مرکز لیزر تهرانپارس

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

لیزر تهرانپارس

لیزر موهای زائد یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای حذف دائم موهای زائد بدن و صورت است. در این روش پوست صاف‌تر و ابریشمی‌تر از اپیلاسیون و تیغ خواهد شد. این تکنیک کاملا غیر تهاجمی است که نواحی گسترده بدن را به طور موثر با کمترین درد و ناراحتی و بدون نیاز به دوره نقاهت درمان می‌کند.

به این دلیل که لیزر موهای زائد فقط روی فولیکول‌های مو در حال رشد تاثیر می‌گذارد، ممکن است چندین جلسه برای کاهش میزان قابل توجه موهای زائد لازم باشد. علاوه بر این، در حالی‌که لیزر موهای زائد به طور موثر رشد موها را کند می‌کند، حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمی‌کند. برای حذف دائم باید جلسه‌های یادآور به طور مرتب در کلینیک‌های لیزر شمال تهران انجام شو     

این روش برای افرادی مناسب است که: موهای زائد هورمونی در برخی نواحی خاص بدن دارند که باعث خجالت و شرمساری شده است . موهای تیره، ضخیم و پوستی روشن دارند و برای افرادی که دنبال جایگزینی برای اپیلاسیون، تیغ و دکلره کردن هستید.

از بین بردن موها با لیزر چیزی فراتر از حذف موهای زائد است. لیزر یک روش پزشکی است که انجام آن نیاز به آموزش دارد و عوارض جانبی به همراه دارد. قبل از انجام این روش در مراکز لیزر تهران باید اعتبار کلینیک، پزشک و اپراتوری که این کار را انجام می‌دهد به طور کامل بررسی کنید.

اگر قصد مراجعه به کلینیک‌های لیزر را دارید، باید شش هفته قبل از جلسه اول، کندن با موچین، اپیلاسیون و تیغ را کنار بگذارید. این به دلیل این است که لیزر ریشه موها را هدف قرار می‌دهد که به طور موقت با اپیلاسیون یا موچین از بین می‌روند.

همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث می‌شود تاثیر لیزر کمتر شود و احتمال بروز عوارض بعد از جلسات لیزر را افزایش می‌دهد.

مراکز لیزر موهای زائد در تهرانپارس

در خیابان تهرانپارس تعداد زیادی از مراکز و کلینیک‌ها قرار گرفته است که انواع خدمات زیبایی و پزشکی از جمله لیزر موهای زائد را انجام می‌دهند. دستگاه‌های لیزر کندلا، الکساندرایت، دایود و جدیدترین دستگاه‌های روز دینا در این مراکز برای مراجعه کنندگان استفاده می‌شود. هر کدام از این دستگاه‌ها برای رنگ پوست‌های متفاوتی کاربرد دارد و ممکن است برای همه تاثیر گذار نباشد. برای گرفتن نتایج دائمی و بهتر با پزشک متخصص پوست و مو قبل از شروع جلسات لیزر صحبت کنید تا در مورد دستگاه‌های موجود در کلینیک و کاربردهای آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برای دوره اولیه لیزر، تقریبا 8 تا 12 جلسه با فاصله 4 تا 6 هفته، بسته به ناحیه و رنگ پوست پیشنهاد می‌شود. هر فردی متفاوت است، بنابراین مشاوره رایگان با بهترین مراکز لیزر تهرانپارس پیشنهاد می‌شود.

برای دریافت نوبت و مشاوره از کلینیک‌های لیزر واقع در محله تهرانپارس، از بالای همین صفحه اقدام کنید. هزینه خدمات لیزر در این مراکز با تخفیف است و نسبت به سایر کلینیک‌های زیبایی هزینه چندان بالایی ندارند.