دندانپزشکی اقدسیه

دندانپزشکی اقدسیه

مراقبت از دندان بخشی ضروری از سلامت کلی شماست و مشکلات دهان و دندان درمان نشده می‌تواند منجر به علائمی مانند درد، عفونت یا از دست دادن دندان شود. حتی اگر فردی هستید که اقدامات پیشگیرانه انجام می‌دهید و به طور مرتب دندان‌های خود را چک می‌کنید، باید مطمئن شوید به بهترین مراکز دندانپزشکی شمال تهران می‌روید و دندانپزشک شما خوب است. چند ویژگی وجود دارد که باید هنگام ارزیابی دندانپزشک خوب به دنبال آن‌ها باشید:

به بیماران آموزش می‌دهد: یک دندانپزشک خوب بیماران خود را در مورد مراقبت‌ از دندان به شکل مناسب و همچنین درمان‌های پیشنهادی، آموزش لازم را ارائه می‌دهد. آن‌ها بیماران خود را تشویق می‌کنند تا عادات مناسب و روتین روزانه مناسبی داشته باشند.

دانش گسترده: یک دندانپزشک خوب در مورد دندان‌ها و بهداشت دهان و دندان اطلاعات زیادی دارد و قادر به شناسایی سریع مشکلات و موثرترین درمان‌ها هستند.

فناوری جدید: متخصص دندانپزشک باید آخرین نوآوری‌ها را بداند و تکنیک‌ها و تجهیزات جدید را در مطب خود قرار دهید.

انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در اقدسیه

اگر از لبخند خود رضایت ندارید، دندانپزشکی زیبایی مدرن می‌تواند به شما کمک کند. این روش مراقبت حرفه‌ای از دندان بر بهبود ظاهر دهان، دندان‌ها، لثه‌ها و لبخند کلی تمرکز دارد. روش‌های متداول شامل سفید کردن دندان، روکش، پر کردن و ایمپلنت دندان است.

خدمات دندانپزشکی زیبایی، شامل انواع روش‌ها از اصلاحات جزئی تا جراحی‌های بزرگ است. چند مورد از روش‌های زیبایی که برای اصلاح طرح لبخند می‌توان انجام داد به شرح زیر است.

بلیچینگ و سفید کردن دندان

سفید کردن دندان‌ها یکی از اساسی‌ترین روش‌های دندانپزشکی زیبایی و همچنین از کم هزینه‌ترین‌هاست. با گذشت زمان، دندان‌ها ممکن است در اثر غذا، نوشیدنی، دارو و یا عادت‌های دیگر مثل سیگار کشیدن لکه دار می‌شوند. پس از تمیز کردن دندان از جرم و سایر مواد زائد، بلیچینگ کردن دندان می‌تواند سطح دندان را سفید کند تا ظاهری درخشان‌تر و سفیدتر ایجاد کند. بلیچینگ دندان به روش حرفه‌ای می‌تواند نتیجه 8 برابر بهتر از سفید کننده خانگی ارائه بدهد.

روکش ونیر

روکش‌های دندانی پوسته‌های نازک و سفید رنگی هستند که از چینی، رزین و سرامیک درجه پزشکی ساخته شده‌اند. این روکش‌ها به طور سفارشی برای هر بیمار ساخته می‌شوند تا شبیه دندان طبیعی شوند. روکش ونیر می‌تواند مشکلات زیبایی از جمله دندان‌های کج، مینای آسیب دیده و فاصله بین دندان‌ها را برطرف کند.

تاج دندان

روکش دندان که به عنوان کلاهک دندان نیز شناخته می‌شود، روی دندان پوسیده یا آسیب دیده قرار می‌گیرد. این روکش‌ها می‌توانند از شکستن دندان ضعیف شده جلوگیری کند یا از آن‌ها برای پوشاندن دندان‌های بد شکل یا تغییر رنگ داده شده، استفاده شوند. همچنین می‌توان از آن‌ها برای پوشاندن سایر روش‌ها مانند کانال ریشه، پر کردن مینای دندان، بریج دندانی یا ایمپلنت دندانی استفاده کرد.

دندانپزشکی ارزان در اقدسیه

اگر در شمال تهران و در منطقه اقدسیه به دنبال مراکز دندانپزشکی ارزان و قیمت مناسب هستید، در این صفحه مطب‌های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی قرار دارند که خدماتی مثل روکش ونیر، کامپوزیت، ایمپلنت، لمینت و تمام خدمات اصلاح طرح لبخند را با قیمت مناسب و اقتصادی انجام می‌دهند. برای اطلاع از قیمت و مشاوره‌ می‌توانید با انواع کلینیک دندانپزشکی تهران هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.