مرکز ماساژ مرزداران

ماساژ مرزداران

ماساژ تراپی یکی از نیازهایی است که در این هیاهو و شلوغی زندگی کاملا می‌تواند کمک کننده باشد. اگر در طول هفته غرق در کار می‌شوید و ساعت‌ها پشت میز مشغول کار کردن هستید، احتمالا بارها برای شما مشکلاتی مثل کمر درد یا احساس فشار روی شانه‌ها به وجود آمده است.

اگر محل کار یا زندگی شما در غرب تهران است و به دنبال مرکز ماساژ غرب تهران هستید باید قبل از انتخاب این مراکز به طور کامل درباره انواع ماساژ و تکنیک‌های هر ماساژور بدانید تا بتوانید آگاهانه مرکز مورد نظر خودر ا انتخاب کنید.

 ماساژ درمانی برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

هدف از ماساژ درمانی آرامش روحی و جسمی است. ماساژ روی عضلات، بافت‌های نرم یا نقاط طب سوزنی متمرکز شود. تکنیک‌های ماساژ می‌تواند از نرم و ملایم تا تند و خشن باشد و در بعضی موارد کمی ناراحت کننده است. ماساژ تراپیست ممکن است کل بدن را درمان کند یا فقط روی قسمت خاصی مثل سر و گردن متمرکز شود.

چندین نوع ماساژ وجود دارد شامل:

ماساژ سوئدی که رایج‌ترین نوع ماساژ است شامل ضربات طولانی و ورز همراه با ضربات موزونی و حرکت مفاصل است. این ماساژ بالاترین لایه عضلات را هدف قرار می‌دهد و هدف از انجام آن کاهش تنش عضلانی است.

بسیاری از افراد ماساژ سوئدی را فقط برای استراحت استفاده می‌کنند اما این ماساژ برای کمک به بهبود شرایط فیزیکی هم استفاده می‌شود و مطالعات نشان می‌دهد به کاهش درد، استرس و تنش عضلانی کمک می‌کند.

ماساژ آروماتراپی یک نوع ماساژ با روغن‌های ضروری است. پوست روغن‌های ضروری را جذب می‌کند و لطافت خود را حفظ می‌کند و همزمان باعث تسکین درد می‌شود. تنها تفاوت بیم ماساژ سوئدی و آروماتراپی استفاده از اسانس است. در آروماتراپی از اسانس و عصاره‌های گیاهی استفاده می‌شود.

ماساژ بافت عمیق یکی دیگر از انواع روش‌های ماساژ درمانی است که نسبت به سوئدی فشار بیشتری روی بدن ایجاد می‌کند. برای مشکلات عضلانی قابل استفاده است. اگر از افرادی هستید که کار اداری و پشت میزی انجام می‌دهید مراکز ماساژ مرزداران با انواع تکنیک‌های ماساژ و ماساژ بافت عمیق می‌توانند مشکلات جسمی ناشی از نشستن طولانی مدت پشت میز را برطرف کنید.

انواع روش‌های ماساژ در مراکز ماساژ تهران ارائه می‌شوند و شما می‌توانید این خدمت را با تخفیف مشاهده کنید.

چرا افراد مبتلا به سرطان از ماساژ استفاده می‌کنند؟

یکی از دلایل اصلی استفاده افراد مبتلا به سرطان از ماساژ این است که به آن‌ها کمک می‌کنند حس خوبی داشته باشند. به طور کلی ماساژ درمانی در افراد مبتلا به سرطان می‌تواند به بهبود خلق و خو، بهبود خواب و بهبود سلامتی کمک کند.

ماساژ درمانی تقریبا برای همه افراد مفید است. برخی از اصلی‌ترین مزیت‌های ماساژ برای سلامتی بدن عبارت است از:

  • ماساژ گردش خون را بهبود می‌بخشد، که به بهبود درد عضلانی ناشی از فعالیت بدنی کمک می‌کند.
  • ماساژ باعث شل شدن عضلات برای بهبود حرکات می‌شود. آرامش عضلانی بعد از ماساژ به داشتن خوابی راحت نیز کمک می‌کند.
  • ماساژ منجر به افزایش سطح اندورفین می‌شود. افزایش سطح اندورفین در واقع یکی از بزرگ‌ترین مزایای ماساژ درمانی است. اندورفین‌ها مواد شیمیایی هستند که بدن تولید می‌کند و باعث می‌شود علاوه بر احساس خوب درد کمتری در بدن احساس شود.

مراکز تخصصی ماساژ

اگر برای انواع خدمات ماساژ آرامش بخش به دنبال بهترین مرکز ماساژ مرزداران هستید، تخفیفان انواع سالن‌ها و مراکز ماساژ را با بهترین قیمت به شما پیشنهاد می‌دهد. برای دیدن انواع ماساژ همراه با قیمت به همین صفحه مراجعه کنید.