دندانپزشکی جنوب تهران

دندانپزشکی جنوب تهران

مراجعه به کلینیک دندانپزشکی برای بسیاری از افراد ترسناک است. صدای دستگاه‌های جراحی و دستگاه اشعه ایکس، همه این‌ عومل ممکن است ترسناک به نظر برسد اما، وقتی یکی از دندان‌هایتان خراب شود رفتن به مطب دندانپزشکی ضروری است.

افراد به دلایل مختلف مجبورند به کلینیک دندانپزشکی بروند، اما چند روش رایج حل مشکلات دهان و دندان وجود دارد که همه باید بدانند و انواع خدمات دندانپزشکی را بشناسند. امروزه با وجود تکنیک‌های مدرن دندانپزشکی، درمان‌های مربوط به سلامت دهان و دندان نسبتا آسان‌تر شده است. به طور کلی توصیه می‌شود کودکان و بزرگسالان هر 6 ماه یکبار به کلینیک‌ های دندانپزشکی تهران برای معاینه و حل مشکلات دندان مراجعه کنند.

انواع خدمات دندانپزشکی جنوب تهران

همانطور که می‌دانید، انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی توسط کلینیک‌های دندانپزشکی جنوب تهران انجام می‌شود که برخی از آن‌ها مبتنی بر جراحی هستند و برخی دیگر نیاز به بی‌حسی ندارند و برای اصلاح فرم لبخند انجام می‌شوند. خدمات درمانی مختلف دندانپزشکی، ظاهر دندان‌ها را بهبود می‌دهد و برای رفع هر گونه مشکل در سلامت دندان و لثه انجام می‌شوند.

جرم گیری دندان

یکی از رایج‌ترین خدمات دندانپزشکی جرم گیری است. بسیاری از دندانپزشکان تمیز کردن را هر شش ماه یکبار و برخی سالی یکبار توصیه می‌کنند. در هر صورت، این روش نقش مهمی در سلامتی دهان و دندان دارد. مسواک زدن مرتب به اندازه تمیز کردن دندان با دستگاه تاثیر ندارد و به همین دلیل است دندانپزشکان جرم‌گیری را به مراجعه کنندگان پیشنهاد می‌کنند.  هزینه جرم‌گیری و تمیز کردن دندان‌ها در مراکز دندانپزشکی جنوب تهران به عواملی مثل: میزان جرم روی دندان، نوع بیمه درمانی، تعداد جلسات مورد نیاز و هزینه تصویربرداری بستگی دارد.

سفید کردن دندان و بلیچینگ

مثل روش تمیز کردن، سفید کردن دندان‌ها دردی ندارد و بدون احساس ناراحتی انجام می‌شود. برخی از افراد به مواد سفید کننده حساسیت دارند، به غیر از این مورد روشی آسان است که در اکثر دندانپزشکی‌ها انجام می‌شود. کیت‌های سفیدکننده دندان خانگی، نیاز به صرف زمان زیادی دارند و به راحتی قابل انجام نیستند پس بهتر است برای تمیز کردن دندان به کلینیک‌های دندانپزشکی مراجعه کنید.

قیمت بلیچینگ دندان در مطب‌های دندانپزشکی جنوب تهران با توجه به مواد مورد استفاده کاملا متفاوت است و به برند مواد سفید کننده هم بستگی دارد.

روکش ونیر

اگر دندان‌ها کج باشند یا دچار تغییر رنگ شده باشند، متخصص دندانپزشک روکش ونیر را پیشنهاد می‌دهد. کامپوزیت ونیر راه ‌حل بسیار مناسبی برای مشکلات دندان است. ونیر در واقع پوشش نازکی است که روی قسمت جلویی دندان یا مجموعه‌ای از دندان‌ها قرار می‌گیرد. کامپوزیت ونیر عمدتا برای اهداف اصلاحی و زیبایی توصیه می‌شود، اما می‌تواند برای سفید کردن دندان‌ها نیز استفاده شوند. این فرایند بدون درد است.

مهم‌ترین عامل قیمت روکش دندان ونیر در تهران، کیفیت مواد یا برند کامپوزیت است. برندهای متنوعی برای روکش ونیر وجود دارد که هر کدام ساخت کشورهای مختلف هستند. دستمزد دندانپزشک عامل دیگری است که روی هزینه نهایی ونیر تاثیر می‌گذارد و اگر دندانپزشک تخصص کافی را نداشته باشد، نمی‌تواند به خوبی فرم روکش ونیر را روی دندان شکل بدهد.