تخفیفان اقدسیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیف های اقدسیه

محله اقدسیه یکی از محله‌های لوکس و اعیان نشین در شمال تهران است که از زمان پهلوی به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی کاخ نیاوران مورد توجه مردم قرار گرفته است. از زمان زندگی کردن خانواده سلطنتی در این منطقه پیشرفت چشمگیری صورت گرفت و به سرعت به یکی از مناطق اعیانی و لاکچری تهران تبدیل شد. قبل از ساخت برج‌ها و آپارتمان‌های بلند این محله پر از باغ بود و کم کم با ساخت و ساز فضای سبز از بین رفت که امروز شاهد مراکز تجاری و اداری در این خیابان هستیم که باعث شده است از نظر امکانات این منطقه در رتبه یک قرار بگیرد.

رستوران های اقدسیه با تخفیف

اقدسیه یکی از مناطقی است که در آن رستوران‌های زیادی وجود دارد. از رستوران ایرانی گرفته تا رستوران ایتالیایی برای تمامی سلیقه‌ها می‌توانید غذای خوشمزه پیدا کنید. برای لذت بردن از یک روز تعطیل یا گذراندن آخر هفته رفتن به بهترین رستوران اقدسیه می‌تواند گزینه خوبی باشد. برخی از این رستوران‌ها فضای باز و مناسب مهمانی دارند و برخی دیگر به صورت فضای سرپوشیده و سنتی هستند. به صورت کلی انتخاب رستوران در این منطقه کار سختی نیست و به راحتی می‌توانید رستوران با کیفیتی پیدا کنید.

مراکز دندانپزشکی در اقدسیه

خدمات دندانپزشکی در محله اقدسیه یکی از خدمات پرطرفدار است و بهترین متخصصان دندانپزشک در این منطقه کلینیک دارند. اگر به دنبال انواع خدمات دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی هستید، می‌توانید به کلینیک های دندانپزشکی اقدسیه بروید. این خدمات دندانپزشکی شامل  برطرف کردن هر نوع مشکل در سلامت دهان و دندان است. همچنین دندانپزشکی‌های شبانه‌روزی در محله اقدسیه فعالیت دارند که در زمان دندان درد فوری و اورژانسی می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

خدمات زیبایی در اقدسیه

شما می‌توانید برای حذف دائمی موهای زائد بدن خود به مراکز لیزر اقدسیه بروید. در این مراکز لیزر موهای زائد با دستگاه‌های مختلفی که جدیدترین فناوری را دارند انجام می‌شود، دستگاه‌های به روز دنیا با طول موج‌های دایود، الکساندرایت و کندلا در این کلینیک‌ها توسط اپراتورها و زیر نظر متخصص پوست برای از بین بردن موهای زائد آقایان و بانوان به کار برده می‌شوند.

همچنین می‌توانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی در محله اقدسیه تزریق ژل یا بوتاکس را به منظور جوانسازی انجام دهید. کلینیک های تزریق ژل اقدسیه برای حجم دادن به لب و گونه، از بین بردن چین و چروک صورت و زاویه سازی صورت انواع ژل‌های هیالورونیک اسید با برندهای معتبر را به نواحی مختلف صورت تزریق می‌کنند.

خدمات تخفیفان در محله اقدسیه

تمام خدماتی که به شما معرفی شد در این صفحه قرار دارد، مراکز دندانپزشکی، مراکز تفریحی و دیگر خدماتی که شما نیاز دارید، همه آن‌ها در بالای این صفحه قرار دارند. شما می‌توانید با کلیک کردن روی هر مرکز قیمت انواع خدمات را به همراه اطلاعات دیگر مثل شماره تماس و آدرس را مشاهده کنید. قیمت خدماتی که این مراکز ارائه می‌دهند با تخفیف است و می‌توانید از همه پیشنهادهای جذاب و به‌صرفه در محله اقدسیه استفاده کنید.