شهربازی پارک ارم

4.9

پارک ارم

محدوده

48481

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره شهربازی پارک ارم

شهربازی ارم

شهربازی پارک ارم یکی از معدود شهربازی‌های روباز تهران است که تجربه لذت از بازی‌های بسیار جذاب مثل بشقاب، ترن هوایی و... را برای شما فراهم می‌کند. در شهربازی پارک ارم دو دستگاه وجود دارد که امتحان کردن آن را دل و جرات زیادی می خواهد. اولی دستگاه سقوط آزاد است که مرتفع ترین دستگاه شهربازی در کشور است. این دستگاه محصول شرکت فان تایم آلمان است و با توجه به ارتفاع این دستگاه هرگونه حرکت آن را می توانید از فواصل دور نیز به طور کامل مشاهده کنید و هیجان را هر جایی که باشید احساس کنید. این دستگاه با ۲۴ نفر ظرفیت هیجان خالص پرش از ارتفاع را برای شما مهیا می سازد.

دومین دستگاه ستاره گردان است. این دستگاه نیز محصول شرکت زایر آلمان بوده و جزء دستگاه های جذاب و مهیج شهربازی ارم بوده که برای سنین بالای ۱۲ سال طراحی گردیده است. ستاره گردان یک نوع سواری تفریحی منحصر به فرد با ارتفاع حدود 30 متر و با حرکات ترکیبی زیاد است که هیچ وسیله تفریحی دیگری این حرکات را ندارد.

این وسیله شما را هیجان زده می کند، تاب می دهد و به صورت 360 درجه می چرخاند، پاهایتان به سمت آسمان و زمین آویزان شده و حس همواری، تجربه پرواز، حس سقوط آزاد و سرعت هنگام سواری به شما دست خواهد داد. دستگاه های فوق دارای مجوز بهره برداری از اداره استاندارد ایران بوده و تایید شرکت بازرسی TUV آلمان را نیز در سه بخش طراحی،ساخت و نصب دارا هستند.

 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4.9
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۷ الی ۲۳

روزهای سرویس‌دهی :

شنبه تا پنج شنبه

آدرس :

اتوبان شهید باکری جنوب ، پارک ارم، شهربازی شماره ۲

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید