مرکز ماساژ سعادت آباد

ماساژ سعادت آباد

ماساژ درمانی است که هدف از آن آرامش، احیا و التیام بدن است. ماساژورهای مراکز ماساژ غرب تهران با استفاده از حرکات دست و لمس بافت‌های نرم باعث احیای بدن می‌شود. ماساژور عمدتا از دستان خود استفاده می‌کند، اما ممکن است از ساعد، آرنج، پا یا ابزار مخصوص هم استفاده کند.

هدف اصلی ماساژ درمانی کمک به بدن برای بهبود و افزایش سلامت و تندرستی است. لمس عنصر اصلی در ماساژ است، در واقع علم و هنر را ترکیب می‌کند. ماساژور تکنیک‌های خاصی را برای انجام ماساژ یاد می‌گیرد و از حس لامسه برای تعیین میزان فشار مناسب برای اعمال به بدن هر شخص و مکان‌یابی مناطقی که تنش و سایر مشکلات بافت نرم دارند، استفاده می‌کند. حس لمس روی اشخاص، حس مراقبت را منتقل می‌کند که نقش مهمی برای شفا بخشی دارد.

مزایای ماساژ چیست؟

مطالعات متعددی نشان می‌دهند ماساژ زندگی سالم‌تری برای انسان‌ها به ارمغان می‌آورد. همین ماساژ ساده برای تحریک سیستم عصبی و ترشح هورمون شادی‌بخش اندورفین، کاهش استرس و ایجاد آرامش کافی است. لازم نیست حتما ماساژ کل بدن باشد و می‌توانید فقط قسمت‌هایی از بدن که احساس ناراحتی دارند را با ماساژ درمان کنید.

فواید ذهنی

تقویت آرامش ذهنی

رفع استرس روانی

مدیریت و کنترل استرس

افزایش ظرفیت تفکر آرام و خلاقیت

فواید فیزیکی

از بین بردن استرس و ایجاد آرامش در کل بدن

کاهش خشکی و سفتی عضلات

از بین بردن ناراحتی‌های دوران بارداری

بهبود سریع‌تر عضلات و رباط‌های کشیده شده

کاهش درد، تورم و اسپاسم عضلانی

افزایش انعطاف‌پذیری مفاصل و دامنه حرکتی

افزایش عملکرد ورزشکاران با درمان آسیب‌های حین ورزش

بهبود گردش خون

تقویت سیستم ایمنی بدن

درمان مشکلات اسکلتی و عضلانی

توانبخشی بعد از عمل جراحی

ماساژ تایلندی در سعادت آباد

ماساژ تایلندی از فشار ملایم و تکنیک‌های کششی برای آرام کردن کل بدن استفاده می‌کند. این نوع ماساژ یک روش درمانی باستانی است که از هند سرچشمه می‌گیرد و قدمت آن به حدود 2500 تا 7000 سال قبل برمی‌گردد. این نوع از ماساژ در تمام سالن‌های ماساژ تهران و منطقه سعادت آباد انجام می‌شود.

ورزشکاران در حین تمرین مستعد خستگی، درد عضلات و مفاصل و آسیب هستند. به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکاران با درمانگرهای تخصصی ماساژ کار می‌کنند. ماساژ تایلندی به تدریج کل بدن را کش می‌دهد و به فرد اجازه می‌دهد تا استراحت کند. کشش‌هایی که ماساژور تایلندی استفاده می‌کند کمی عمیق‌تر از انواع دیگر ماساژ است.

آرامش همراه با اثرات انرژی بخش و نیرو بخش ماساژ تایلندی به افراد کمک می‌کند تا از نظر ذهنی و جسمی بازسازی شوند. علاوه بر این، ماساژ تایلندی گردش خون در بدن را بهبود می‌بخشد، که اکسیژن بیشتری را به عضلات و سایر بافت‌ها می‌رساند. این موضوع از صدمات جلوگیری کرده و توانایی ورزشکار را برای ریکاوری پس از تمرین شدید بهبود می‌بخشد.

ماساژ سعادت آباد تخفیف

اگر به دنبال سالن‌های ماساژ شهرک غرب با تخفیف هستید، در بالای این صفحه مراکز مختلف معرفی شده‌اند. انواع مختلفی از ماساژها در این سالن‌ها انجام می‌شوند و شما می‌توانید هزینه یک جلسه ماساژ تخصصی با تخفیف را مشاهده کنید. با رزرو جلسات ماساژ برای خودتان یا افراد نزدیک، می‌توانید ساعاتی خوش و آرام‌بخش را تجربه کنید و ساعاتی را بدون استرس سپری کنید.