تخفیفان قیطریه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیف های قیطریه

یکی از مناطق شمال شهر تهران با بافتی مدرن و لوکس، محله قیطریه است که قدمت بالایی دارد و از گذشته‌های دور محلی برای شکار و تفریحات مفرح تابستانی بوده است. این محله که یکی از مناطق مرفه نشین پایتخت است، امکانات و خدمات رفاهی در سطح بالا و مناسبی دارد. به علت وجود این امکانات این محله همواره مورد توجه افراد برای سکونت یا کار بوده است.

دسترسی خیابان قیطریه کاملا مناسب است و از بزرگراه صدر و خیابان شریعتی می‌توانید خود را به این محله برسانید. برای حمل و نقل عمومی هم از طریق متروی خط یک و ایستگاه قیطریه، دسترسی را برای همه افراد امکان‌پذیر است.

مراکز تفریحی قیطریه

خیابان قیطریه در شمال تهران به سازه‌های مدرن و برج‌های لوکس مروف است، اما اگر کمی در این خیابان قدم بزنید، مراکز تفریحی زیادی در ان به چشم می‌خورد. بوستان‌های سرسبز، رستوران‌های ایتالیایی، اتاق فرار و استخر بخش کوچکی از تفریحاتی است که اگر در محله قیطریه سکونت دارید می‌توانید از آن بهره ببرید.

رستوران های قیطریه اولین مکانی است که در این محله زیاد به چشم می‌خورد. رستوران‌های متنوع با فضاهای متفاوت که برای هر سلیقه‌ای طراحی شده‌اند. از رستوران‌های سنتی ایرانی و اصیل تا رستوران‌های ایتالیایی در قیطریه وجود دارد که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و ذائقه به این رستوران‌ها بروید.

از دیگر مکان‌هایی که می‌توانید برای تفریح و خوشگذرانی انتخاب کنید، اتاق فرار قیطریه است. اتاق فرار که یک بازی گروهی و هیجان‌انگیز است، می‌تواند گزینه مناسبی برای گذران اوقات فراغت با گروهی از دوستان باشد. در این محله انواع اتاق فراها با داستان‌های ترسناک و معمایی وجود دارد که می‌توانید از قبل آن‌ها را رزرو کنید.

کلینک های زیبایی قیطریه

یکی از خدماتی که می‌توانید برای انجام آن با خیال راحت به کلینیک های زیبایی قیطریه مراجعه کنید، تزریق ژل است. مراکز تزریق ژل قیطریه برای جوانسازی پوست آقایان و بانوان از انواع ژل‌ با برندهای معتبر آمریکایی استفاده می‌کنند که از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند. شما می‌توانید برای تزریق ژل لب، تزریق ژل گونه، تزریق ژل برای زاویه سازی فک و حجم دهی به این مراکز مراجعه کنید.

در این کلینیک‌های زیبایی، خدمات لیزر موهای زائد هم انجام میشود. اگر به دنبال کلینیک لیزر قیطریه هستید، بهتر است بدانید لیزر موهای زائد در این منطقه با مجهزترین و به روزترین دستگاه‌ها برای مشتریان انجام می‌شود و شما می‌توانید در عرض چند ماه از شر موهای زائد بدن خلاص شوید.

خدمات تخفیفان در قیطریه

اگر به دنبال انجام هر گونه خدمات زیبایی در محله قیطریه هستید یا برای آخر هفته به دنبال بهترین رستوران در قیطریه هستید، در این صفحه خدمات و تفریحات مختلفی  قرار گرفته است. شما می‌توانید رستوران مورد نظر خود را با تخفیف رزرو کنید یا برای حذف موهای زائد به بهترین کلینیک‌های قیطریه بروید. برای مشاهده اطلاعات کامل و راهنمایی بیشتر می‌توانید با محل مدنظر خود تماس بگیرید و قبل از هر گونه مراجعه، مشاوره لازم را دریافت کنید.