مرکز ماساژ پیروزی

مرکزماساژ پیروزی

اگر به تازگی بدن شما دچار استرس و درد شده است و فکر می‌کنید هیچ راهی به جز خوردن قرص و مسکن ندارید، این طرز تفکر کاملا اشتباهی است. متخصصان ماساژ درمانی معتقدند رفتن به جلسات ماساژ تراپی به کاهش دردهای عضلانی بدن و رسیدن به آرامش کمک زیادی می‌کند.

همانطور که می‌دانید امروزه اکثر اشاص زندگی بسیار پرمشغله و پر استرسی دارند، ممکن است بدن هر فرد پذیرش این حجم از استرس و خستگی را نداشته باشد. در این موارد مراجعه به مراکز ماساژ شرق تهران و انجام ماساژ تراپی به این اشخاص کمک زیادی می‌کند. ماساژ تراپی یک راه عالی برای آرامش، تسکین دردهای جسمی، کاهش تنش عضلانی و موارد دیگر است.

انواع ماساژ در پیروزی

ماساژ تراپی در مراکز ماساژ پیروزی توسط متخصص انجام می‌شود، این تکنیک شامل استفاده از دست با فشار و حرکات ضربه‌ای است که روی عضلات و بافت‌های بدن اعمال می‌شود. مجموعه این حرکات و تکنیک‌ها استرس، دردهای عضلانی و علائم پس از جراحی را کاهش می‌دهد.

ماساژ تکنیک‌های مختلفی دارد. شما می‌توانید در مراکز ماساژ پیروزی از پیشنهادات مختلفی که وجود دارد انواع ماساژ را انتخاب کنید.

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی یک روش کلاسیک برای استراحت دادن به بدن است. این نوع ماساژ معمولا کل بدن را درگیر می‌کند و در آن از فشار و لمس ملایم استفاده می‌شود. برای افرادی که تازگی به جلسات ماساژ می‌روند انتخاب بسیار خوبی است و به آرامش سیستم عصبی کمک زیادی می‌کند. متخصصان ماساژ تراپی می‌گویند: ماساژ سوئدی روش خوبی برای تشویق بدن به رسیدن آرامش روحی است و مستقیما روی عضلات بدن تاثیر می‌گذارد.

ماساژ بافت‌های عمیق

ماهیچه‌های بدن هر فرد ممکن است بر اثر فعالیت زیاد و مکرر مثل نشستن، رانندگی، قوز کردن روی لپ تاپ و... سفت شود. ماساژ بافت عمیق، عضلات و تاندون‌های شما را درگیر می‌کند تا هر گونه سفتی را از بین ببرد. برای اشخاصی که دچار آسیب دیدگی، عضلات سفت و دردهای عضلانی مزمن هستند، این نوع ماساژ مناسب و بسیار خوب است.

ماساژ ورزشی

ماساژهای ورزشی تکنیکی شبیه به بافت عمیق دارند، اما عضلاتی که هنگام ورزش یا انجام فعالیت‌های سنگین بدنی دچار ضربات مکرر می‌شوند، درمان می‌کند. ورزشکارن از بدن خود متفاوت از افراد معمولی استفاده می‌کنند. یک ماساژور با تجربه در تکنیک ماساژ ورزشی می‌تواند برای سفتی عضلات و رفع آسیب‌های ورزشی تکنیک‌های خوبی را انجام دهد.

تخفیف مراکز ماساژ در خیابان پیروزی

ماساژ درمانی برای هر شخصی مفید است و می‌تواند به کاهش دردهای عضلانی کمک کند. اگر به دنبال بهترین مراکز ماساژ تهران در محله پیروزی هستید به بالای این صفحه بروید تا لیستی از این مراکز را مشاهده کنید. هزینه جلسات ماساژ در این مراکز با تخفیف است و ماساژورهای با تجربه و حرفه‌ای انواع ماساژ سوئدی، تایلندی، ورزشی و بافت عمیق را برای مراجعه کنندگان انجام می‌دهند. برای رهایی از یک هفته پر استرس و کاهش درد و کوفتگی بدن اولین جلسه ماساژ با تخفیف را رزرو کنید.