دندانپزشکی غرب تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

 • پیش فرض
 • جدیدترین
 • محبوب‌ترین
 • بیشترین تخفیف

دندانپزشکی غرب تهران

سلامت دهان و دندان ارتباط نزدیکی با سلامت کلی بدن دارد. بهداشت ضعیف دهان و دندان می‌تواند باعث مشکلات دیگر سلامتی شود. اگر نگران سلامت دندان‌‌ها هستید باید به دنبال مراکز معتبر دندانپزشکی تهران باشید. این مراکز در نقاط مختلف تهران قرار گرفتند و با توجه به محل زندگی می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید.

چگونه سلامت دهان و دندان را حفظ کنیم؟

ویزیت منظم دندانپزشکی فقط برای داشتن لبخندی جذاب نیست و دندانپزشک می‌تواند روی موارد بیشتری از سلامت دهان و دندان شما تمرکز کند و آن‌ها را بررسی کند. بررسی منظم و معاینه توسط دندانپزشک، اطلاعات زیادی از جمله اینکه در خطر بیماری مزمن هستید یا نه به دندانپزشک خواهد داد. انواع خدمات در مراکز دندانپزشکی شهرک غرب ارائه می‌شود و شما می‌توانید لیست تمام دندانپزشکی‌های اطراف منظقه خود را در همین بخش مشاهده کنید.

در مرحله اول با رعایت موارد زیر در خانه می‌توانید بهداشت دهان و دندان را به خوبی رعایت کنید:

 • دو بار در روز و حداقل به مدت 2 دقیقه دندان‌ها را مسواک بزنید.
 • روزانه نخ دندان بکشید تا جرم از جاهایی که مسواک به آن‌ها دسترسی ندارد، پاک شود.
 • برای تامین مواد مغذی لازم ( به ویژه ویتامین A و C) به منظور جلوگیری از بیماری لثه، از رژیم غذایی سالم استفاده کنید.
 • از سیگار و تنباکو که عامل اصلی بیماری‌های دهان و دندان هستند دوری کنید.
 • برای بلیچینگ دندان و معاینه به طور منظم به دندانپزشک مراجعه کنید. این روشی موثر برای تشخیص علائم اولیه بیماری لثه است.

آیا بهداشت ضعیف دندان می‌تواند باعث مشکلاتی برای بدن شود؟

اگر از دندان‌های خود به خوبی مراقبت نکنید و نکات لازم را برای رعایت بهداشت در خانه اجرا نکنید، باعث ایجاد سایر مشکلات سلامتی خواهید شد. از جمله این مشکلات عبارت است از:

احساس درد

این درد ممکن است تا حد زیادی به علت عفونت لثه باشد و به مرور زمان باعث از دست رفتن دندان می‌شود. یکی از بیماری‌های شایع لثه به نام ژنزیویت ناشی از عفونت و التهاب لثه‌ها در دهان ایجاد می‌شود. البته اگر التهاب و درد شما شدید و طاقت فرساست، می‌توانید به دندانپزشکی های شبانه روزی تهران مراجعه کنید.

مشکلات قلبی و سایر اندام‌های اصلی

عفونت‌های دهان و دندان می‌توانند اندام‌های اصلی بدن را تحت تاثیر قرار دهند. به عنوان مثال قلب و دریچه‌های آن توسط باکتری‌های عفونتی ملتهب می‌شوند، این وضعیت برای اشخاصی که دچار بیماری قلبی هستند بافت آسیب دیده آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مشکلات گوارشی

هضم غذا با فرایندهای فیزیکی و شیمایی در دهان شروع می‌شود و هر گونه مشکل در اینجا می‌تواند منجر به نارسایی روده، سندروم روده تحریک پذیر و سایر اختلالات گوارشی شود.

دندانپزشکی خوب غرب تهران

تیم سلامت همه مراکز دندانپزشکی سعادت آباد متشکل از فرد مراجعه کننده و متخصصان دندانپزشک است. با همکاری این تیم بسیاری از مشکلات و بیماری‌های دهان و دندان برطرف خواهد شد. متخصصان شامل:

 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان

متخصصین دندانپزشکی:

 • پریودنتیست
 • متخصص ارتودنسی
 • جراحی‌های دهان، فک و صورت

دندان‌های ناسالم، کج یا پوسیده می‌تواند در حرف زدن شما اختلال ایجاد کند و جویدن غذا به درستی را سخت می‌کند. حفره‌ها محل‌های دردناکی روی دندان‌ها هستند که پوسیدگی از طریق مینای دندان نفوذ کرده و ریشه دندان را خراب می‌کند. غذا یا مایعات سرد یا گرم می‌تواند به دندان سیگنال درد ارسال کند.

حفره‌ها ممکن است تا زمانی‌که آسیب قابل توجهی به دندان وارد نشده باشد، هیچ علائمی نداشته باشند. در اینجا اهمیت ویزیت منظم دندانپزشک مشخص می‌شود. علائم اولیه پوسیدگی دندان نسبت به مراحل پیشرفته راحت‌تر درمان می‌شوند. به لطف فناوری‌های مدرن مراکز دندانپزشکی پونک، درمان پوسیدگی دندان به ویژه در مراحل اولیه، آسان‌تر خواهد بود و درد کمتری نسبت به مراحل پیشرفته دارد.

انواع خدمات تخصصی عصب کشی، ایمپلنت، لمینیت و جرم‌گیری در تمامی مطب‌های دندانپزشکی غرب تهران ارائه می‌شود. این خدمات با هزینه به‌صرفه و تخفیف در قسمت بالای همین صفحه قابل مشاهده و جستجو هستند.