رستوران منقل باشی

3.3 امتیاز 18 رأی
شاندیز ، شهررویایی پدیده ، طبقه همکف اول ، ضلع شمالی پاتیناژ ، واحد۱۰۳۴
تلفن تماس : 09121099771
با هماهنگی

درباره رستوران منقل باشی

رستوران منقل باشی در شهر رویایی پدیده شاندیز

یک تجربه ی متفاوت از رستوران هایی که تا به حال رفته اید. رستوران منقل باشی در شهر مشهد با فضای ۶۰ نفری و فضای زیبا و دلنشین شما را به یک غذای متفاوت دعوت می کند. این رستوران در پدیده شاندیز قرار دارد. در رستوران منقل باشی می توانید سرآشپز خودتان باشید و باب میل و ذائقه خودتان غذا را طبخ کنید. این غذاها سر میز خودتان روی منقل کباب می شود و حین پخت ، عطر آن به مشامتان می رسد و اشتهای شما را بیشتر می کند. از موارد منو می توانید یکی از بشقاب های پر ملات این رستوران را انتخاب کنید و شروع به کباب کردن آن ها کنید. بشقاب مغز ران تازه گوسفندی ، بشقاب شیشلیک تازه گوسفندی ، بشقاب سوپر ویژه مرغ مخصوص سرآشپز ، بشقاب بال و پاچین مرغ . یکی از مزیت های این رستوران این است که غذا جلوی چشم خودتان و با دستان خودتان طبخ می شود و از جهت بهداشتی بودن آن خیالتان کاملا آسوده می گردد. یکی از متفاوت ترین رستوران های شهر رویایی پدیده شاندیز ، رستوران منقل باشی است. در رستوران منقل باشی استعدادهای آشپزی خود را شکوفا کنید و لذت ببرید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزشی, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, کالا, خدمات, تور و سفر در شاندیز را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید