اتاق فرار های صادقیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

اتاق فرار صادقیه

شرکت در بازی‌های گروهی یکی از تفریحات هیجانی و پرطرفدار است. یکی از این بازی‌های گروهی، اتاق فرار است که می‌توانید همراه با دوستان یا همکاران و حتی با خانواده در این بازی مهیج شرکت کنید. حتما تا امروز اسم اتاق فرار یا اسکیپ روم به گوش شما خورده است و دوست دارید برای یک بار هم شده این بازی را در اتاق فرارهای غرب تهران تجربه کنید.

با توجه به اینکه اسکیپ روم سناریو و داستان‌های مختلفی دارد بهتر است قبل از شرکت در بازی تم مورد نظر خود را با مشورت دوستان انتخاب کنید و همه اتاق فرارها را بررسی کنید تا موضوع مورد علاقه‌تان را پیدا کنید.

این بازی الهام گرفته از نسخه ویدیو گیم اسکیپ روم است و طراحان اولیه آن ژاپنی هستند. در حال حاضر 28000 هزار اتاق فرار در سراسر جهان موجود است و هر روزه اتاق فرارهای جدیدی طراحی می‌شوند.

ویژگی اتاق فرارهای صادقیه

اتاق فرارها به معنای واقعی کلمه، نیاز به سختکوشی دارند. وقتی برای ماجراجویی به اتاق فرار بروید، در اتاقی با دیگر افراد حبس می‌شوید. اگر بخواهید با تیم همراه شوید باید سرنخ‌ها را پیدا کنید. سپس جمع کردن سرنخ به شما و کل گروه کمک می‌کند تا ماموریت را کامل کرده و از اتاق فرار کنید.

هر بازی حدود یک ساعت طول می‌کشد و معمولا تعداد افراد بین 6 تا 8 نفر است. یکی از راه‌های عالی برای تیم سازی و تمرین کردن آن، انجام دادن همین بازی گروهی است، زیرا همه باید برای حل معما با هم کار کنند.

بهتر از همه اتاق فرارهای موضوعی هستند، یکی از اسکیپ روم‌های جالب که بر اساس فیلم بیگانه طراحی شده است، به دام افتاده در فضا است که در سال 2100 اتفاق می‌افتد. در این سناریو با یک سفینه فضایی متروک در فضای مرده روبه رو خواهید شد. به طور کلی هر بازی یک موضوع خاص دارد و شما می‌توانید در هر کجا، هر کسی و در هر زمانی باشید. اما نکته اصلی ایم است که بتوانید با مشارکت اعضای تیم از اتاق فرار کنید.

ماجراجویی در اسکیپ روم یک راه عالی برای بیرون آمدن از زندگی روزمره،خارج شدن از چارچوب ذهنی و یادگیری چیزهای جدید است. همچنین به شما کمک می‌کند به خودتان یادآوری کنید زندگی را زیاد جدی نگیرید و هر چند وقت یکبار به فکر تفریح و سرگرمی باشید.

تخفیف اتاق فرار صادقیه

در محله صادقیه اتاق فرارهای زیادی وجود دارند که هر کدام با تم خاصی طراحی شده‌اند، اگر در این منطقه دنبال اتاق فرار مهیج و سرگرم کننده هستید، مجموعه‌ای از بهترین اتاق فرارها با سناریوهای متنوع دراین صفحه قرار دارند.

اگر دوست دارید در دنیای خیالی غرق شوید و به صورت ابرقهرمان همه سرنخ‌ها را پیدا کنید، روی اتاق فرار حساب ویژه باز کنید. بازی اتاق فرار واقعا جالب و سرگرم‌کننده است و به عنوان تفریحی گروهی قابل انجام است.

در انتها همانطور که می‌دانید تمام اتاق فرارهای این صفحه با تخفیف هستند و نیازی به پرداخت هزینه‌های بالا نیست. با حرید بلیط بهترین اتاق فرار صادقیه تفریح اقتصادی و به‌صرفه‌ای را تجربه کنید.