تا

%0

تخفیف

رستوران گیلانه جردن

آفریقا

0 خرید تا امروز

0

0 نظر

درباره رستوران گیلانه جردن

از همان ابتدا که به فضای بیرونی رستوران گیلانه نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که پا به رستورانی کاملا متفاوت خواهید گذاشت. داخل رستوران که بروید، با دیدن فضای داخلی آن غافلگیر می‌شوید. انگار که وارد رستورانی در دل ماسوله شده‌اید. دکوراسیون رستوران گیلانه با میز و صندلی‌های چوبی، پنجره‌های چوبی، رومیزی‌های گل گلی و البته لوسترهای زیبایش حال و هوای یک کلبه روستایی در دل گیلان را دارد که البته لوکس هم است. رفتار پرسنل این رستوران صمیمی و بسیار مودبانه است و شما از نحوه پذیرایی لذت خواهید برد.  غذاهای رستوران همه به سبک گیلانی طبخ و سرو می‌شوند. چه کباب بخواهید سفارش دهید، چه غذاهای دریایی و چه خورشت‌های شمالی، از انتخابتان پشیمان نخواهید شد. نان و دوغ محلی، سیر ترشی، زیتون پرورده و سایر مخلفات در کنار غذاهای خوب رستوران گیلانه اشتهای هرکسی را به وجد می آورد.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

12 تا 23

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

بلوار آفریقا(جردن)، بلوار صبا

چگونه می توانم از تخفیف رستوران گیلانه جردن استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به رستوران گیلانه جردن باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!