرواسیون اماکن اقامتی کشور است و به عنوان اولین و تنها مرکز رسمی رزرواسیون هتل در ایران که موافقت اصولی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این زمینه دارد، شناخته می‌شود. با اقامت ۲۴ می‌توانید در هر کجای ایران که می‌خواهید، به‌صورت آنلاین هتل رزرو کنید.

از طریق تخفیفان می‌توانید استفاده از خدمات اقامت ۲۴ را با هزینه‌ای کمتر تجربه کنید. اقامت ۲۴ در سایت تخفیفان تا ۶۰ درصد تخفیف روی خدمات خود ارائه می‌دهد.

 

چطور از کد تخفیف سایت اقامت ۲۴ استفاده کنم؟

برای استفاده از تخفیف‌های اقامت ۲۴ می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سایت اقامت ۲۴ را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون اقامت ۲۴، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از این سایت دریافت کنید.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت موردنظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند.

 

آخرین کدهای تخفیف سایت اقامت ۲۴ را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های اقامت ۲۴ را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده در اقامت ۲۴ را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم اقامت ۲۴ هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف اقامت ۲۴ مشکلی داشتید، ممکن است یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

- زمان استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

-  کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصول انتخابی شما نباشد.

-  از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده کرده‌اید.

 

ارتباط با پشتیبانی اقامت ۲۴

اقامت ۲۴ با پشتیبانی ۲۴ ساعته، این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز و هر مقطع و مرحله‌ای از سفر خود، نسبت به پیگیری رزرو خود اقدام نمایند. برای ارتباط با واحد پشتیبانی اقامت ۲۴ می‌توانید با شماره ۱۶۸۵ تماس بگیرید.

...بیشتر