پولِ‌تو چیست؟

هلثیوم

158 نظر

تا 2.1٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

تخفیفان پیشنهادهای جذابی برای خرید از هلثیوم آماده کرده است. با استفاده از کدهای تخفیف اختصاصی تخفیفان، می‌توانید کالاهای بهداشتی، آرایشی و پزشکی خود و خانواده‌تان را با بهترین قیمت از هلثیوم خرید کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا 3 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

هلثیوم فروشگاه آنلاین لوازم و تجهیزات پزشکی و بهداشتی است. این روزها که کرونا حسابی دامن‌گیر سلامتی همه شده و قیمت تمام کالاها بالا رفته، تهیه کالاهای پزشکی سخت‌تر از گذشته شده است. به همین دلیل، هلثیوم با بزرگترین تولیدکنندگان، واردکنندگان و توزیع‌کنندگان لوازم و تجهیزات پزشکی وارد تعامل شده و توانسته با حذف واسطه‌های کاذب، انواع کالای پزشکی را با مناسب‌ترین قیمت عرضه کند.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت کد را دریافت کنید؛ وارد سایت فروشنده شوید و خرید کنید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از هلثیوم است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از هلثیوم» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 3 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف هلثیوم را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف هلثیوم را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال کالاهای پزشکی و بهداشتی با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدها تخفیف هلثیوم استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از هلثیوم» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره هلثیوم

شرکت سلامت عنصر جاوید با نام تجاری هلثیوم در سال ۹۵ توسط بخش خصوصی تأسیس شد. هلثیوم انواع کالاهای پزشکی و بهداشتی را با بهترین قیمت به فروش می‌رساند؛ گفتنی است تمام کالاهای سایت هلثیوم دارای مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی (imed) است.

 

ارتباط با هلثیوم

می‌توانید همه‌روزه و به صورت ۲۴ ساعته برای دریافت پاسخ سوالات خود از هلثیوم، مشاوره خرید، پیگیری یا لغو سفارش‌ها با شماره‌ی ۴۵۲۲۵ (۰۲۱) تماس بگیرید.

...بیشتر