کامپوزیت دندان در تهران

داشتن دندان‌‌هایی زیبا و سفید و سالم آرزوی همه‌‌ی ماست. یکی از مهم‌ترین دغدغهٔ افراد این روز‌‌ها هزینهٔ بالای خدمات دندانپزشکی به ‌خصوص خدمات مربوط به زیبایی دهان و دندان مثل کامپوزیت، ایمپلنت، پروساژ یا لمینت دندان و مواردی از این دست است.

عادت‌‌های بد غذا خوردن و افزایش سن می تواند باعث زردی دندان‌‌ها شود. شما می‌توانید از طریق تخفیفان، در هر منطقه‌ای از تهران که ساکن هستید، نزدیک‌ترین و ارزان ترین دندان پزشکی را پیدا کنید و دندان های خود را زیباتر کنید. هم‌چنین مراکز خدمات دندان همکار تخفیفان در سایر شهرها از جمله اصفهان، مشهد و کرج را می‌توانید مشاهده کنید. اگر به سلامتی و زیبایی دندان های خود اهمیت می دهید، می‌‌توانید فهرست این صفحه را بررسی کرده و مناسب‌ترین کلینیک را انتخاب کنید.

 

کامپوزیت دندان چیست؟

برای بر طرف کردن زردی دندان‌‌ها روش‌ های زیاد و مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها جرم گیری و کامپوزیت دندان است که می‌تواند لبخند شما را به زیباترین حالت ممکن برساند. کامپوزیت ماده ای ترکیبی از جنس پلاستیک و شیشه است که جهت ترمیم دندان‌‌های پوسیده از آن استفاده می‌‌شود. کامپوزیت بیشتر برای بهتر کردن ظاهر لبخند افراد به وسیله‌ی تغییر رنگ و یا مرتب کردن ظاهر آن‌‌ها استفاده می‌‌شود.

 

انواع کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان به دو دسته‌ی کامپوزیت ونیر و کامپوزیت رزین تقسیم می شود. کامپوزیت ونیز طرفداران بیش‌تری را به خود اختصاص داده است.

 

کاربرد و موارد استفاده از کامپوزیت

کامپوزیت در موقعیت‌‌های زیر انجام می‌‌شود:

- دندان های لب پریده

- فضای باریک بین دو دندان

- دندان‌‌های شکسته و یا ترک خورده

- دندان‌‌های پوسیده

- دندان‌‌های فرسوده

 

هزینه و قیمت کامپوزیت دندان

هزینه کامپوزیت بسته به موادی که به کار می‌روند، تجهیزات مورد استفاده در آن و اعتبار و تخصص مراکز و کارکنان آن‌ها در هر دندانپزشکی تهران متفاوت است. اما به طور کلی می‌‌توان گفت هزینه کامپوزیت تقریبا بین 500 تا 700 هزار تومان است که با کد تخفیف تخفیفان این مبلغ برای شما بسیار کمتر می‌شود. همچنین درصورت نیاز به انجام ترمیم کامپوزیت یا آمالگام با تعداد سطح بیشتر، اختلاف هزینه هر سطح اضافه به ‌صورت جداگانه در محل مطب از شما دریافت خواهد شد. بسیاری از کلینیک های همکار تخفیفان، علاوه بر تخفیف‌های ویژه امکان پرداخت هزینه های دندانپزشکی به صورت اقساطی را فراهم کرده‌اند. با بررسی این فهرست، می‌توانید ارزان ترین و به صرفه‌ترین کلینیک را پیدا کنید.

 

نحوه‌ی برداشتن کامپوزیت دندان

بعضی از مواقع نیاز است تا کامپوزیت ونیر دندان برداشته شود تا ترمیم صورت بگیرد. می‌توان به راحتی و همان‌‌طورکه کامپوزیت‌‌ها را بر روی دندان قرار داد، به راحتی تعویض کرد و برداشت. البته این‌‌کار باید حتما توسط پزشک انجام شود.

 

 

سوالات متداول در مورد کامپوزیت دندان

در این قسمت می‌توانید متداول‌ترین پرسش‌ها را در مورد کامپوزیت به همراه پاسخ آن‌ها مشاهده کنید.

۱- دوام کامپوزیت چقدر است؟

ماندگاری و طول عمر کامپوزیت ونیر حدود ۵ تا ۷ سال است و به نیاز ترمیم دارند.

۲- آیا کامپوزیت عوارض دارد؟

کامپوزیت ونیر روشی کم تهاجمی است که هیچ گونه آسیبی به دندان نمی‌‌رساند و موجب زیبایی و درخشندگی دندان‌‌ها می‌‌شود.

 

شرایط سرویس دهی کلینیک‌‌های دندانپزشکی در دوران کرونا

مراکز و کلینیک‌‌های دندانپزشکی و به طور کلی تمامی شرکای تجاری تخفیفان، ملزم به رعایت موارد بهداشتی و پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا هستند و تنها با رعایت این موارد امکان همکاری با تخفیفان را دارند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحهٔ مربوط به هر کلینیک، از این موارد آگاهی پیدا کنید.

با وجود این تمهیدات بهداشتی، در نهایت این شما هستید که با رعایت مواردی مثل فاصله گذاری اجتماعی و پوشیدن ماسک و دستکش در مراجعه به این کلینیک ها، از ابتلای خود و عزیزانتان به ویروس کرونا جلوگیری می‌کنید.

 

پشتیبانی و ارتباط

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحهٔ مربوطه قابل مشاهده است. می‌‌توانید با بررسی این قسمت‌ها اطلاعات بیشتری در مورد خدمات و شرایط مراکز به دست آورید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱