اتاق فرار های قیطریه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

اتاق فرار قیطریه

در قفل می‌شود، تایمر شروع می‌شود و صدایی ناشناس اولین سرنخ را می‌دهد. این فقط چند مورد کوچک ماجراجویی در بازی اتاق فرار است، یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌هایی که امروزه در بین گروه‌های سنی جوان و نوجوان پرطرفدار شده است.

موضوعات اتاق فرار شمال تهران، انواع تم‌های مختلف را پوشش می‌دهد، گرچه بعضی از تم‌های بازی اتاق فرار عجیب و غریب هستند اما برخی از آن‌ها جنبه آموزشی دارند و برای حل معما از قدرت تفکر و حل مسئله باید استفاده کنید.

اکثر بازیکنان اتاق فرار این تجربه را مثل قدم گذاشتن در بازی ویدیویی توصیف می‌کنند. در واقع توسعه دهندگان بازی‌های آنلاین در ژاپن اولین کسانی بودند که اتاق فرار واقعی را به وجود آوردند ولی امروزه، اتاق فرارهای ایران هم طرفدار بسیاری دارند و بسیاری از افراد به دنبال رزرو آن‌ها هستند.

مزایای اتاق فرار

شرکت در تیم‌های اتاق فرار و انجام دادن این بازی مزایای زیادی برای افراد دارد که شامل موارد زیر است:

اتاق‌های فرار سرگرم‌کننده هستند. انواع بازی‌هایی که در اتاق فرار انجام می‌شود بسیار لذت‌بخش هستند و بیشترین دلیلی که افراد این بازی را انتخاب می‌کنند جنبه سرگرمی آن است. این یک راه عالی برای گذران اوقات فراغت با دوستان و خانواده است و افراد مجبور به حل معما و فکر کردن خارج از چارچوب می‌شوند.

یکی دیگر از دلایلی که باید به اتاق فرار بروید، این است که به دنیای متفاوتی منتقل می‌شوید. شما می‌توانید نقش یک کارآگاه داشته باشید یا جاسوسی باشید که جهان را نجات می‌دهد. وجود نقش‌های مختلف باعث می‌شود وارد دنیای فانتزی و جذابی بشوید.

قیمت اتاق فرار

بازی‌های مختلف اتاق فرار با توجه به موقعیت مکانی و روزهای هفته قیمت متفاوتی دارد. همچنین ژانر بازی و تعداد افرادی که در بازی شرکت می‌کنند روی قیمت و هزینه تاثیرگذار است. در حال حاضر میانگین قیمت از چهل هزار تومان تا 160 هزار تومان است که ممکن است در هر اتاق فرار متفاوت باشد.

بهترین اتاق فرارهای قیطریه

همه بازی‌های اتاق فراهای قیطریه دارای تم‌های متفاوتی هستند که با یک داستان پس زمینه همراه است و بازیکنان با پیشروی آن را کشف می‌کنند. بازی‌های متنوعی از سرقت بانک گرفته تا شیوع ویروسی مرگبار و ربودن افراد و در نهایت گروهی از ابرقهرمانان که باید شهری را نجات بدهند. با تجربه تمام این بازی‌ها متوجه خواهید شد همه آن‌ها بهترین هستند و حس متفاوتی اط تفریح و سرگرمی را به دنبال دارند.

برای موفق شدن در بازی اتاق فرار حتما به هماره تیم پیشروی کنید، ارتباط بیشتری برقرار کنید، تلاش خود را در طول بازی بیشتر کنید، معماها را به طور موثر حل کنید و همه موارد را سازماندهی کنید. با همین چند نکته ساده می‌توانید در هر نوع اتاق فرار موفق شوید.

برای رزرو بهترین اتاق فرارها با تم‌های جذاب و داستان‌های ترسناک از بالای این صفحه می‌توانید اقدام کنید و ترسناک‌ترین اتاق فرار تهران را با تخفیف و مبلغی پایین رزرو کنید. به همین منظور تیمی از دوستان و آشنایان خود را جمع کنید و در این بازی گروهی جذاب و مهیج شرکت کنید.