پولِ‌تو؛ به‌صرفه‌ترین خرید خود از دیجی کالا را تجربه کنید

0 698

همیشه و هنگام خرید از دیجی کالا، یا دنبال محصولات تخفیف‌دار بوده‌ایم یا اینکه به دنبال کد تخفیفی می‌گشتیم تا بتوانیم در خریدمان صرفه جویی کنیم. تخفیفان در حال حاضر مرجع اصلی ارائه کد تخفیف فروشگاه دیجی کالا است. اما آیا راهی است که باز هم بتوانیم سود بیشتری در هنگام خرید از دیجی کالا داشته باشیم؟ بله. تخفیفان با ارائه سامانه «پولِ‌تو» بستری را برای شما فراهم کرده تا بتوانید در هنگام خرید خود سود بیشتری کسب کنید. لابد می‌پرسید چگونه؟ در این مطلب قصد داریم شما را با جدیدترین خدمت تخفیفان که با همکاری دیجی‌کالا در اختیار شما قرار گرفته، آشنا کنیم.

 

پولِ‌تو چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

«پولِ‌تو» یک سامانه «بازگشت وجه نقد» است. شما با استفاده از این سامانه می‌توانید از دیجی‌کالا خرید کنید و درصدی از مبلغ پرداختی را به حساب خود برگردانید.

این کار باعث می‌شود تا با خرید خود، علاوه بر تخفیف‌هایی که خواهید گرفت، مبلغی را هم به عنوان پاداش دریافت کنید. «پولِ‌تو» نه فقط بهترین گزینه برای صرفه‌جویی در هنگام خرید از دیجی کالا است، بلکه می‌تواند در بلند مدت و با توجه به گستردگی محصولات در این فروشگاه آنلاین، به منبع درآمدزایی کوچکی برای شما تبدیل شود. شما با استفاده از این سامانه می‌توانید ۱.۵ تا ۱۰ درصد از مبلغ پرداختی خود را برای هر محصول به حساب خود برگردانید. به طور مثال اگر کالایی ۲۵ هزار تومان قیمت دارد و سهم برگشت وجه آن در سامانه «پولِ‌تو» ۱۰ درصد است،  شما با خرید آن کالا در این سامانه، ۲۵۰۰ تومان وجه نقد دریافت می‌کنید.

وارد سامانه پولِ‌تو شوید

 

چگونه از پول‌تو استفاده کنیم؟

استفاده از پولِ‌تو بسیار ساده است. اول باید در سایت تخفیفان عضو و وارد حساب کاربری خود شده باشید. سپس وارد قسمت کالا شوید. شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را با انتخاب دسته‌بندی و جستجو در بین محصولات پیدا کنید. این دسته‌بندی‌ها کاملا مطابق با دسته‌بندی‌هایی است که در دیجی کالا مشاهده می‌کنید.

پس از انتخاب محصول وارد صفحه اختصاصی محصول می‌شوید. در این صفحه قیمت خرید به همراه مبلغی که به حساب شما برگشت داده می‌شود را مشاهده خواهید کرد. با کلیک کردن روی گزینه «همین حالا خرید کنید» وارد صفحه اختصاصی محصول در دیجی کالا خواهید شد. نیازی نیست که برای انتخاب هر کالا، وارد سامانه پولِ‌تو شوید. یکبار وارد شدن به دیجیکالا از طرف این سامانه باعث می‌شود تا کالاهی دیگری که انتخاب می‌کنید هم شامل این برگشت وجه نقد بشوند!

حالا فقط کافی است تا خریدتان را دیجی کالا نهایی کنید. پس از نهایی کردن خرید، مبلغی که به عنوان «پولِ‌تو» باید به حساب شما برگشت داده شود، در حساب کاربری شما در تخفیفان نشان داده می‌شود. اما برگشت وجه نقد به حساب بانکی شما چگونه انجام می‌شود؟

زمانی که وجه نقد شما در سمانه پولِ‌تو به بیش از ۵۰ هزار تومان رسید، شما می‌توانید درخواست برگشت وجه کنید. به این نکته مهم توجه کنید که اگر با حساب کاربری خود وارد سایت تخفیفان نشده باشید، ما امکان برگشت وجه را به حساب شما نداریم.

ما از شما اطلاعات حساب بانکی‌تان را دریافت می‌کنیم و پس از ۲۰ روز کاری، مبلغ را به حسابتان برگشت می‌دهیم. به این ترتیب شما با استفاده از پولِ‌تو هم مبلغی را تخفیف گرفته‌اید و هم مبلغی از وجه پرداختی به حساب شما برگشته است. چه چیزی بهتر از این سراغ دارید؟

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.