استخرهای زعفرانیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

استخر زعفرانیه

شنا یکی از ورزش‌های محبوب در سراسر جهان است. این ورزش با فواید زیادی از جمله تجدید قوای بدنی، تناسب اندام، مدیریت سطح استرس و مهم‌تر از همه تفریح و سرگرمی همراه است. شنا کردن در استخر یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌های تفریحی است و چهارمین فعالیت ورزشی تفریحی محبوب در جهان به حساب می‌آید.

همانطور که همه می‌دانیم، شنا فواید سلامتی باورنکردنی دارد که فقط به فعالیت بدنی محدود نمی‌شود بلکه سلامتی روان را هم شامل می‌شود. با توجه به فواید بی‌شمار ورزش شنا، شاید شما هم به این تفریح و ورزش علاقه‌مند شده باشید و دوست دارید در اوقات فراغت شنا را به عنوان تفریح انتخاب کنید. استخرهای شمال تهران یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید برای شنا کردن و تجربه این تفریح مهیج بروید.

بهترین استخرهای زعفرانیه

استخرهای زیادی در محله زعفرانیه قرار دارند که می‌توانید برای ورزش و تفریح آن‌ها را انتخاب کنید. خرید بلیط استخرهای زعفرانیه بسیار ساده است و می‌توانید از همین صفحه شروع کنید. استخرهای زعفرانیه امکانات زیادی دارند و در بین استخرهای تهران بهترین هستند.

از نکات مهمی که هنگام انتخاب بهترین استخر زعفرانیه، نباید از آن غافل شوید این است که آب استخر توسط مسئولین ایمنی و بهداشت به صورت دوره‌ای آزمایش شود. انجام کنترل های دوره ای وضعیت بهداشتی آب استخر و سطوح سونا و جکوزی و حفظ مستندات مربوطه ، به مسئولین استخر کمک خواهد کرد که رضایت بیشتری را از سوی شناگران دریافت کنند. بعضي از پارامترهاي شيميايي، فيزيكي و بيولوژيكي كه در كيفيت آب استخرهای شنا مورد توجه مي‌باشند شامل pH، دما و شفافیت آب استخر است.

اگرچه شنا ورزش و تفریح بسیار مفید و لذت بخشی است؛ اما سالانه افراد زیادی در محیط استخرها، وان‌های آب گرم و پارک‌های آبی بیمار می شوند. انگل کریپتو، قرمزی چشم‌ها، بیماری‌های مربوط به گوش، راش‌های پوستی، قارچ پا، بیماری لژیونر، دل درد و اسهال و... از بیماری‌هایی هستند که احتمال دارد از آب آلوده‌ی استخر به ما منتقل شوند.

شاید با شنیدن اسم این بیماری‌ها نگران شدید و تصمیم گرفتید از هیچ استخری استفاده نکنید! در پاسخ به نگرانی‌های شما باید بگوییم تا موقعی که میزان pH و کلر آب استخر به درستی تنظیم شده باشد، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که مواد ضدعفونی‌کننده و گندزدا بیشتر میکروب‌های بیماری‌زا را از بین خواهند برد.

خرید بلیط استخرهای زعفرانیه با تخفیف

اگر از سایت تخفیفان اقدام به خرید بلیط استخرهای زعفرانیه کنید، نسبت یه قیمت اصلی بلیط استخر هزینه کمتری می‌پردازید. شما می‌توانید با کلیک کردن روی هر کدام از این استخرها میزان تخفیف را مشاهده کنید و اطلاعات کاملی از امکانات و خدمات موجود در مجموعه به دست آورید.

اگر شما هم به تفریح مهیج شنا علاقه دارید و دنیال روشی برای سلامت جسمی و روحی هستید، فورا بلیط یکی از استخرهای زعفرانیه را خریداری کرده و از شنا کردن لذت ببرید. با توجه به فواید بی‌شمار این فعالیت تفریحی و ورزشی، باید آن را به طور منظم دنبال کرده و در لیست برنامه‌های خود برای آخر هفته و اوقات آزاد قرار دهید.