باغچه رستوران ارغوان

2.7

فشم

محدوده

5082

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره باغچه رستوران ارغوان

فشم همیشه یکی از تفریح گاه های اصلی مردم در هر فصلی از سال است. طبیعت زیبا و زنده فشم همیشه زیباست. در این منطقه رستوران های زیادی واقع شده که می توان نیم روزی را در آنجا سر کرد. در این میان باغچه رستوران ارغوان با فضایی زیبا و کیفیت خوب یکی از بهترین رستوران های این منطقه به حساب می آید. آلاچیق های خوب و جادار که در قسمت باغچه زیبا و سر سبز این رستوران واقع شده حس زندگی و زنده بودن را به شما می دهد.

باغچه رستوران ارغوان یک مکان خوب و دنج در دل طبیعت که برای فرار از مشکلات و سختی های کار روزانه و برای استراحت می شود به آنجا پناه برد. شما می توانید به دور از شلوغی ها، دود و ترافیک های روزمره تهران از یک غذای خوب و خوشمزه لذت ببرید و ساعاتی خوش را در کنار دوستان و خانواده سپری کنید.

باغچه رستوران ارغوان با انواع کباب های ایرانی که شکل مخصوص طبخ و سرو می گردد یک انتخاب خوب برای کباب خوران حرفه ای و قهار است که دوست دارند در یک جای با صفا بنشینند، قلیانی چاق کنند و کبابی نوش جان کنند و خاطرات گذشته را مرور کنند.

اگر یک زمانی مسیرتان به فشم خورد و یا خواستید با دوستانتان به فشم بروید و از آب و هوای همیشه عالی آن منطقه لذت ببرید، باغچه رستوران ارغوان می تواند یک گزینه خوب برای دورهمی شما باشد و چه بهتر که این دورهمی را به یک تخفیف خوب از این باغچه رستوران سپری کنید...

 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

2.7
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی قبلی

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

رودبار قصران، کیلومتر ۴ جاده فشم، پلاک ۴۸

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید