ثبت آگهی

باغچه رستوران ارغوان

فشم رودبار قصران، کیلومتر ۴ جاده فشم، پلاک ۴۸
تلفن تماس : ۰۹۱۹۲۳۶۹۳۴۶
با هماهنگی قبلی

درباره باغچه رستوران ارغوان

فشم همیشه یکی از تفریح گاه های اصلی مردم در هر فصلی از سال است. طبیعت زیبا و زنده فشم همیشه زیباست. در این منطقه رستوران های زیادی واقع شده که می توان نیم روزی را در آنجا سر کرد. در این میان باغچه رستوران ارغوان با فضایی زیبا و کیفیت خوب یکی از بهترین رستوران های این منطقه به حساب می آید. آلاچیق های خوب و جادار که در قسمت باغچه زیبا و سر سبز این رستوران واقع شده حس زندگی و زنده بودن را به شما می دهد.

باغچه رستوران ارغوان یک مکان خوب و دنج در دل طبیعت که برای فرار از مشکلات و سختی های کار روزانه و برای استراحت می شود به آنجا پناه برد. شما می توانید به دور از شلوغی ها، دود و ترافیک های روزمره تهران از یک غذای خوب و خوشمزه لذت ببرید و ساعاتی خوش را در کنار دوستان و خانواده سپری کنید.

باغچه رستوران ارغوان با انواع کباب های ایرانی که شکل مخصوص طبخ و سرو می گردد یک انتخاب خوب برای کباب خوران حرفه ای و قهار است که دوست دارند در یک جای با صفا بنشینند، قلیانی چاق کنند و کبابی نوش جان کنند و خاطرات گذشته را مرور کنند.

اگر یک زمانی مسیرتان به فشم خورد و یا خواستید با دوستانتان به فشم بروید و از آب و هوای همیشه عالی آن منطقه لذت ببرید، باغچه رستوران ارغوان می تواند یک گزینه خوب برای دورهمی شما باشد و چه بهتر که این دورهمی را به یک تخفیف خوب از این باغچه رستوران سپری کنید...

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 9 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید