مرکز لیزر نارمک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

لیزر نارمک

فناوری لیزر موهای زائد با در نظر گفتن پوست‌های حساس طراحی شده است، به اندازه کافی ایمن است که می‌تواند در هر قسمت از بدن استفاده شود و انواع پوست را برای از بین بردن فولیکول مورد هدف قرار دهد، در عین حال نتایج دائمی را تضمین کند. همه دستگاه لیزر در مراکز لیزر شرق تهران دارای دستگاه خنک کننده منحصر به فرد هستند که به آرام کردن، تسکین و محافظت از پوست کمک می‌کند. برای کسانی که دوره اولیه لیزر موهای زائد را تجربه می‌کنند، 8 تا 12 جلسه درمانی با فاصله زمانی 4 تا 6 هفته یکبار نیاز است. بر اساس ناحیه‌ای که قرار است لیزر شود و رنگ پوست ممکن است این فاصله کمتر یا بیشتر شود.

خدمات لیزر در نارمک

برخی از مزایای لیزر موهای زائد به شرح زیر است:

تکنولوژی ایمن و موثر: اپراتورهای لیزر فناوری‌های پیشرفته و روز دنیا را برای کاهش موهای زائد به کار می‌گیرند. دستگاه لیزر کندلا برای موهای تیره و روشن طراحی شده است، در حالی‌که دستگاه‌های دیگری مثل دایود روی پوست تیره بهترین عملکرد را دارند.

از بین رفتن دائمی مو: بر خلاف سایر گزینه‌های از بین بردن مو، لیزر موهای زائد در درجه پزشکی به معنای کاهش سریع، ایمن و مقرون به‌صرفه، قابل اعتناد و دائمی است.

کاهش موهای زائد: لیزر موهای زائد با هدایت نور متمرکز برای هدف قرار دادن فولیکول مو در ریشه کار می‌کند. لیزر توانایی رشد مو را بدون ایجاد اختلال یا آسیب به سطح پوست، کاهش می‌دهد. بنابراین حتی پوست‌های حساس هم می‌توانند از لیزر بهره‌مند شوند.

راحت و مقرون به صرفه: روش لیزر در مراکز لیزر تهران آسان است و نیاز به زمان زیادی ندارد. اگر نسبت به دیگر روش‌ها هزینه جلسات لیزر موهیا زائد را مقایسه کنید، به این نتیجه خواهید رسید که اگرچه در ابتدا این هزینه زیاد به نظر می‌رسد، اما نتایج آن دائمی است و مانند دیگر روش‌های قدیمی، بعد از طی جلسات منظم نیازی به تکرار هر هفته و هر ماه ندارد.

روش لیزر موهای زائد در کلینک های لیزر تهران و منطقه نارمک، با انواع دستگاه‌های لیزر پیشرفته دنیا انجام می‌شود که از قبل با شرایط پوست هر شخص تنظیم می‌شود. انعکاس نور به پوست انجام می‌شود که توسط ملانین (رنگدانه پوست) به گرما تبدیل می‌شود. گرما به ریشه مو منتقل می‌شود و در نهایت ریشه مو حذف می‌شود. این روش اصولا بدون درد است، اما می‌تواند مثل یک نیش خفیف احساس شود.

ریشه موی بدن انسان همیشه همزمان فعال نیست. بخش بزرگی از ریشه به طور موقت در حالت استراحت است. در هر جلسه و بسته به روش حذف دائمی موهای زائد، حدود 20 درصد از ریشه‌های مو در ناحیه تحت لیزر از بین می‌رود. بنابراین تا زمانی که ریشه مو به طور کامل از بین برود، اغلب چندیدن جلسه ضروری است.

مراکز لیزر موهای زائد در نارمک

برای پیدا کردن بهترین مرکز لیزر در نارمک، از این صفحه کمک بگیرید. ما با بسیاری از مراکز معتبر نارمک همکاری داریم که خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه می‌دهند. هزینه خدمات لیزر در نواحی مختلف، با تخفیف است و نیازی نیست نگران هزینه‌های بالا باشید.