تزریق ژل قیطریه

تزریق ژل قیطریه

با پیشرفت و توسعه علم پزشکی، انسان‌ها به آرزوی همیشگی خود یعنی جوان بودن صورت در هر سنی نیز کمی نزدیک شده است. یکی از روش‌هایی که علم پزشکی در چند دهه گذشته به منظور جوانسازی و صافی پوست صورت ابداع کرده، تزریق ژل به نواحی مختلف صورت برای رفع چین‌وچروک‌های آن است. البته ماندگاری تزریق ژل موقت بوده و نیاز است که در دوره‌های منظم در کلینیک های تزریق ژل شمال تهران تکرار شود. تزریق ژل به نواحی مثل: دور چشم، پیشانی، فک و خطوط لبخند کاملا رایج است.

تزریق ژل  بااینکه عملی ساده و غیر تهاجمی است، باید توسط پزشک متخصص یا تکنسین دارای مجوز برای انجام این تزریق شود. در شهر تهران و محله قیطریه مراکز تزریق ژل متعددی وجود دارد که می‌توانید برای جوانسازی و صاف شدن پوست صورت به آن‌ها مراجعه کنید.

 کانتورینگ صورت و لب با تزریق ژل

ژل می‌تواند از ماده طبیعی یا مصنوعی درست شود که برای پر کردن برخی از خطوط عمیق روی صورت استفاده می‌شود. برای از بین بردن خط‌های عمیق زوایای صورت که به آن خطوط لبخند می‌گویند، تزریق ژل بسیار کاربرد دارد. تزریق ژل همچنین کاربردهای دیگری مثل افزایش حجم لب و گونه هم قابل استفاده است.

 خطوط اطراف چشم و برخی از چروک‌های عمیق پیشانی و اطراف ابروها همه با تزریق ژل از بین خواهند رفت و در کلینیک‌های تزریق ژل تهران به صورت حرفه‌ای انجام می‌شوند. نوع ژلی که  استفاده می‌شود و تکنیک تزریق آن از عوامل بسیار مهم در فرایند تزریق ژل است و برای رسیدن به نتایج مطلوب ضروری است. انواع مختلفی از ژل‌ها در جهان وجود دارند که پزشکان متخصص پوست تنها ژل‌های استاندارد و معتبر را به بیماران پیشنهاد می‌دهند.

مزایای تزریق ژل

نتایج فیلرهای پوستی و تزریق ژل بلافاصله قابل مشاهده هستند. تزریق ژل معمولا کمتر از یک ساعت انجام می‌شود و می‌توانید آن را در تمام کلینیک‌های زیبایی تزریق ژل قیطریه انجام دهید. به این دلیل یک روش غیر تهاجمی است، زمان بهبودی آن بسیار کم است.

بسته به نوع و برند ژل، ماندگاری آن می‌تواند ماه‌ها یا حتی سال‌ها باقی بماند. برخی از ژل‌ها تا دو سال ماندگاری دارند. تزریق ژل‌های پوستی معمولا نسبت به روش‌های جراحی ارزان‌تر هستند و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال انجام این روش هستند.

بهترین کیلینک زیبایی قیطریه

با توجه به نتایج و ماندگاری روش تزریق ژل، بهتر است برای رفع چین و چروک و بازسازی پوست صورت به بهترین کلینیک های تزریق ژل بروید. در منطقه قیطریه کلینیک‌های زیبایی متعددی با مجوز وزارت بهداشت در حال فعالیت هستند. این کلینیک‌ها انواع خدمات تزریق ژل یا بوتاکس برای افرادی که می‌خواهند دوباره شادابی پوست را به دست آورند، انجام می‌دهند. برای زاویه سازی صورت و فک یا حجم دادن به لب‌ها می‌توانید از قبل نوبت مشاوره بگیرید و از مزایای این روش زیبایی بهره‌مند شوید. همه خدمات زیبایی در این کلینیک‌ها هزینه مناسبی درند و با تخفیف هستند. از بالای این صفحه می‌توانید تمامی آن‌ها را مشاهده کرده یا جهت اطلاعات تکمیلی با کلینیک‌ها تماس بگیرید.