پولِ‌تو چیست؟

ویونا بیوتی

69 نظر

تا 8٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی همیشه برای اغلب خانم ها جذابیت داشته است. به ویژه اگر فروش آنها با تخفیف همراه باشد. کد تخیف ویونا بیوتی از همین دست تخفیف‌‌هایی است که لذت خرید لوازم آرایشی و بهداشتی را چند برابر می‌کند. با استفاده از بن تخفیف ویونا بیوتی علاوه بر خرید با قیمت کمتر، مقداری از هزینه پرداخت شده، به واسطهٔ پولِ‌تو برمی‌گردد. در واقع هر زمانی که خریدتان را از وبسایت تخفیفان و با استفاده از پول تو انجام دهید، متناسب با خریدی که از فروشگاه‌های همکار تخفیفان کرده‌اید، مبلغی از هزینه انجام شده به شما پس داده می‌شود.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت موردنظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند.

 

جدیدترین کدهای تخفیف ویونا بیوتی را کجا پیدا کنم؟

جدیترین کوپن‌های تخفیف ویونا بیوتی از طریق وبسایت تخفیفان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. برای مشاهده آخرین تخفیفات ویونا بیوتی پیشنهاد می‌کنیم در خبرنامه تخفیفان عضو شوید.

 

چطور از کد تخفیف ویونا بیوتی استفاده کنم؟

برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی ویونا بیوتی با تخفیف، از طریق حساب کاربری تخفیفان، وارد صفحه تخفیف وینا بیوتی شوید. محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. در پایان نیازی به وارد کردن بن تخفیف ندارید و تنها روی گزینه "خرید" کلیک کنید. پس از این ‌که خرید خود را انجام دادید، تا 8 درصد از مبلغ پرداختی  شما به حسابتان برمی‌گردد.

 

چرا کوپن خفیف ویونا بیوتی من کار نمی کند؟

در نظر داشته باشید که کدهای تخفیف ارائه شده توسط تخفیفان زمان معینی دارند. بنابراین اگر در استفاده از بن تخفیف ویونا بیوتی دچار مشکل شدید، احتمالا مهلت زمانی آن تمام شده یا اینکه قبلا آن کوپن تخفیف را مصرف کردید. علاوه بر این به خاطر داشته باشید هر کد تخفیف، مختص یک نفر بوده و یکبار مصرف است.

 

بیشتر درباره ویونا بیوتی

این فروشگاه به صورت تخصصی در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. اصلی ترین مزیت خرید از این فروشگاه آسودگی مشتریان بابت اصالت محصول است.

 

ارتباط با ویونا بیوتی

در صورت بروز هرگونه مشکل و جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02144031129 تماس بگیرید.

...بیشتر