Bloomberg

گزارش بلومبرگ از پیش بینی فضای ایران پس از رفع تحریم

بلومبرگ یک رسانه بین‌المللی در حوزه اقتصاد است و نزدیک به 200 دفتر اطلاع‌رسانی در سراسر جهان دارد. گزارش این نشریه به فضای ایران بعد از تحریم‌ها می‌پردازد و وضعیت کسب‌وکارهای نوپا پس از ورود شرکت‌های خارجی را بررسی می‌کند. خبرنگار این رسانه با اشاره به تخفیفان به عنوان یکی از شرکت‌های موفق حوزه فناوری اطلاعات می‌گوید: تخفیفان، پاسخ ایران به شرکت بین‌المللی گروپون است و نازنین دانشور مدیرعامل این مجموعه نیز معقتد است پس از طی یک دوره دشوار این توافق می‌تواند باعث بهبود موقعیت ایران شود. البته در وضعیت کنونی هم تخفیفان رونق قابل توجهی دارد و بیش از یک میلیون نفر عضو سرویس‌های این شرکت هستند که پیشنهادهای روزانه را برای خدمات تفریحی و رفاهی و همچنین کالاها دریافت می‌کنند.

نازنین دانشور، موسس و مدیرعامل تخفیفان نسبت به شرایط واقع‌بین است و در مورد وضعیت ایران پس از رفع تحریم‌ها می‌گوید: «یک تغییر اساسی ممکن است سال‌ها طول بکشد». برای شرکت‌های حوزه فناوری که تعداد قابل‌توجهی از کسب و کارهای نوپا در آن فعالیت می‌کنند، بازگشایی درهای اقتصادی فرصت‌ها و تهدیدهایی را به همراه خواهد داشت. کارآفرینان ایرانی در انتظار ورود رقبایی هستند که از سوی سرمایه‌گذاران غربی حمایت می‌شوند. اگر آنها تمایلی برای استفاده از ظرفیت‌های کنونی یا پیوستن به شرکت‌های ایرانی نداشته باشند، برای فعالان اقتصادی ایران چالش بزرگی ایجاد خواهند کرد. 

لینک اصلی خبرمشاهده PDF

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید