کلینیک ها و مراکز لیزر شرق تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

لیزر شرق تهران

این روزها لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش‌های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. برخلاف روش های دیگر حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون، اصلاح و وکس کردن، لیزر موهای زائد یک روش درمانی خاص برای رفع موهای زائد به مدت طولانی می باشد.

در واقع کاراترین روش حذف موهای زائد، لیزر می‌باشد که منحصراً با تمرکز روی سلول‌های رنگدانه ساکن در فولیکول مو، ریشه مو را از بین می‌برد. بعد از چند جلسه لیزر مو، می‌توانید تیغ خود را دور بریزید و دیگر نیازی به اپیلاسیون نخواهید داشت. امروزه انتخاب بهترین مرکز لیزر شرق تهران به دغدغه بسیاری از افراد تبدیل شده است؛ از این رو تخفیفان تلاش کرده تا با بهترین مراکز لیزر تهران ارتباط برقرار کرده و تخفیف‌های جذابی را از آن‌ها برای شما بگیرد.  

موی زائد چیست؟

به هر نوع موی ضخیم و تیره‌ای که در خطوط میانی بدن مانند سینه، صورت، چانه و گلو رشد می‌کند، موی زائد می‌گویند. در واقع موهای زائد با موهای سراسر بدن فرق می‌کند و رشد بیش از حد آن‌ها موجب مشکل و ناراحتی در خانم‌ها می شود. موهای زائد، اضافی یا ناخواسته به 2 دلیل هورمونی یا غیرهورمونی ایجاد می‌شوند. اگر دلایل هورمونی باعث ایجاد موی زائد در بدن شما شود، شما نمی‌توانید بدون درمان بیماری اولیه، لیزر انجام دهید. اختلالات هورمونی باعث می‌شود که در قسمت‌هایی از بدن  که مو ندارد، موهایی زخیم و تیره رشد کنند.

به عبارتی دیگر افرادی که مشکلشان هورمونی است، باید همزمان با لیزر، درمان دارویی برای رفع بیماری هورمونی خود را هم انجام دهند. درمان دارویی از رشد موهای جدید پیشگیری می کند و لیزر هم همزمان، موهای ایجاد شده را از بین می برد. تخفیفان برای حل مشکل موهای زائد شما، بهترین مراکز لیزر سید خندان را فراهم کرده است تا بتوانید با خیالی آسوده از موهای زائد خود راحت شوید.

لیزر مو‌های زائد چیست؟

از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر موهای زائد شامل نابود کردن فولیکول‌‌های موهای ناخواسته در نقاط مختلف بدن با استفاده از روشی به نام نور گرمایی یا Photothermalysis می‌باشد. در این روش موهایی که در ناحیه‌ تحت تابش نور لیزر قرار می‌گیرند، از بین می‌روند.

لیزر موهای زائد دقیقاً به نحوی طراحی شده که بدون اثر گذاشتن روی قسمت‌های دیگر پوست و بدن، باعث حذف موهای زائد شود. امروزه لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال‌های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است و باعث خلاص شدن از سالن‌های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر، دستگاه اپیلیدی و همچنین جوش‌ها و موهای زیر پوستی شده است.

لیزر موهای زائد چگونه کار می‌کند؟

این روش با استفاده از نوع خاصی از لیزر که رنگدانه یا رنگ تیره مو را هدف قرار می‌دهد، کار می کند. سپس فولیکول‌های مو را تخریب و به خوبی از بین می‌برد. همچنان که لیزر رنگدانه را هدف قرار می‌دهد ، انرژی نور به گرما تبدیل می‌شود و این گرما به طور انفرادی به سلول‌ها و فولیکول مو که باعث رشد مو می‌شود، می‌تابد و در نهایت این گرما باعث حذف موهای زائد شما می‌گردد. اگر محل زندگی شما شرق تهران است می‌توانید از مراکز لیزر نارمک موجود در تخفیفان استفاده کنید.

مزایای لیزر موهای زائد

مسلما آن چیزی که باعث محبوبیت لیزر موهای زائد در بین سایر روش های حذف مو شده است مزایای زیاد آن است. مهم‌ترین مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر هستند:

1. شما می‌توانید لیزر موهای زائد را در هر نقطه از بدن انجام دهید: صورت، پاها، پشت، زیر بغل، خط بیکینی یا هر جای دیگری که موهای زائد دارید.

2. دستگاه لیزر موهای زائد می‌تواند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهد؛ در حالی که پوست اطراف ناحیه هیچ‌گونه آسیبی نبیند. در واقع در لیزر موهای زائد، اشعه لیزر با دقتی بالا به سمت فولیکول مو هدایت شده و آن را تخریب و نابود می‌کند.

3. از مزایای لیزر مو صرفه جویی در زمان است. مدت زمان حذف موهای زائد با لیزر برای نواحی مختلف بدن متفاوت است. برای مثال زمان لازم برای لیزر قسمت‌های کوچک‌تر مانند لب پایین ممکن است فقط چند ثانیه طول بکشد .این درحالی است که لیزر پا حدود ۱ ساعت زمان می‌برد. همچنین زمان لازم برای لیزر موهای زائد آقایان نسبت به خانم‌ها بیشتر است.

4. ممکن است شما مجبور به سرمایه گذاری مقدماتی بیشتری برای از بین بردن لیزر موهای زائد باشید؛ ولی در دراز مدت لیزر موهای زائد برای شما به صرفه‌تر است؛ چرا که شما برای اپیلاسیون، کرم موبر یا ریش تراش در طول فواصل زمانی کم و تا آخر عمر باید به طور منظم هزینه پرداخت کنید.

خدمات تخفیفان در لیزر شرق تهران

برای انتخاب بهترین کلینیک، حتما به نکات مهمی مانند قیمت، سایر خدمات درمانی، روزها و ساعات سرویس دهی، صلاحیت‌ها و مجوزها، امکاناتی مانند وجود دوش حمام، نوع دستگاه لیزر بدن، پاکیزگی کلینیک، رفتار دوستانه پرسنل و ایمنی وسایل مورد استفاده توجه کنید.

در راستای انتخاب بهترین کلینیک لیزر پیروزی، تخفیفان به عنوان اولین بستر تخفیف گروهی، همیشه تخفیف‌های جذابی از انواع مراکز لیزر شرق تهران را در بازه‌های مختلف سال به شما پیشنهاد می‌کند. برای از بین بردن موهای زائد بدن می‌توانید به یکی از مراکز متعدد لیزر موهای زائد که با تخفیفان همکاری دارند، مراجعه کنید. این کلینیک‌ها خدمات لیزر بدن را با کمترین قیمت و بیشترین تخفیف، در شرایطی کاملا بهداشتی و با رعایت موارد پیشگیری از کرونا برای شما انجام می‌دهند.

در نظر داشته باشید که شرکای تجاری و مراکزی که با تخفیفان همکاری دارند، تنها در صورت داشتن شرایط لازم برای محافظت مشتریان در برابر ویروس کرونا، مجوز لازم را برای همکاری به دست می‌آورند. شما می‌توانید پیش از مراجعه به این مراکز و کلینیک‌ها، اطلاعات مربوط به رعایت موارد بهداشتی هر مرکز را در صفحه‌ مربوط به آن کلینیک بررسی کنید.

خرید خدمات لیزر شرق تهران با تخفیف ویژه

اگر به دنبال بهترین کلینیک لیزر شرق تهران و لیزر تهرانپارس هستید، از طریق این صفحه کلینیک، مرکز یا مطب مدنظر خود را بر اساس نظرات مشتریان انتخاب کنید و خدمات لیرز نواحی مختلف بدن را با تخفیف ویژه از سایت یا اپلیکیشن تخفیفان دریافت کنید. اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحه مربوطه آن مرکز قرار دارد و شما می‌‌توانید با مراجعه به این قسمت‌ها، در مورد خدمات آن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوه استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی  از طریق شماره تلفن ۴۲۰۲۷- ۰۲۱ تماس بگیرید.