main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف فروشگاه کتاب لیبرو

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت لیبرو را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع کتاب در موضوعات مختلف را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 10.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

لیبرو کتاب‌های گوناگونی در زمینه‌های ادبیات، فلسفه، علوم اجتماعی و سیاسی، روانشناسی و تاریخ فراهم کرده که می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از لیبرو از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از لیبرو است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از لیبرو» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 10.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف لیبرو را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف لیبرو را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع کتاب در زمینه‌های مختلف و با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف لیبرو استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از لیبرو» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره لیبرو

گروه لیبرو فعالیت خودش را در سال 1399 آغاز کرده است. لیبرو در زبان اسپانیایی به معنای کتاب است. لیبرو در قفسه ادبیات، دسته‌های مختلفی مانند داستان بلند خارجی، داستان کوتاه خارجی، داستان بلند ایرانی، داستان کوتاه ایرانی، داستان‌های عاشقانه، داستان‌های تاریخی، داستان‌های دفاع مقدس، رمان‌های اجتماعی سیاسی، رمان‌های فلسفی اجتماعی، در قفسه فلسفه، کتاب‌های مربوط به فلسفه غرب و شرق و در قفسه تاریخ، کتاب‌های مربوط به تاریخ ایران، تاریخ غرب و شرق و سرگذشت‌نامه را آماده عرضه کرده است؛ لیبرو همچنین در زمینه‌های علوم اجتماعی و سیاسی و روانشناسی، کتاب‌های گوناگونی فراهم کرده است.

 

ارتباط با لیبرو

برای دریافت پاسخ سوالات خود از لیبرو، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، پیگیری ارسال و تحویل بسته و موجودی کتاب‌ها می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره تلفن 09336373283 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.