مرکز ماساژ شهرک غرب

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

ماساژ شهرک غرب

ماساژ درمانی از انواع تماس فیزیکی برای آرامش، احیا و التیام بدن استفاده می‌کند. بسیاری از مردم و به ویژه سالمندان برای درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات سلامت جسمی و روحی از مراکز ماساژ غرب تهران کمک می‌گیرند و یکی از انواع آن‌ها که بسیار پرطرفدار است، ماساژ در استخر آبگرم است.

ماساژ درمانی چیست؟

ماساژ عبارت است از نوازش، ورز دادن، گرم کردن، غلتاندن و فشار روی پوست و عضلات بدن که انواع مختلفی دارد. انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که هر کدام منشا و اهداف متفاوتی دارند. برخی برای تسکین دردهای عضلانی طراحی شده‌اند. برخی دیگر روی افزایش سطح انرژی و بهبود وضعیت فیزیکی خاصی تمرکز دارند. یک ماساژور به سادگی کمک می‌کند تا شما آرامش داشته باشید.

ماساژ از راه‌های مختلفی به بدن شما حس خوبی می‌دهد و می‌تواند تاثیر مثبتی روی کل بدن شما داشته باشد. ماساژ درمانی تاثیرات مثبتی روی استخوان‌ها، ماهیچه‌ها، قلب، پوست، تنفس و سلامت روانی دارد.

ماساژور در شهرک غرب

 ماساژور به روش‌های مختلف عمل می‌کند:

  • ماهیچه‌های خسته یا گره خورده را آرام و شاداب می‌کند.
  • گردش خون را افزایش می‌دهد.
  • گردش خون و غدد لنفاوی را تحریک می‌کند که به بهبودی بدن کمک می‌کند و به طور کلی کارآمدتر می‌شود.
  • بدن را به تولید اندورفین تشویق می‌کند.

فواید ماساژ برای سلامتی چیست؟

در اشکال مختلف، ماساژ درمانی در مراکز ماساژ تهران می‌تواند به درمان و تسکین طیف وسیعی از مشکلات کمک کند. تحقیقات نشان می‌دهد که ماساژ در تسکین مشکلات مربوط به استرس، از اضطراب و حملات پانیک گرفته تا آسم، یبوست و فشار خون بالا مفید است. برای بهبود و کاهش دردهای مزمنی مثل کمردرد و حتی آرتروز هم مفید است. انواع ماساژ برای بیماران سکته مغزی و افراد مبتلا به زوال عقل هم استفاده می‌شود.

ماساژ گردش خون را تقویت می‌کند، که میزان اکسیژن و مواد مغذی را که به بافت‌ها و اندامهای شما می‌رسد افزایش می‌دهد. در حالی‌که ماساژ بدن انسان را تقویت می‌کند تا مواد مغذی در بدن بیشتر گردش پیدا کند، همچنین در دفع سموم از بدن کمک می‌کند.

از ماساژ می‌توان برای درمان آسیب‌ها یا مشکلات فیزیکی خاص و کمک به توانبخشی پس از آسیب دیدگی ورزشی استفاده کرد. همچنین می‌تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر عضلانی یا بافتی کمک کند و دامنه حرکتی ورزشکار را بهبود ببخشد.

یکی از بزرگ‌ترین تاثیرات ماساژ درمانی در سالن‌های ماساژ شهرک غرب، این است که باعث می‌شود احساس خوبی پیدا کنید و ریلکس شوید.

رزرو آنلاین ماساژ

برای رزرو آنلاین انواع ماساژ سوئدی، تایلندی، ریلکسی، ماساژ با سنگ داغ، ماساژ بافت عمیق، ماساژ لاغری، ماساژ بارداری و ماساژ ورزشی می‌توانید از بالای این صفحه اقدام کنید. انواع سالن‌ها،مراکز و استخرهایی که خدمات ماساژ تراپی را ارائه می‌دهند در این صفحه قرار دارند.

هزینه هر جلسه ماساژ با تخفیف است و هزینه اضافی دیگری ندارد. اگر به فکر سلامتی روحی وجسمی خود هستید و نیاز دارید ساعاتی از روز را بدون استرس و هیاهوی زندگی بگذرانید، ماساژ درمانی گزینه خوبی به نظر می‌رسد و بعد از گذشت هر جلسه متوجه تاثیرات مثبت و عمیق آن روی بدن خواهید شد.