تخفیفان زعفرانیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیف های زعفرانیه

محله زعفرانیه یکی از مناطق لوکس و مدرن در شمال شهر تهران و منطقه شمیرانات است. بافت این محله ترکیبی از سنت در کنار مدرنیته است و از سمت شمال به کوه توچال منتهی می‌شود. این منطقه در نزدیکی کاخ سعدآباد و میدان تجریش قرار دارد و در تمام ایام سال آب و هوای مناسبی دارد.

از آنجایی که محله زعفرانیه در شمال شهر قرار گرفته است از امکانات مناسبی برای افرادی که در این منطقه سکونت دارند، برخوردار است. این منطقه بسیار سرسبز است و باغ‌ها و بوستان‌های زیادی در آن قرار دارد که یکی از آن‌ها به بوستان ساسان مشهور است و در دره ولنجک واقع شده است.

مراکز زیبایی و سلامتی زعفرانیه

آرایشگاه های زنانه زعفرانیه و سالن‌های زیبایی این منطقه شهرت بسیاری دارند و بیشتر افراد برای انجام دادن خدمات زیبایی تخصصی به محله زعفرانیه می‌روند. قیمت خدمات زیبایی در این منطقه نسبت به دگر مناطق کمی بالاتر است اما از لحاظ کیفیت، حرف اول را می‌زند و می‌توانید با خیال راحت به سالن های زیبایی زعفرانیه مراجعه کنید.

سالن‌های زیبایی این منطقه خدماتی مثل کاشت ناخن، رنگ مو، اصلاح ابرو، قرینه کردن ابرو به روش فیبروز، میکروبلیدینگ ابرو، کاشت مژه، اکستنشن مژه، پاکسازی پوست، اپیلاسیون موهای زائد و ... را با کیفیت بالایی انجام می‌دهند. علاوه بر این در این محله مراکز تخصصی عروس وجود دارند که صفر تا صد مراسم عروسی را به مشتریان پیشنهاد و بر عهده می‌گیرند.

کلینیک لیزر در زعفرانیه

کلینیک‌ها و مراکز لیزر فراوانی در خیابان زعفرانیه قرار دارند که هر کدام با دستگاه خاصی خدمات لیزر موهای زائد بانوان و آقایان را انجام می‌دهند. برای مراجعه به این مراکز لیزر زعفرانیه و حذف دائمی موهای زائد بدن خود می‌توانید با مشاوره و تعیین وقت قبلی در تعداد جلسات مشخصی با فواصل منظم از شر موهای زائد خود خلاص شوید. قیمت هر جلسه لیزر بر حسب ناحیه مورد نظر متفاوت است و به تعداد جلسات و مدت زمان هر جلسه بستگی دارد، یکی دیگر از فاکتورهایی که در قیمت تاثیرگذار است، وسعت ناحیه مدنظر است.

مراکز دندانپزشکی در زعفرانیه

یکی از خدماتی که می‌توانید برای آن به محله زعفرانیه بروید، دندانپزشکی است. کلینیک های دندانپزشکی زعفرانیه است که از لحاظ کیفیت انجام کار در سطح بالایی قرار دارند و می‌توانید کلیه کارهای ترمیمی و زیبایی خود را به این کلینیک‌ها بسپارید. تمامی خدمات مربوط به سلامت دهان و دندان در این کلینیک‌های پزشکی قابل انجام است و هزینه هر روش با توجه به دستمزد دندانپزشک و موادی که به کار می‌برد کاملا متفاوت است.

خدمات تخفیفان در محله زعفرانیه

برای دریافت تمامی خدمات دندانپزشکی، زیبایی و غیره می‌توانید از این صفحه کمک بگیرید. ما در این صفحه خدمات و امکانات محله زعفرانیه را قرار دادیم و شما می‌توانید با تخفیف و هزینه مناسبی این خدمات را رزرو کنید یا قبل از هر گونه مراجعه راهنمایی و مشاوره لازم را جهت قیمت و دیگر اطلاعات دریافت کنید.