Takhfifan 24/7 Customer Support ۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
پشتیبانی:

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک خبرنامه

رستوران و کافی شاپ

کافی شاپ گلدن بری

درخواست تخفیفان
فرمانیه ، بلوار اندرزگو، تقاطع بلوار کاوه
از ساعت ۱۱ الی ۱۹
تلفن تماس : ۰۹۳۵۶۳۶۶۱۲۵

از آخرین تخفیفان‌ها مطلع باشید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفان‌های شهرتان را دریافت کنید

درباره این کسب و کار

اگر شب ها سری به تقاطع بلوار کاوه  و اندرزگو بزنید، آن قسمت همیشه شلوغ است. یکی از دلایلش هم وجود کافی شاپی به نام گلدن بری شعبه پیروزی در آن منطقه است. گلدن بری برند جدید آقای بابک بختیاری است که قبلا از این با برند فوق العاده موفق ایس پک پا به عرصه گذاشته بود. اما گلدن بری با سایر کافی شاپ های تهران فرق می کند. شما می توانید در گلدن بری همیشه محصولاتی جدید، خوشمزه و هیجان انگیز نوش جان کنید. انواع نوشیدنی های گرم، آبمیوه، وافل، بستنی و شیک جزو محصولات گلدن بری است.

انواع شیک ها در طعم مختلف هوبی، اریو، اسپرسو، بادام زمینی و .... را می توانید در گلدن بری سفارش دهید. یا اگر اهل بستنی هستید بستنی های دودزا و هیجان انگیز با طعمی بی نظیر و خاص گلدن بری در انتظار شماست. و یا اگر دنبال خوشمزه های هیجان انگیز تر هستید وافل های گلدن بری هم روی استیک و همراه با خامه ی فوق العاده خوشمزه و مخصوص گلدن بری سرو می شود.

در گلدن بری جایی برای نشستن وجود ندارد. البته تعدادی محدودی صندلی در پیاده رو قرار گرفته ولی این موضوع از علاقه مردم به برند تجاری موفق کاسته نشده. شما هم اگر در این حوالی بودید، حتما سری به گلدن بری شعبه پیروزی که اولین شعبه گلدن بری در ایران نیز هست، بزنید