کلینیک و مرکز لیزر در قیطریه

لیزر قیطریه

اگر قصد دارید موهای زائد بدن خود را از بین ببرید، احتمال به روش لیزر بارها فکر کرده‌اید. زمانی‌که صحبت از حذف موهای زائد باشد گزینه‌هایی موقتی زیادی مثل اپیلاسیون و کرم موبر وجود دارند، اما بهتر است واقع بین باشد و موثرترین روش حذف موهای زائد، یعنی لیزر را انتخاب کنید. 

لیزر موهای زائد یک گزینه تقریبا دائمی و بسیار محبوب در بین خانم‌ها است که به فولیکول مو آسیب وارد می‌کند تا رشد موها به حداقل برسند. این روش عوارض جدی ندارد و حس آن شبیه به کشیدن لاستیک روی پوست بدن است. حتی اگر قدرت تحمل این درد را نداشته باشید، می‌توانید از ژل‌های موضعی بی حسی استفاده کنید. این روش تقریبا برای همه افراد موثر و کاربردی است و در مراکز لیزر شمال تهران انجام می‌شود.

آیا لیزر موهای زائد برای همه رنگ‌های پوست ایمن است؟

قبل از اولین جلسه لیزر موهای زائد به همه افراد فرم سلامتی داده می‌شود که باید آن را پر کنید. بعد از اینکه فرم را تکمیل کردید به اتاق متخصص پوست برای پاسخ به سوالات احتمالی می‌روید. در این جلسه مشاوره از رنگ پوست تا داروهایی که شما مصرف می‌کنید باید مطرح شوند. اگر پوست شما ملانین بیشتری دارد، باید سوالات بیشتری را پاسخ بدهید.

برخی از دستگاه‌های لیزر موهای زائد تهران برای افرادی که موهای تیره و ضخیم با پوست روشنی دارند، بهتر عمل می‌کند. بعضی از کلینیک‌ها از پالس نور شدیدی استفاده می‌کنند تا تمام رنگ‌های پوستی را هدف قرار دهند. اگر پوست تیره‌تری دارید و می‌خواهید مطمئن شوید لیزر روی موهای شما پاسخ می‌دهد، از دستگاه لیزر دایود یا الکساندرایت می‌تواند مناسب باشد.

طبق مطالعات انجام شده 86 درصد از افرادی که رنگ پوست قهوه‌اب روشن تا تیره داشتند، در نتیجه انجام دادن جلسات متععد لیزر هیچگونه عارضه‌ای را تجربه نکردند و عوارض بسیار کمی دریافت کردند. لیزرهای دایود و ND:YAG طول موج بیشتری دارند و به طور کلی برای تمام رنگدانه‌های پوستی موثر عمل می‌کنند.

انجام دادن جلسات لیزر موهای زائد در کلینیک‌های لیزر تهران با آفتاب گرفتن نمی‌توانند همزمان باشند، این موضوع خطر تغییر رنگ پوست و رنگدانه‌ها را به همراه دارد. بهترین کار این است که قبل از شروع لیزر، هر گونه روش برنز کردن پوست یا قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید را کنار بگذارید.

مزایای لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر رشد موهای زائد را به شدت کاهش می‌دهد، تا جایی که بعد از چند ماه هیچ مویی روی بدن احساس نمی‌کنید. بعد از تکمیل تمام جلسات لیزر، موهای ضخیم هرگز رشد نمی‌کنند و اگر مویی دیده شود به صورت خیلی نازک است.

از دیگز مزایای لیزر این است که شما می‌توانید در هر نقطه از بدن انجام دهید و دستگاه لیزر می‌تواند نواحی وسیعی از بدن را پوشش بدهد. حتی برای ناحیه بیکینی هیچ گونه عوارض و خطری وجود ندارد و به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

کلینیک لیزر قیطریه

با انتخاب روش لیزر به راحتی در طی چند ماه از شر موهای زائد خلاص شوید و روش‌های دیگر را کنار بگذارید. در قیطریه بهترین کلینک ومراکز لیزر موهای زائد وجود دارند که می‌توانند برای از بین بردن موهای زائد به شما کمک کنند. در این صفحه نراکز متععد لیزر در قیطریه را مشاهده می‌کنید، اگر نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با کلینیک مورد نظر تماس بگیرید.