پولِ‌تو چیست؟

ایبو

0 نظر

تا 7٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید خدمات موجود در سایت ایبو را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید فایل‌های پی دی اف و عکس از صفحات کتاب، مقاله یا هر نوشته دیگری را در سایت ایبو با بهترین قیمت تبدیل به متن قابل ویرایش (وُرد) کنید و تا 7 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

ایبو فروشگاه آنلاین راحت کردن مسیر تایپ متن‌های فارسی است. اگر فایل پی دی اف یا عکس از صفحات کتاب دارید و می‌خواهید آنها را تبدیل به متن کنید، سایت ایبو می‌تواند این خدمات را به شما ارائه دهد.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از استفاده از ایبو از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از ایبو است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از ایبو» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 7 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف ایبو را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف ایبو را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر زیاد با پی دی اف و تحقیق و تایپ سر و کله می‌زنید و می‌خواهید فایل‌های پی دی اف و عکس از متن کتاب را تبدیل به متن کنید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که در تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف ایبو استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از ایبو» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره ایبو

سایت نرم‌افزاری ایبو از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید نرم‌افزار و طراحی سایت‌های اینترنتی آغاز کرده است. این سایت انواع نرم‌افزار در زمینه‌های گوناگون از جمله مدیریت سیستم‌های آموزشی، مدیریت پنل‌های تبلیغات‌ شرکت‌های ایرانسل و همراه اول، سیستم تبلیغاتی تلگرامی، سامانه هوش مصنوعی و تشخیص چهره، اپلیکیشن‌های اندروید و مواردی از این دست را طراحی و به بهره‌برداری رسانده است.

 

ارتباط با ایبو

برای دریافت مشاوره و اطلاعات از ایبو، می‌توانید با شماره تلفن 32250289 – 011 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

...بیشتر