ثبت آگهی
ارسباران

ارسباران

ارسباران، خیابانی باریک و پرتردد، در محله سیدخندان، جنوبی ترین محله منطقه 3 است. محله‌ای که بخش زیادی از آن را اراضی عباس‌آباد تشکیل می‌دهد. این خیابان که در شمال غربی پل سیدخندان قرار گرفته، در واقع ادامه خیابان جلفا است که از بزرگراه همت به طرف جنوب آغا… ادامه مطلب…
مناطق نزدیک ارسباران

ارسباران، خیابانی باریک و پرتردد، در محله سیدخندان، جنوبی ترین محله منطقه 3 است. محله‌ای که بخش زیادی از آن را اراضی عباس‌آباد تشکیل می‌دهد. این خیابان که در شمال غربی پل سیدخندان قرار گرفته، در واقع ادامه خیابان جلفا است که از بزرگراه همت به طرف جنوب آغاز می‌شود و در نهایت به بزرگراه رسالت و پل سیدخندان می‌رسد. در شرق آن، خیابان شریعتی و در سمت غرب، بزرگراه حقانی قرار دارد.

فرهنگسرای ارسباران، یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی تهران در این خیابان واقع شده و دلیل تغییر نام بخشی از خیابان به ارسباران نیز به دلیل وجود این فرهنگسرا است. این فرهنگسرا که در سال 1374 تاسیس شده، دارای یک کتابخانه با بیش از 13000 جلد کتاب و همچنین سال نمایش با ظرفیت 300 نفر است. در فرهنگسرای ارسباران انواع کلاس‌ها و دورهای آموزشی هنری و نیز همایش‌های مختلف، تئاتر و جلسات شعر به طور پیوسته برگزار می‌گردد.

از نکات جالب توجه این فرهنگسرا وجود یک باغ پرندگان کوچک در داخل آن است که اکثر مراجعین را مجذوب خود می‌نماید. هم چنین نگارخانه فعال و برپایی نمایشگاه در آن و وجود کافی‌شاپ، از دیگرجاذبه‌های فرهنگسرا هستند. سمت شرق خیابان ارسباران، پارک شریعتی (کوروش) و در سمت غرب آن، بوستان بهشت مادران واقع شده که این بوستان در روزهای غیر تعطیل مختص بانوان است. پارک طالقانی، باغ‌موزه دفاع مقدس و کتابخانه ملی در نزدیکی این محل قرار دارند. همچنین مجموعه ورزشی شهید کشوری در شمال ارسباران است و استخر و اسکیت این  مجموعه از پیشنهادهای ویژه تخفیفان هستند. دسترسی به ارسباران از طریق حمل و نقل عمومی و مترو از ایستگاه‌های مصلی و همت امکان‌پذیر است. همچنین خطوط تاکسی و اتوبوس از اکثر نقاط تهران به پل سیدخندان وجود دارند.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید