رستوران سنتی سروستان

ظلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس ، گذر سروستان
تلفن تماس : ۰۹۱۹۲۱۶۹۵۹۷
از ساعت ۱۲ الی ۲۳

درباره رستوران سنتی سروستان

اگر به دنبال جایی هستید که با خانواده و عزیزان خود آخر هفته خوش و خوشمزه ای را در آن رقم بزنیدرستوران سنتی سروستان واقع در ضلع غربی دریاچه خلیج فارس با محیطی صمیمی و خانوادگی بهترین انتخاب برای شماست. رستوران سنتی سروستان با دکوراسیونی زیبا حس خوب آرامش و صمیمیت را به شما منتقل می کند و شما می توانید فرصت یک  دورهمی جانانه را در رستوران سروستان به خود و خانواده تان بدهید.

منوی این سفره خانه که شامل انواع غذاهای سنتی ایرانی خوش طعم و عطر از جمله کباب ها، جوجه کباب ها و... می باشد ضیافتی رویایی را برای شما رقم می زند.

امکاناتی از قبیل برخورد عالی پرسنل، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تازه، برنج درجه یک ایرانی، سرآشپزی حرفه ای و با تجربه، فضای باز زیبا با چشم انذازی عالی و چشم نواز و... همه و همه چیزهایی است که به شما ثابت می کند اگر به رستوران سروستان بروید بی شک پشیمان نمی شوید بلکه مشتری دائم آن می شوید.

البته ما به شما پیشنهاد می دهیم اینترنت را برای ساعاتی خاموش کنید و از دنیای مجازی به دنیای واقعی بیایید و از بودن کنار عزیزانتان لذت ببرید.

همچنین می توانید با هماهنگی قبلی جشن های گروهی خود را در فضای زیبای این رستوران برگزار کنید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید