کلینیک و مرکز لیزر در زعفرانیه

لیزر زعفرانیه

فناوری لیزر موهای زائد که با در نظر گرفتن پوست‌های حساس طراحی شده است، به اندازه کافی ایمن است که در تمام نواحی بدن مورد استفاده قرار بگیرد. این فناوری می‌تواند در تمام نواحی بدن با هر رنگ پوست، موها را مورد هدف قرار دهد. تمام مراکز لیزر شمال تهران، دارای دستگاه خنک کننده یا کولینگ منحصر به فردی هستند که به آرام کردن، تسکین درد و محافظت از پوست کمک می‌کند.

برای دوره اولیه لیزر موهای زائد، تقریبا 8 تا 12 جلسه با فاصله 4 تا 6 هفته، بسته به ناحیه و رنگ پوست انجام می‌شود. بدن هر فرد متفاوت است و کلینک‌های لیزر، مشاوره‌های رایگان قبل از شروع جلسات را به تمام مراجعه کنندگان پیشنهاد می‌کنند.

به طور خلاصه، لیزر موهای زائد یک روش غیرتهاجمی برای از بین بردن و حذف موهای زائد تمام قسمت‌های بدن است. این روش حذف مو در زنان و مردان قابل انجام است و بسته به رنگ پوست، ممکن است دستگاه خاصی به شما پیشنهاد شود.

آیا لیزر موهای زائد بی خطر است؟

زمانی‌که لیزر توسط اپراتور حرفه‌ای و در کلینیک معتبری انجام شود کاملا بی خطر است. لیزر موهای زائد هم ایمن و هم موثر است. خوشبختانه میزان عوارض لیزر موهای زائد حداقل است و به ندرت خطرناک هستند، به ویژه زمانی‌که اقدامات احتیاطی لازم انجام شود. در کلینیک‌های لیزر معتبر و دارای مجوز هیچ عملی بدون بررسی وضعیت سلامت و پزشکی انجام نخواهد شد و هر گونه عوارض احتمالی توضیح داده می‌شود.

پزشکان فناوری لیزر را به عنوان روشی برای کاهش دائمی موهای زائد تایید می‌کنند. اما از آنجایی که موها در مراحل مختلف رشد هستند، برای هدف قرار دادن فولیکول‌های مو در طول این مراحل مختلف، به چندین جلسه لیزر نیاز است. در طول دوره جلسات لیزر، ممکن است مقداری از موها مجدد رشد کنند. با این حال رشد مجدد کامل در یک ناحیه بدن بسیار نادر است. افرادی که موهای بسیار روشن دارند بیشتر احتمال دارد این نتیجه را تجربه کنند.

برای اکثر افراد لیزر موهای زائد دردی ندارد. با این وجود، همه چیز به آستانه درد شما بستگی دارد. اکثر مردم می‌گویند حس آن مثل کشیدن کش لاستیکی روی پوست است. خوشبختانه راه‌هایی مثل زدن ژل بی حسی موضعی برای کم کردن درد و احساس ناراحتی وجود دارد.

برخی از افراد با یک دوره نتایج دائمی را مشاهده می‌کنند، در حالی‌که برخی از افراد ممکن است هر شش تا دوازده ماه یک بار نیاز به جلسات یادآور داشته باشند. نتایج بسته به نوع مو و نوع پوست هر شخص متفاوت است. آماده سازی مناسب و مراقبت‌های بعد از لیزر نیز می‌تواند بر مدت زمان ماندگاری نتایج تاثیر بگذارد.

هزینه لیزر

هزینه لیزر موهای زائد بسته به ناحیه‌ای از بدن که می‌خواهید انجام دهید و تعداد جلساتی که نیاز دارید متفاوت است. هر چه ناحیه بزرگ‌تر باشد، زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. مدت زمان تعیین کننده قیمت نهایی جلسات است.

برای دیدن هزینه جلسات لیزر تهران می‌توانید از بالای این صفحه اقدام کنید. در این صفحه با کلیک روی هر مرکز لیزر، قیمت را به تفکیک نواحی بدن می‌توانید مشاهده کنید. قیمت لیزر موهای زائد در این کلینیک‌ها با تخفیف و هزینه به صرفه در نظر گرفته شده است.