کلینیک و مرکز لیزر در اقدسیه

مرکز لیزر اقدسیه

لیزر موهای زائد موثرترین روش از بین بردن موهای زائد بدن است که به طور دائم رشد مو را تا 90 درصد کاهش می‌دهد و پوستی صاف‌تر را به همراه دارد. این روش مناسب برای آقایان و خانم‌ها است و تمام رنگ‌های پوست را پوشش می‌دهد. تقریبا در هر نقطه از بدن، از جمله مناطق حساس مانند صورت و خط بیکینی هم قابل انجام است. همچنین این روش در تمام کلینیک های لیزر شمال تهران انجام می‌شود.

بر خلاف روش‌های دیگر مانند اپیلاسیون، کرم‌های موبر و اصلاح، لیزر موهای زائد نتایج طولانی مدتی را بدون ایجاد موهای زائد درونی و تحریکات پوستی به همراه دارد. موها نیز ظریف‌تر و نرم‌تر می‌شوند، بنابراین موها کمتر دیده می‌شود و رشد مو با هر جلسه کند می‌شود.

اثرات جانبی لیزر موهای زائد

پس از لیزر موهای زائد ممکن است چند عارضه جانبی متفاوت ظاهر شود. بیشتر عوارض جانبی جزئی و موقت هستند. اگر شخصی عوارض جانبی در مدت طولانی و پایداری تجربه کند باید با متخصص پوست مشورت کند.

قرمزی و تحریک

لیزر موهای زائد به فولیکول موهای ناحیه آسیب می‌رساند. بدن به این واکنش می‌دهد و بسیاری از افراد قرمزی و سوزش را در نواحی تحت لیزر تجربه می‌کنند. پوست بعد از لیزر ممکن است حساس شود و مقدار کمی متورم شود. این علائم کوتاه مدت هستند و برخی از متخصصان پوست از بی حس کننده موضعی برای کاهش میزان واکنش پوست افراد به این فرایند استفاده می‌کنند. پس از واکنش اولیه، معمولا ظرف چند ساعت پس از لیزر، تحریک پوست کاهش می‌یابد و کمپرس یخ یا حمام خنک برای کاهش تورم و قرمزی پیشنهاد می‌شوند.

عفونت پوست

مانند سایر روش‌های رفع موهای زائد، آسیب رساندن ب فولیکول مو با لیزر می‌تواند خطر عفونت ایجاد کند. ناحیه متورم باید در هنگام بهبودی به عنوان یک زخم درمان شود. در نهایت در صورت بروز عفونت، نباید بدون نسخه از کرم‌های آنتی بیوتیک استفاده کرد.

چه کسانی نباید لیزر موهای زائد انجام بدهند؟

قبل از انجام لیزر موهای زائد با پزشک متخصص پوست مشورت کنید. برخی افراد برای انجام دادن لیزر محدودیت دارند. از جمله:

افرادی که داروهای خاصی مثل داروهای درمان آکنه مصرف می‌کنند.

افرادی که تبخال تناسلی دارند یا مستعد ابتلا به تبخال هستند.

افرادی که اسکار کلوئیدی یا برجسته دارند.

اشخاص که به بیماری سرطان پوست مبتلا هستند.

لیزر در محدوده اقدسیه

نتایج لیزر موهای زائد تقریبا دائمی است و از اصلاح، موچین یا اپیلاسیون دوام بیشتری دارد. لیزر مزایای بسیاری دارد. این روش بسیار سریع است، درد کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد، نتیجه دائم و ماندگاری دارد، می‌تواند موها را در هر قسمتی از بدن حذف کند، رشد مججد موها را کند می‌کند و یک راه‌حل بلند مدت است.

اگر محل زندگی یا کار شما در محدوده اقدسیه است و به دنبال بهترین مرکز لیزر تهران با هزینه مناسب هستید، می‌توایند از این صفحه شروع کنید و اولین جلسه لیزر را رزرو کنید. هزینه هر جلسه لیزر موهای زائد در این کلینیک‌ها به‌صرفه است و با تخفیف برای کاربران در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با کلیک روی هر کلینیک، هزینه هر جلسه را به تفکیک نواحی بدن مشاهده کنید و با مشاوره قبلی به این مراکز لیزر مراجعه کنید.