راهنمای استفاده از کد تخفیف اسنپ تریپ

اگر به هر دلیل، اهل سفر باشید می‌دانید که اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های رزرو بلیط وهتل تا چه اندازه در سال‌های اخیر رشد کرده و سرعت انجام این امور را به حداقل رسانده‌اند. اسنپ تریپ، یکی از این اپلیکیشن‌هاست. در کنار تمام مزایایی که استفاده از این پلتفرم دارد، می‌توان به روش‌هایی که وب‌سایت تخفیفان فراهم آورده از خدمات آن با تخفیف قابل‌توجهی استفاده کرد.

در این مقاله در ابتدا انواع کد تخفیف اسنپ تریپ را معرفی کرده و سپس به راهنمای تصویری دریافت تخفیف خدمات این فروشگاه از تخفیفان می‌پردازیم. درصورتی‌که قصد سفر ارزان با اسنپ تریپ را دارید، این مقاله می‌تواند سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های شما شود.

کد تخفیف اسنپ تریپ

انواع کد تخفیف اسنپ تریپ

به‌طورکلی، خدمات اسنپ تریپ، شامل رزرو بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار برای سفرهای داخلی و خارجی و نیز هتل‌های داخلی و خارجی است. کدهای تخفیف این پلتفرم نیز بر روی تمامی این خدمات ارائه می‌شوند.

یکی از معروف‌ترین کدهای تخفیف اسنپ تریپ، کد تخفیف ویژه رزرو اولین پرواز خارجی است. این کد در زمان نگارش این مقاله، برابر با ۷۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. اما در کنار اولین پرواز، اسنپ تریپ معمولا برای همه پروازهای خارجی خود کد تخفیف قائل می‌شود. این کدها در زمان نگارش این مطلب، بین ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان متغیر هستند.

علاوه بر پروازهای خارجی، رزرو اولین بلیط پرواز داخلی نیز از طریق این پلتفرم، شامل تخفیف‌های قابل‌توجهی است که البته معمولا کمتر از کدهای تخفیف پروازهای خارجی است. رزرو بلیط پرواز داخلی نیز معمولا دارای کد تخفیف با ارزش ریالی کمتر نسبت به رزرو اولین بلیط است.

علاوه بر پرواز، رزرو هتل داخلی اسنپ تریپ نیز در زمان نگارش این مقاله، شامل ۵۰ هزار تومان تخفیف برای همه رزروهاست. بااین‌حال، این کد تخفیف در گذشته و در مقاطع مختلف سال تا یک میلیون تومان یا حتی تخفیف صددرصدی نیز افزایش یافته است.

کدهای تخفیف رزرو بلیط هواپیما و هتل لحظه آخری و در کنار آن‌ها قرعه‌کشی اهداء جوایز در قالب جشنواره‌های مختلف از دیگر طرح‌های تشویقی اسنپ تریپ برای مشتریانش هستند.

راهنمای تصویری دریافت کد تخفیف اسنپ تریپ

تخفیفان، یکی از اصلی‌ترین مراجع دریافت کد تخفیف اسنپ تریپ برای خرید اینترنتی از این فروشگاه است. این کدها سبب ارزان‌تر شدن سفر برای کاربران این وب‌سایت می‌شوند. برای دریافت کد تخفیف اسنپ تریپ از تخفیفان، مراحل زیر را دنبال کنید.

  • ورود به وب‌سایت تخفیفان
  • باز کردن منوی «همه دسته‌بندی‌ها»
  • انتخاب گزینه «سفر، بلیط و هتل» از زیرمنوی «فروشگاه‌های اینترنتی»

کد تخفیف اسنپ تریپ

  • انتخاب گزینه اسنپ تریپ در صفحه جدید

کد تخفیف اسنپ تریپ

  • مطالعه هریک از پیشنهادهای کد تخفیف و انتخاب گزینه مناسب با کلیک بر روی دکمه «لینک خرید» روبه روی آن

کد تخفیف اسنپ تریپ

  • مطالعه شرایط استفاده از کد در صفحه جدید و کلیک بر روی گزینه «مشاهده کد»

کد

پس از کلیک بر روی این دکمه، کد موردنظر نمایش داده‌شده و ضمنا در دستگاه شما ذخیره می‌شود. سپس، به‌طور خودکار به وب‌سایت اسنپ تریپ هدایت خواهید شد. با انجام فرآیند رزرواسیون به شکل عادی در مرحله پرداخت، کد کپی‌شده را وارد کنید. ملاحظه می‌کنید که مبلغ موردنظر از هزینه شما کسر خواهد شد.

لازم به ذکر است که انجام تمامی این مراحل از طریق اپلیکیشن تخفیفان نیز میسر است. این اپلیکیشن با همین عنوان از انواع بازارهای دانلود اپلیکیشن مانند Google Play، App Store و بازار و نیز خود وب‌سایت تخفیفان قابل دانلود است. از مزایای اپ تخفیفان، می‌توان به رابط کاربری آسان و امنیت بسیار بالا اشاره کرد.

بازگشت وجه خرید از اسنپ تریپ در تخفیفان

سرویش بازگشت وجه خرید اینترنتی، یکی از سرویس‌های نوآورانه تخفیفان در جهت هرچه به‌صرفه‌تر کردن خریدهای اینترنتی است. در این سرویس با هر با خرید از فروشگاه‌های اینترنتی لیست‌شده در تخفیفان، مقداری از هزینه پرداخت‌شده به حساب کاربر، باز خواهد گشت. مشخص است که برای استفاده از این سرویس به عضویت در تخفیفان از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل نیاز است. عضویت در این پلتفرم، بسیار ساده و مطابق با مراحل زیر است:

  • ورود به وب‌سایت تخفیفان یا دانلود اپ تخفیفان
  • کلیک بر روی گزینه «ورود و ثبت‌نام»
  • واردکردن شماره موبایل و کلیک روی گزینه «ورود یا ثبت‌نام» یا انتخاب گزینه «ورود با گوگل» در صورت داشتن حساب Gmail
  • با واردکردن شماره موبایل، پیامکی حاوی یک کد برای شما ارسال می‌شود که باید آن را در محل مربوطه وارد کنید. پس‌ازآن به‌راحتی عضو تخفیفان شده‌اید.

مراحل استفاده از سرویس بازگشت وجه خرید اینترنتی برای استفاده از خدمات اسنپ تریپ تا مرحله ورود به صفحه این شرکت در تخفیفان مشابه است. تنها تفاوت این است که باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شده باشید. با ورود به صفحه اسنپ تریپ در تخفیفان در بالای صفحه، ملاحظه می‌کنید که حداکثر درصد بازگشت وجه خرید اینترنتی از این فروشگاه چقدر است.

با کلیک بر روی لینک خرید روبه روی هریک از پیشنهادهای تخفیف، علاوه بر استفاده از کد تخفیف اسنپ تریپ، می‌توانید به‌اندازه درصد تعیین‌شده نیز وجهی را به حساب خود بازگردانید. نکته مهم این است که سرویس بازگشت وجه نه‌فقط به همراه کدهای تخفیف بلکه برای همه سرویس‌های اسنپ تریپ عمل می‌کند. درصورتی‌که خدمات شما در لیست پیشنهادهای کد تخفیف قرار نداشت در بالای صفحه بر روی گزینه «تا n٪ بازگشت وجه» کلیک کرده و مطابق معمول خرید خود را از اسنپ تریپ انجام دهید.

کد تخفیف اسنپ تریپ

شرایط استفاده از وجوه بازگشتی

با انجام خرید و با تائید آن از سوی اسنپ تریپ، پس از حداکثر ۲۴ ساعت، وجه موردنظر در حساب کاربری شما در تخفیفان خواهد بود. نکته مهم این است که تا پیش از رسیدن این مبلغ به ۵۰ هزار تومان، امکان استفاده از آن وجود ندارد. پس‌ از آن می‌توانید با مراجعه به بخش حساب کاربری و کیف پول خود در تخفیفان، اقدام به انتقال وجوه جمع‌شده به حساب بانکی خود یا مصرف کردن آن در تخفیفان کنیپ.

سخن آخر

اسنپ تریپ، یکی از اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های شناخته‌شده در زمینه ارائه خدمات سفر و هتل است. وب‌سایت تخفیفان، اقدام به ارائه کد تخفیف اسنپ تریپ در وب‌سایت خود کرده است. استفاده از کدهای این فروشگاه، هزینه‌های سفر را ارزان‌تر خواهد کرد.

تخفیف‌های اسنپ تریپ در تخفیفان به دو دسته کد تخفیف و سرویس بازگشت وجه خرید اینترنتی، تقسیم می‌شوند. در سرویس بازگشت وجه خرید اینترنتی، درصدی از هزینه پرداخت‌شده به کیف پول حساب کاربری کاربر بازگشته و او پس از رسیدن وجوه به حدنصاب ۵۰ هزار تومان، می‌تواند از آن استفاده کند. استفاده از تمامی این خدمات با اپلیکیشن سریع و امن تخفیفان آسان‌تر است. برای دریافت تخفیف از خدمات دیگر اسنپ از لینک‌های زیر استفاده کنید

کد تخفیف اسنپ

کد تخفیف اسنپ فود

کد تخفیف اسنپ مارکت

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.