اتاق فرار های شهرک غرب

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار شهرک غرب

اتاق فرار یک نوع بازی است که در آن بازیکنان باید با هم مشارکت کنند تا سرنخ‌ها را کشف کنند، معماها را حل کنند و وظایفی را در یک یا چند اتاق با هدف تکمیل بازی در یک بازه زمانی محدود انجام دهند و هدف اصلی آن بسیار ساده است، فرار کردن!

اتاق‌های فرار به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌های سرگرمی برای افراد در هر سنی هستند. اگر به دنبال اتاق فرار غرب تهران هستید، سری به بالای این صفحه بزنید تا با انواع اتاق فرارهای مهیجی که در این منطقه هست آشنا شوید.

بازی اتاق فرار

وقتی وارد اتاق فرار می‌شوید و بازی را شروع می‌کنید اتفاقات مختلفی رخ می‌هد. ابتدا باید تم اتاق فرار را انتخاب کنید. موضاعات اتاق فرار از هیجان‌انگیز و اکشن گرفته تا احمقانه و ساده وجود دارند. تم‌های محبود در اتاق فرار شامل دزدی از بانک، فرار از زندان و زامبی است.

پس از اینکه موضوع اتاق را انتخاب کردید، راهنمای بازی را ملاقات خواهید کرد. راهنما همه افراد را به اتاق بازی می‌برد، قوانین را توضیح می‌دهد و قبل از شروع ماجراجویی می‌توانید هر سوالی بپرسید.

هنگامی‌که برای بازی کردن آماده شدید، تمام تیم ویدیوی ماموریت را تماشا می‌کنند. این ویدیو مواردی که تیم با آن درگیر می‌شوند و دنیایی که داخل آن هستید و تیم شما بخشی از آن است را توضیح می‌دهد. علاوه بر این، آنچه که می‌خواهید انجام بدهید و اینکه چرا 60 دقیقه برای انجام آن فرصت دارید توضیح داده می‌شود.

برخی از ماموریت‌ها در مورد فرار از اتاق هستند، مانند فرار از زندان و سایر ماموریت‌ها ممکن است حول محور فرار نباشند، اما در عوض، ممکن است یک دزدی را تکمیل کنند یا نیاز باشد یک سفینه فضایی را به مریخ پرتاب کنند.

برای اینکه در این بازی موفق باشید، با جستجو کردن در اتاق شروع کنید. به دنبال الگوها یا مشارکت باشید و با هم تیمی‌های خودتان ارتباط برقرار کنید. با مشارکت می‌توانید راه‌حل پیدا کنید. برای پیشرفت بازی، پازل‌ها را حل می‌کنید، سرنخ‌ها را کشف می‌کنید و یا کدهای بازی را شکست می‌دهید.

برای پیدا کردن سرنخ‌ها می‌توانید با راهنمای بازی تماس بگیرید، وظیفه این افراد کمک کردن به افراد در حین بازی است و به تیم کمک می‌کنند تا فرار کنند.  در نهایت برای فرار کردن باید سرنخ و قطعات پازل را تکمیل کنید. آن‌ها به شما کمک می‌کنند قفل‌ها را باز کنید و معماها را حل کنید و تیم خود را در حال فرار به سمت راه خروج پیشروی کنید.

بهترین اتاق فرار غرب تهران

اگر محل سوکنت شما در شهرک غرب است و به دنبال بهترین اتاق فرار غرب تهران هستید، پیشنهاد ما به شما اتاق فرار برج میلاد است. اتاق فرار برج میلاد که به اتاق فرار انیگما مشهور است یکی از ترسناک‌ترین اتاق فرارهای تهران است.

مجموعه انیگما متشکل از چند اتاق فرار با موضوعات مختلف است و اتاق‌های بازی در آن شامل: کلبه وحشت، اتاق فرار قتل مرموز، تسخیر، اتاق جنگ، روانی و رویا است. محل تمام این اتاق فرارها در برج میلاد است و در ژانر وحشت طراحی شده‌اند.

برای رزرو این اتاق فرار و دیگر اتاق فرارهای معروف و ترسناک، از بالای همین صفحه اقدام کنید. هزینه و قیمت بلیط این تفریح مهیج و دلهره‌آور با تخفیف است. با خرید بلیط خود را برای یک ماجراجویی و سرگرمی متفاوت آماده کنید.