main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف پاپایا

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت پاپایا را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع کالاهای موجود در عطاری مانند ادویه‌های مختلف، حبوبات و روغن‌های خوراکی را با بهترین قیمت خریداری کنید و تا 14 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

پاپایا از طریق وب سایت خود محصولات مصرفی روزانه را به فروش می‌رساند. محصولاتی مانند انواع ادویه، خشکبار، روغن‌های خوراکی و کالاهایی از این دست را می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید. در سایت فروشگاهی پاپایا همچنین امکان خرید آنلاین محصولات مرتبط با خانه و آشپزخانه نیز هست.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از پاپایا از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از پاپایا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از پاپایا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 14 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف پاپایا را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف پاپایا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید محصولات موجود در عطاری با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف پاپایا استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از پاپایا» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره پاپایا

پاپایا فروشگاه آنلاینی است که در زمینه تهیه محصولات مصرفی و مایحتاج روزمره زندگی فعالیت دارد. کالاهای گوناگونی در دسته‌بندی‌های اسانس خوراکی، ادویه‌جات، خشکبار و دانه‌ها، روغن گیاهی، صابون، کرم و لوسیون گیاهی، عرقیات گیاهی، سبزیجات خشک و دارویی، عسل، چای و دمنوش، قارچ گانودرما، محصولات جلبک اسپیرولینا و محصولاتی از این دست در دسترس مصرف‌کنندگان قرار داده شده است.

 

ارتباط با پاپایا

برای دریافت پاسخ سوالات خود از پاپایا، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی محصولات می‌توانید همه روزه و 24 ساعته با شماره تلفن 02177886147 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.