تا

%0

تخفیف

اسپا تخصصی الیزیوم

زعفرانیه

0 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره اسپا تخصصی الیزیوم

اسپا تخصصی الیزیوم بهترین خدمات خود که شامل ماساژ، اسپا و خدمات پوست است را با کیفتی ارائه می‌کند که شما بعد از دریافت خدمات شگفت زده خواهید شد. شما وقتی وارد الیزیوم می‌شوید، زمان و آرامش شما برای الیزیوم بسیار مهم است. الیزیوم می‌خواهد تا به صورت اختصاصی در خدمت شما باشد و از زمان مراجعه خدمات رسانی به شما رو شروع می‌کند. در الیزیوم به محض ورود پذیرایی با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد آغاز می‌شود و ارائه نوع خدمات بنا به درخواست مشتری و در لحظه تغییر می‌کند. مشاوران مرکز اسپای الیزیوم با تجویز درست راه درمان و بهبود را پیشنهاد می‌دهند. در الیزیوم شما می‌توانید از انوع ماساژ مانند ماساژ بالولینگ، ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ شمع، ماساژ شکلات، ماساژ کمپرس گیاهی و... که هرکدام فواید خاص خود را دارند بهره ببرید. اگر اهل اسپا هستید، اسپا پا، اسپا سلامت، اسپا اروپایی، اسپا آسیایی، اسپا سواحل کارائیب و .... می‌تواند به کمک شما بیاید.  

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

زعفرانيه، مقدس اردبيلى

چگونه می توانم از تخفیف اسپا تخصصی الیزیوم استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به اسپا تخصصی الیزیوم باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!