استخرهای شهرک غرب

استخرهای شهرک غرب

اگر به دنبال یک استخر غرب تهران هستید، در تخفیفان گزینه‌های عالی برای استخرهای شهرک غرب و دیگر مناطق نزدیک در این محدوده وجود دارد که همگی می‌توانند برای سپری کردن ساعاتی آبتنی و دیگر تفریحات آبی، عالی باشند.

از جمله انواع استخر شهرک غرب، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مجموعه ورزشی اریکه ایرانیان

یکی از استخرهای شهرک غرب را در مجموعه ورزشی اریکه ایرانیان خواهید یافت. آب استخر اریکه ایرانیان بسیار تمیز بوده و همیشه رضایت مشتریان را به شکلی عالی به دست آورده است. همین طور رفتار و عملکرد پرسنل آن، در حد کاملا رضایت بخشی ارزیابی شده و سرویس دهی این استخر شهرک غرب به طور کلی، مثبت می‌نماید.

استخر سرپوشیده اریکه ایرانیان برای بانوان و آقایان و گروه سنی کودکان، خدمات خود را عرضه کرده و با توجه به سرپوشیده بودن، برای تمامی فصول سال، مناسب است.

امکانات و تجهیزات تفریحی و رفاهی مجموعه ورزشی اریکه ایرانیان

از جمله امکانات و تجهیزات تفریحی این استخر شهرک غرب، می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • جکوزی
  • سالن بدنسازی
  • استخر
  • حوضچه آب سرد
  • حمام ترکی
  • سالن ماساژ
  • سالن ایروبیک
  • فروشگاه لوازم ورزشی
  • رستوران و کافه
  • و ...

استخر زیتون شهرک غرب

یکی دیگر از استخرهای شهرک غرب، استخر زیتون است. این استخر در بلوار شهید فرحزادی واقع شده و سانس‌های مختلف برای آقایان و بانوان دارد. همین طور مجموعه تفریحی و ورزشی زیتون، دارای سالن بدنسازی بوده که برای استفاده از آن باید به طور جداگانه، هزینه را پرداخت نمایید.

این استخر شهرک غرب نیز توانسته در سال‌های اخیر به شهرت مناسبی دست یافته و طرفداران زیادی در منطقه شهرک غرب داشته باشد. استخر زیتون شهرک غرب، دارای کیفیت آب و تمیزی استخر قابل توجهی بوده و به لحاظ کیفیت برخورد پرسنل نیز در شرایط مقبولی قرار دارد. همین طور از نگاه کاربران، نسبت قیمت به کیفیت مجموعه، منصفانه به نظر می‌رسد.

استخر غرب تهران گلستان

این استخر شهرک غرب سرویس‌های استخر و سونا، جکوزی و ... را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. استخر زیتون شهرک غرب دارای 20 متر طول و 10 متر عرضه بوده و تا عمق 2.1 متری می‌رسد. در این استخر هر دو نوع سونای خشک و بخار وجود داشته و به لحاظ تمیزی و بهداشت نیز در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

استخر گلستان شهرک غرب، سانس‌های مختلف برای آقایان و بانوان داشته که در ایام هفته پخش شده و هر روزی که مایل باشید، می‌توانید از خدمات و تفریحات آبی این مجموعه، استفاده کنید.

خرید بلیط استخر از تخفیفان با تخفیف‌های ویژه

شما این فرصت را دارید که برای خرید بلیط استخرهای شهرک غرب، از طریق تخفیفان اقدام کرده و به این شکل ضمن آن که اطلاعات مناسبی در خصوص بلیط استخر مورد نظر خود به دست می‌آورید؛ در هزینه‌هایتان نیز صرفه جویی کنید. به علاوه پشتیبانی تخفیفان، هر روزه برای راهنمایی بیشتر در فرایند خرید و انتخاب بهترین استخر در محدوده غرب تهران، با کاربران و مشتریان در تماس خواهد بود.