اتاق فرار غرب تهران

اتاق فرار غرب تهران

اتاق فرار یا اسکیپ روم (escape room) یکی از تفریحات فضای سربسته است که هر شخصی باید حداقل یک بار آن را در عمر خود تجربه کند. اگر شما هم به دنبال این هستید که یک روز مهیج و خاطره‌انگیز را در کنار دوستان و خانواده‌ی خود تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما این است که بلیط اتاق فرار را رزرو کنید.

ما در ادامه‌ی این مطلب قصد داریم بهترین اتاق فرار های غرب تهران را در مناطق مختلف غرب مانند اتاق فرار شهرک غرب به شما معرفی کنیم. پس اگر شما هم به دنبال تفریحی در غرب تهران هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار بازی مهیجی است که افراد شرکت‌کننده در آن به کمک یکدیگر سرنخ‌های بازی را شناسایی کرده و معما‌های مربوط به آن را حل می‌کنند. این بازی زمان محدودی حدود 60 دقیقه داشته و هدف از آن این است که افراد در نهایت بتوانند از یک یا چند اتاق راه خروج را یافته و فرار کنند!

بازی اتاق فرار به دو صورت آنلاین و واقعی برگزار می‌شود و بسیاری از افراد معتقدند لذت و هیجان بازی واقعی بسیار بیشتر از بازی آنلاین آن است.

خدمات تخفیفان در حوزه اتاق فرار

یکی از بهترین تفریحات تهران که می‌توانید با تخفیف‌های ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید، بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم (Escape Room) است. برای دسترسی به این بخش وارد سایت تخفیفان شده و از قسمت همه‌ی دسته‌بندی‌ها، بخش تفریح و ورزش گزینه‌ی اتاق فرار را انتخاب کنید.

تخفیفان به عنوان اولین بستر تخفیف گروهی، همیشه تخفیف‌های جذابی از اتاق فرار‌های مختلف تهران مانند اتاق فرار سعادت آباد را در بازه‌های مختلف سال به شما ارائه می‌دهد. همچنین تخفیفان از طریق همکاری با بهترین اتاق فرار های غرب تهران توانسته بلیط مجموعه‌های مختلف را با تخفیف ویژه در اختیار کاربران سایت خود قرار دهد.

اتاق های فرار های غرب تهران

از سال‌های گذشته تاکنون، اتاق‌های فرار بسیاری در غرب تهران ساخته شده است و همین موضوع باعث شده تا این منطقه از تهران به یکی از قطب‌های بازی‌های اسکیپ روم در این شهر تبدیل شود. در ادامه مهم‌ترین و پرطرفدار‌ترین اتاق فرار های غرب تهران را به شما معرفی خواهیم کرد:

1. اتاق فرار برج میلاد

مجموعه اتاق فرار برج میلاد که تحت عنوان انیگما نامگذاری شده، به عنوان بهترین اتاق فرار غرب تهران شناخته شده است. بازی‌های این اتاق فرار جذاب شامل اتاق فرار کلبه‌ی وحشت،  اتاق فرار قتل مرموز، اتاق فرار رویا، اتاق فرار جنگ و اتاق فرار روانی می‌باشد.

معما اساس کار هر اتاق فراری است و مجموعه ی انیگما توانسته معماهای خلاقانه‌ای را در ژانرهای مختلف اتاق فرارهایش ایجاد کند.

ژانر بازی‌های مختلف اتاق فرار انیگما شامل ترسناک، دلهره‌آور، معمایی و هیجانی می‌باشد. مجموعه اتاق فرار انیگما با داشتن تیمی خلاق، توانمند و حرفه‌ای تلاش نموده است تا با رعایت استانداردهای بین المللی چه به جهت طراحی پلان بازی و چه به جهت طراحی داخلی و فضاها، ساعتی خوش را برای شما و دوستان و خانواده‌تان رقم بزند. مدت زمان بازی در این اتاق فرار 60 الی 90 دقیقه بوده و برای اجرای هر یک بازی‌های این مجموعه به حداقل 4 نفر احتیاج دارید. اتاق فرار برج میلاد از شنبه تا جمعه و از ساعت 10:30 الی 22:30 پذیرای شماست که البته بهتر است قبل از مراجعه، بلیط این مجموعه را با تخفیف ویژه از سایت تخفیفان تهیه کنید.

2. مجموعه اتاق فرار دویل اسکیپ

اتاق فرار "ازمایش هانس" اولین اتاق از مجموعه "دویل اسکیپ" است که در منطقه‌ی ستارخان قرار گرفته است. ژانر اصلی اتاق فرار دویل اسکیپ وحشت و هیجان بوده و درجه سختی آن از 10 نمره 9 می‌باشد.

در توضیح این بازی آمده است که شما و اعضای گروه‌تان به عنوان دانشجویان برتر سال آخر رشته بیولوژی، دعوت نامه ای برای پروژه فارغ التحصیلی دریافت می‌کنید. پروژه ای که توسط شخص دکتر هانس در آزمایشگاهی کاملا سری انجام می‌شود.

شما برای این بازی به یک گروه 4 تا 8 نفره احتیاج داشته و برای فرار از این اتاق حدود 90 دقیقه وقت دارید. نمایش خوب در اتاق فرار آزمایش هانس شما رو به خوبی تا عمق سناریو فرو می‌برد. دکور قابل تحسین جزو دیگر نکات مثبت این اتاق فرار است که باعث شده آن را به عنوان یکی از بهترین اتاق فرار های غرب تهران به شما معرفی کنیم. این مجموعه همه روزه از ساعت 12 الی 22:30 پذیرای طرفداران اتاق فرار می‌باشد. بهتر است قبل از مراجعه، بلیط این مجموعه را با تخفیف ویژه از سایت تخفیفان تهیه کنید.

3. مجموعه اتاق فرار ویزارد اسکیپ

مجموعه اتاق فرار ویزارد اسکیپ که در محدوده‌ی جنت آباد واقع شده یکی دیگر از اتاق فرار های غرب تهران است که طرفداران بسیاری دارد. بازی پیشکش شیطان اولین بازی از مجموعه ویزارد اسکیپ می‌باشد که با همکاری مجموعه escaperoomist انجام شده است.

در توضیح سناریوی این بازی آمده است که حاج رحیم پیرمرد هنرمند و خوش ذوقی از روستای ماخونیک در شمال شرق کشور بود که با همه مهربان بود و شعر می‌گفت و خطاطی می‌کرد. پس از مدتی حاج رحیم کاملا عوض شده و کمتر در روستا دیده می‌شد تا اینکه خبر گم شدن دخترش آذر در روستا پخش می‌شود. شما با توجه به شایعات میان مردم تصمیم می‌گیرید تا به خانه حاج رحیم بروید و از او سوالاتی بپرسید.

درجه‌ی سختی این بازی از 10 نمره، 9 بوده و به چهار الی هشت نفر برای بازی کردن احتیاج دارد و حدود 85 دقیقه زمان می‌برد. این مجموعه همه روزه از ساعت 12 الی 23:30 شب پذیرای شما عزیزان است. شما می‌توانید برای تهیه‌ی بلیط این مجموعه، به سایت تخفیفان بخش اتاق فرار مراجعه کنید.

4. مجموعه اتاق فرار جاست اسکیپ

مجموعه‌ی اتاق فرار جاست اسکیپ که تاکنون بازی جادوی سیاه را ارائه داده است در منطقه‌ی اشرفی اصفهانی تهران واقع شده است و در دسته اتاق فرار مرزداران قرار می‌گیرد.

داستان پشت این اتاق فرار از این قرار است که لرد ادوارد آیزاک یکی از ثروتمند‌ترین افراد بریتانیاست که به همراه پسرش توماس و همسرش در عمارتی سلطنتی زندگی می‌کنند. توماس آیزاک نشانه‌هایی از تسخیر شدن دارد. بعد از کشته شدن آخرین جن گیر که سعی داشت توماس رو از شر جن رها کند، ادوارد پسرش را در عمارت سلطنی‌اش به بند می‌کشد. او به کمک کلیسا از انواع طلسم‌ها استفاده می‌کند تا مانع خروج توماس و جن درونش از عمارت شود. حالا ادوارد بعد از گذشت چند سال از شما که یک گروه جن گیر هستید، درخواست کرده که به عمارت آیزاک رفته و توماس رو از شر جن درونش رها کنید.

درجه سختی این بازی از 10 نمره، 9 می‌باشد و شما برای انجام آن به چهار الی ده نفر احتیاج دارید. همچنین مدت زمان این بازی حدود 75 دقیقه می‌باشد. این اتاق فرار از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 الی 22:30 و در روز‌های پنج شنبه و جمعه از ساعت 8:30 الی 17:30 پذیرای شماست.

خرید بلیط بهترین اتاق فرار های غرب تهران

اگر شما هم به دنبال یک اتاق فرار در غرب تهران هستید، علاوه بر 4 مورد بالا اسکیپ روم های جاست اسکیپ، ارور اسکیپ، کوئست روم، مگا اسکیپ مگا مال، escape with us و اتاق فرار مجموعه تفریحی ورزشی قلعه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین تجربه کردن انواع اتاق فرار پونک را نیز در برنامه خود قرار دهید، چون می‌توانید اوج هیجان را تجربه کنید.