ثبت آگهی

استخر زمزم

اتوبان بابایی اتوبان بابائی - خروجی حکیمیه . عباسپور - بعد از چراغ راهنمائی - سمت چپ - شهرک کارکنان سازمان آب (زمزم)
تلفن تماس : ۰۹۰۱۰۵۷۴۶۹۰ - 77106195 - 77106198
با هماهنگی

درباره استخر زمزم

اسم شرق تهران که می‌آید، خیلی از تهرانی‌ها گارد خاصی می گیرند و می‌گویند: «ای بابا! دور است و ترافیک دارد و شلوغ است.» اما این داوری نا‌جوانمردانه‌ای است. این بخش از تهران هم مانند دیگر جاهای تهران است ترافیکش، شلوغی‌اش و حتی دسترسی رسیدن به آن. اما اگر بحث تفریح خوشگل و خوب باشد، باید ساخت و حتی تا آن سر دنیا هم به سراغ آن رفت وآن را امتحان کرد؛ شرق تهران که سهل است.

استخر های رو باز در تهران کم نیستند، اما همین زیاد بودن این استخرها است که کار را سخت می‌کند. یعنی باید کلی بگردید و این سوی و آن سو بروید تا بالاخره بفهمید کدام استخر برای شما مناسب است و به درد شما می‌خورد. از اینها گذشته، این که استخری باشد که همه امکانات مناسب شما را داشته باشد، سخت گیر می‌آید. برای همین باید شرایط خاصی را مد نظر قرار دهید.

در این شهر شلوغ که وسایل حمل و نقل عمومی چندان مناسب کار نمی‌کنند، تردد با ماشین شخصی خیلی مناسب به نظر می‌آید. راحت وآسوده وسایلت را جمع می‌کنی و می ریزی در یک ساک و بعد سرخوشانه سوار ماشینت می‌شوی و موسیقی محبوبت را گوش می دهی و بعد به استخر روزبازی می‌رسی که برای ساعتی می‌توانی در آن آفتاب بگیری و بعد سوار ماشینت می‌شوی و باز با موسیقی مورد علاقه ات برمی‌گردی به خانه. به همین سادگی! اما ای کاش همیشه هم به همین سادگی بود.

ترافیک را که کنار بگذاریم، که دیگر جزء معمول زندگی ما شده است، باید به معضل جای پارک بپردازیم. در همه جای شهر جای پارک سخت گیر می‌آید و بعضی اوقات باید تا یک ساعت دنبال جای پارک مناسب بگردید یا باید آنقدر دور ماشینت را پارک کنی و ساک نسبتا سنگینت را به دنبال خود بکشی که کلی حالگیری است. اگر می‌خواستی این همه مسیر این ساک این را با خود بکشی، که دیگر اسمش را تفریح نمی‌گذاشتند.

در اینجا می‌خواهم استخری را به شما معرفی کنم که تمام این مزیت‌ها را دارد. علاوه برآن می توانید در آن آفتاب بگیرید و از یک روز خوب و آفتابی در آن لذت ببرید. از این رو، باید جایی باشد در تهران که هم جای پارکش خوب باشد و هم بی‌ترافیک که نداریم، ولی کم ترافیک باشد. استخر زمزم در شرق تهران و در منطقه حکیمیه این خصوصیات را دارد. هول نکنید! در شرق تهران هم قسمت های خوش مسیر و کم ترافیک وجود دارد. مهم این است که راه را بشناسید و بدانید باید از کجا بروید که هم جای پارک گیرتان بیایید و هم راحت و بی‌ دردسر ترافیک به مقصد برسید.

استخر زمزم با مدیریت آقای علیرضا جلولی، از بهترین استخرهای نزدیک به منطقه شمال تهران، یعنی منطقه یک و سه  و مناطق شرقی چهار و هشت است. تکلیف مناطق شرقی با استخر زمزم حکیمیه که مشخص است، اما چرا مناطق شمالی به  استخر زمزم نزدیک است؟ چون استخر زمزم نزدیک به خروجی حکیمیه اتوبان بابایی است و از این خروجی تا استخر ۳-۴ دقیقه راه بیشتر نیست. فقط کافی است از طریق پاسداران به سمت اتوبان بابایی برانید و بعد از چند دقیقه رانندگی در مسیری که اغلب اوقات از نوبنیاد تا خود استخر زمزم ترافیک چندانی ندارد،  به راحتی به مقصد می رسید.

اما خدمات استخر زمزم به این مسیر آسان و رسیدن به مقصد آن هم در چند دقیقه ختم نمی‌شود. ماشین سواران، استخر زمزم را به خاطر موضوع دیگری نیز دوست دارند: شما با خرید بلیط استخر، حتی از روی سایت تخفیفان، یک ورودیه پارکینگ رایگان هم دریافت می‌کنید و به راحتی می‌توانید هر مقدار که دوست داشته باشید ماشین خود را در پارکینگ وسیع استخر زمزم پارک کنید و بی ‌دغدغه از بالا رفتن نرخ پارکینگ در زمان توقف، به تفریح و استراحت خود در استخر روباز زمزم بپردازید.

ماشین شما راحت پارک شد و حالا وقت این است که حسابی به خودتان برسید. خانم هایی که استخرهای روباز را تجربه کرده اند، می دانند وجود استخری وسیع با ابعادی مانند استخر زمزم برای خانم‌ها بسیار نادر است، زیرا به خاطر محدودیت‌های موجود، استخرهای روباز خانم ها اغلب از میان استخرهای کوچک‌تر انتخاب می‌شود. برای این که استخر بانوانی روباز باشد، مانند استخر زمزم، باید دور و اطراف آن حسابی خالی باشد و دید نداشته باشد. از این‌رو، استخر زمزم در منطقه ای قرار گرفته است که بتواند با ابعاد باورنکردنی ۶۴۸ متر مربع، یعنی ۱۸×۳۶ متر، استخری روباز و رؤیایی را در اختیار شما بگذارد. در استخر زمزم، علاوه بر استفاده از استخر اصلی می توانید با بهرمندی از سونای خشک یا بخار و همین‌طور حوضچه‌های آب سرد و گرم و جکوزی  یک روز خوب را در استخر رویایی زمزم تجربه کنید.

 استخر زمزم جایی مناسب است برای حمام آفتاب گرفتن. برای این کار یک پخش کننده موسیقی خوب می‌خواهید و یک هدفون درست و حسابی، چندتا روغن خوب برنزه‌کننده که پوست شما را یک‌دست خوش‌رنگ و برنزه کند و البته استخری که جای کافی برای درازکشیدن زیر آفتاب و حمام آفتاب گرفتن داشته باشد. حالا رنگ پوست شما عسلی می شود، بی‌آنکه مثلا زیر دستگاه سولاریوم به آن آسیب برسد. هیچ آفتاب گرفتنی به اندازه آفتاب گرفتن طبیعی در استخر زمزم لذت‌بخش نیست. حالا هم که دیگر داریم به آخر تابستان نزدیک می شویم و بهتر است هرچه سریع‌تر سری به استخر زمزم بزنید و از این آخرین فرصت‌های عسلی شدن بهره ببرید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, کالا در اتوبان بابایی را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید