انواع خدمات مشاوره در مرکز مشاوره برگ سبز

0 56

بسیاری از افراد در زمان‌های خاصی از زندگی خود نیاز به صحبت کردن یا مشورت کردن با فردی دارند که بتواند در تصمیم‌گیری آن‌ها کمک کند. مشورت با یک فرد متخصص در برخی مواقع می‌تواند حتی نجات دهنده نیز باشد. در بعضی مواقع بسیاری از زوج‌ها دچار مشکلاتی می‌شوند که قابل حل است؛ اما به کمک فرد دیگری برای حل مشکلات خود نیاز دارند. همگی این‌ها از طریق انجام مشاوره روانشناسی با فرد متخصص قابل حل خواهد بود.

 

چه كسی به مشاوره روانشناسی نیاز دارد؟

برخلاف تصور عموم، حتما نباید مشکل روانی یا بیماری روحی خاصی داشته باشید تا به مشاوره روانشناسی مراجعه کنید. هر فردی که در تلاش برای رشد در زندگی‌اش و رسیدن به اهدافش است و سعی دارد تا فرد بهتری باشد می‌تواند از مشاوره روانشناسی کمک بگیرد.

اگر احساس می‌کنید که در محدودیت‌های درونی خود گیر کرده‌اید یا در مقطع خاصی از زندگی خود با مشکلی مواجه شده‌اید که به تنهایی توانایی حل آن را ندارید، می‌توانید از مشاوران روانشناسی کمک بگیرید.

ممکن است در گرفتن تصمیم مهمی دچار شک و تردید شده باشید یا نیاز به راهنمایی کسی در یک زمینه تخصصی داشته باشید؛ در همه این موارد بهترین راه‌حل برای شما مشورت با یک مشاور روانشاس است.

خدمات مشاوره و روانشناسی - مرکز مشاوره برگ سبز

 

موارد استفاده از مشاوره روانشناسی

در بسیاری از مواقع می‌توانید از یک مشاور روانشناس کمک بگیرید. از جمله این مواقع می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد تغییرات مهم در زندگی: گاهی افراد در برخی از شرایط نیاز به کمک دارند تا بتوانند خودشان را با شرایط جدید وفق داده و با آن کنار بیایند. شرایطی مثل طلاق، ترک شغل یا از دست دادن عزیزان از این قبیل موارد است.

ترک استفاده از مواد اعتیادآور: بعضی اوقات اعتیاد به مواد مخدر می‌تواند ریشه در مسائل روانی داشته باشد که با ریشه‌یابی و بررسی آن می‌توان به راحتی مشکل را از طریق مشاوره با روانشناس برطرف کرده و استفاده از مواد مخدر را ترک کرد.

بیماری‌های جسمی پشت سرهم: در برخی از مواقع، بیماری‌های روحی می‌تواند عواقب جسمی زیادی به همراه داشته باشد که پزشکان نمی توانند این موضوع را تشخیص دهد. با انجام مشاوره روانشاناسی می‌توانید نسبت به این موضوع آگاه شوید و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کنید.

انواع اختلالات افسردگی: در زمان بروز نشانه‌های افسردگی و انزواطلبی، باید نزد یک مشاور روانشناس مراجعه کنید تا بتوانید به مرور و با کمک و راهنمایی‌های مشاور، افسردگی خود را درمان کنید.

درمان وسواس فکری: بعضی از وسواس‌های فکری به تنهایی و با نیروی اراده قابل حل نیستند و حتما باید با کمک مشاور ریشه‌یابی شده و در برخی مواقع با کمک دارو برطرف شوند.

خدمات مشاوره و روانشناسی - مرکز مشاوره برگ سبز

 

برای دریافت مشاوره روانشناسی به کجا مراجعه کنم؟

جهت دریافت مشاوره روانشناسی باید به فرد متخصص و مجرب در این زمینه مراجعه کرده و اطمینان حاصل کنید که شخص مورد نظر دانش و تجربه لازم را برای این کار دارد. اگر برای انجام مشاوره روانشانسی به فرد غیرمتخصص مراجعه کنید، ممکن است با ارائه راه‌حل‌های غلط مشکل شما را تشدید کند.

بنابراین پیش از مراجعه برای دریافت مشاوره روانشناسی درمورد مرکز مشاوره مورد نظر و فرد مشاور، اطلاعات لازم را کسب کنید.

خدمات مشاوره و روانشناسی - مرکز مشاوره برگ سبز

 

مرکز مشاور برگ سبز

یکی از بهترین و به نام‌ترین مراکز مشاوره روانشناسی که افراد متخصص و مجرب در آن خدمات روانشاناسی را ارائه می‌کند، مرکز مشاور برگ سبز است. این مرکز با مدیریت خانم میرحسینی ‏‎در دو دپارتمان تخصصی کودک و بزرگسال، خدمات مشاوره روانشناسی را به شما ارائه می‌دهد.

مرکز مشاور برگ سبز با بیش از ٢٠ درمانگر که بیشتر آن‌ها عضو هیئت علمی دانشگاه هستند، انواع خدمات مشاوره حضوری و غیرحضوری را برای شما فراهم کرده است. این مرکز در یک محیط کاملا تمیز با بروزترین وسایل، مشاوره‌های روانشناسی را ارائه داده و با برگزاری انواع آزمون‌های روانشناسی شما را در شناخت بهتر خود کمک می‌کند.

خدمات مشاوره و روانشناسی - مرکز مشاوره برگ سبزارائه انواع خدمات مشاوره در مرکز مشاوره برگ سبز با ۹۰% تخفیف

آدرس مرکز مشاور برگ سبز: جنت آباد مرکزی، خیابان مخبری، ابتدای ١۶ متری دوم شمالی، پلاک ٢٠١/١، طبقه ٢

 

نکاتی درمورد انتخاب یک مشاور روانشناسی خوب

رشته روانشناسی دارای حوزه‌های مختلفی است و یک روانشناس به تنهایی نمی‌تواند در همه زمینه‌ها دارای تخصص باشد. نخستین قدم جهت تشخیص مشاور روانشناس خوب این است که به حوزه تخصصی او توجه کرده و براساس نیازتان، روانشناس مورد نظر را پیدا کنید.

برای انتخاب مشاور روانشناس خوب می‌توانید در مورد رزومه کاری و بازخورد مراجعین او اطلاعات کسب کرده تا بتوانید روانشناس مناسب خود را که با توجه به نیاز شما دارای تخصص است انتخاب کنید. نکته قابل توجه در این مورد این است که یک مشاور روانشناس خوب بدون همکاری مراجعه کننده خود نمی‌تواند کمکی به او کند.

خدمات مشاوره و روانشناسی - مرکز مشاوره برگ سبز

 

هزینه مشاوره روانشناسی چقدر است؟

با توجه به حوزه تخصصی روانشناس موردنظر، دستمزد او، منطقه جغرافیایی کلینیک و مدت زمان انجام مشاوره، هزینه و قیمت مشاوره روانشناسی متفاوت است. همچنین تعداد جلسات انجام مشاوره روانشناسی در قیمت‌گذاری آن نیز تاثیرگذار است.

تخفیفان این امکان را در اختیار شما گذاشته تا بتوانید از خدمات مشاوره روانشناسی مرکز مشاوره برگ سبز با ۹۰ درصد تخفیف استفاده کنید. کافی است از طریق سایت تخفیفان وارد صفحه این مرکز شده و کوپن تخفیف آن را تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صبحانه رو با تخفیف بزن...
همین حالا خرید کنید
close-image