پولِ‌تو؛ به‌صرفه‌ترین خرید خود از دیجی کالا را تجربه کنید

0 1,561

همیشه و هنگام خرید از دیجی کالا، یا دنبال محصولات تخفیف‌دار بوده‌ایم یا اینکه به دنبال کد تخفیفی می‌گشتیم تا بتوانیم در خریدمان صرفه جویی کنیم. تخفیفان در حال حاضر مرجع اصلی ارائه کد تخفیف دیجی کالا است. اما آیا راهی است که باز هم بتوانیم سود بیشتری در هنگام خرید از دیجی کالا داشته باشیم؟ بله. تخفیفان با ارائه سامانه «پولِ‌تو» بستری را برای شما فراهم کرده تا بتوانید در هنگام خرید خود سود بیشتری کسب کنید. لابد می‌پرسید چگونه؟ در این مطلب قصد داریم شما را با جدیدترین خدمت تخفیفان که با همکاری دیجی‌کالا در اختیار شما قرار گرفته، آشنا کنیم.

 

پولِ‌تو چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

«پولِ‌تو» یک سامانه «بازگشت وجه نقد» است. شما با استفاده از این سامانه می‌توانید از دیجی‌کالا خرید کنید و درصدی از مبلغ پرداختی را به حساب خود برگردانید.

این کار باعث می‌شود تا با خرید خود، بخشی از هزینه خرید را دریافت کنید. «پولِ‌تو» نه فقط بهترین گزینه برای صرفه‌جویی در هنگام خرید از دیجی کالا است، بلکه می‌تواند در بلند مدت و با توجه به گستردگی محصولات در این فروشگاه آنلاین، به منبع درآمدزایی کوچکی برای شما تبدیل شود. شما با استفاده از این سامانه می‌توانید ۱.۵ تا ۱۸ درصد از مبلغ پرداختی خود را برای هر محصول به حساب خود برگردانید. به طور مثال اگر کالایی ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد و سهم برگشت وجه آن در سامانه «پولِ‌تو» ۱۸ درصد است،  شما با خرید آن کالا در این سامانه، ۱۸۰۰۰ تومان وجه نقد دریافت می‌کنید.

با پولِ‌تو خرید کنید

 

چگونه از پول‌تو برای خرید از دیجی کالا استفاده کنیم؟

استفاده از پولِ‌تو بسیار ساده است. اول باید در سایت تخفیفان عضو و وارد حساب کاربری خود شده باشید. سپس وارد صفحه دیجی کالا در قسمت کد تخفیف شوید و روی گزینه «خرید از دیجی کالا» کلیک کنید.

شما به سایت دیجی کالا هدایت می‌شوید. محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید و خرید خود را نهایی کنید. پس از نهایی شدن خرید، درصدی از مبلغ پرداختیتان به حساب کاربری شما در سایت تخفیفان به شکل اعتبار برمی‌گردد و می‌توانید با آن خرید کنید یا بعد از ۶۰ روز پولتان را نقد از تخفیفان بگیرید.

زمانی که وجه نقد شما در سمانه پولِ‌تو به بیش از ۵۰ هزار تومان رسید، شما می‌توانید درخواست برگشت وجه کنید. به این نکته مهم توجه کنید که اگر با حساب کاربری خود وارد سایت تخفیفان نشده باشید، ما امکان برگشت وجه را به حساب شما نداریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صبحانه رو با تخفیف بزن...
همین حالا خرید کنید
close-image