شهربازی های روباز تهران

شهربازی های روباز تهران

راه‌های فوق‌العاده زیادی برای گذراندن یک روز یا آخر هفته تعطیل وجود دارد، مهم نیست کجای دنیا هستید. هر شهر تفریحات منحصر به‌فردی ارائه می‌دهد، اما چیزی که در اکثر مکان‌های مشترک است پارک‌های تفریحی و شهربازی است. یکی از بهترین راه‌ها برای گذراندن یک روز تعطیل، رفتن به بهترین شهربازی تهران است و صدها دلیل برای آن وجود دارد. در شهربازی های روباز تهران تفریحات زیادی مثل غذاهای خوشمزه و دستگاه‌های بازی هیجان‌انگیز وجود دارد، حتی اگر بچه نباشید، شهربازی روباز می‌تواند مکان سرگرم کننده‌ای برای شما باشد.

شهربازی های روباز تهران یکی از مکان‌هایی است که می‌توانید برای تفریح در نظر بگیرید. این شهربازی‌های عموما وسعت زیادی دارند و شامل چند مجموعه تفریحی هستند. شهربازی های روباز تهران هم برای کودکان هم برای بزرگسالان دستگاه بازی دارد که می‌توانید با خانواده یا دوستان به آنجا بروید.

شهربازی برج میلاد

شهربازی برج میلاد یکی از شهربازی های روباز تهران است که احتمالا همه آن را می‌شناسند. این شهربازی در غرب تهران قرار دارد و به عنوان مکانی استکه گردشگران زیادی به آن می‌روند. ازجذاب‌ترین بخش‌های تفریحی در برج میلاد، شهربازی آن است که به تازگی در سال 1400 افتتاح شده است. در این شهربازی، تفریحات زیادی مثل بولینگ و بیلیارد هم وجود دارد. دستگاه‌های بازی موجود در شهربازی برج میلاد بسیار هیجان‌انگیز و ترسناک هستند. دستگاه‌های بازی شامل: ماشین برقی، چرخ و فلک، مری گراند ماداگاسکار، فریزبی، ترن و تاب اسکای است.

شهربازی ارم

شهربازی ارم واقع در مجموعه ارم سبز است که دارای 3 شهربازی روباز با بیش از 80 دستگاه تفریحی است و برای کودکان و بزرگسالان مناسب است. شهربازی شماره یک دارای وسایل بازی زیادی است. برخی از این دستگاه‌ها شامل: ستاره گردان، فریزبی بزرگسال، آستروجت، استخر توپ و سورتمه است. از هیجان‌انگیزترین بخش‌ها در شهربازی ارم، شهربازی دو است و حس ترس را در این قسمت می‌توانید تجربه کنید. تفریحات هیجان‌انگیزی مثل: سقوط آزاد، دیسکو کاستر، زیپ لاین و سفینه در این بخش قرار گرفته است.

شهربازی دریاچه چیتگر

شهربازی دریاچه چیتگر غرب یکی دیگر از شهربازی های روباز تهران است که در غرب دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این شهربازی وسایل بازی زیادی دارد که می‌توانید از شنبه تا جمعه با خانواده و دوستان برای تفریحات ویژه به اینجا بروید. وسایل بازی این شهربازی اوج هیجان و لذت را به همراه دارند، پیشنهاد می‌کنیم برای آخر هفته یا تعطیلاتی به یاد ماندنی حتما رفتن به این شهربازی را در برنامه خود قرار دهید. از وسایل بازی هیجان‌انگیز در این مجموعه می‌توان به ترن هوایی، چرخ و فلک، هرم هیجان و پیست کارتینگ اشاره کرد.

خرید بلیط شهربازی های روباز تهران

برای خرید بلیط انواع وسایل بازی و تفریحی در بهترین شهربازی های روباز تهران به بالای این صفحه بروید و شهربازی مورد علاقه خود را پیدا کنید. قیمت بلیط این بازی‌های مفرح با تخفیف است و می‌توانید با هزینه کمتری، هیجان و حس شادی را تجربه کنید.