رستوران کوهسار

فشم کیلومتر ۳ فشم، ظلع جنوبی جاده
تلفن تماس : ۲۶۵۰۸۰۰۹ - ۰۹۱۲۸۱۳۴۰۴۲
از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۲۳:۳۰

درباره رستوران کوهسار

رستوران کوهسار با طبیعتی زیبا و جذاب و با انواع غذاهای ایرانی از شهرت قابل توجهی در فشم برخوردار است. این رستوران امکانات فراوان و کلبه های چوبی شیک و زیبا که نمای بیرونی آنها شما را مجذوب خود خواهد کرد، یک پیشنهاد مناسب برای سپری  کردن یک آخر هفته عالی با دوستان یا خانواده است.

کلبه های چوبی با پنجره های بزرگ شیشه ای که طبیعتی رنگارنگ را به شما نمایش می دهد همیشه وسوسه انگیز است. کی دلش نمی خواهد که در این کلبه ها بشیند، از یک سرویس چای و قلیان خوب لذت ببرد و یک کباب داغ و خوشمزه را با نان تازه و دوغ و ماست محلی نوش جان کند؟ رستوران کوهسار واقعا یکی از همان مکان هایی است که شما دوست دارید در آنجا باشید و لذت ببرید.

رستوران کوهسار منویی متنوع از انواع کباب را ارائه  می کند که با گوشت تازه گوسفندی تهیه می شود و با ارائه نان تازه به همراه دوغ و ماست محلی که به غذای شما جذابیت و طعمی دوچندان می بخشد، آماده پذیرایی از شماست.  محیط با صفا و زیبای این رستوران پیشنهادی است که نمی توان آن را رد کرد.

 

رستوران کوهسار دویست نفر ظرفیت دارد. از شما حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی کند و جای پارک خودرو به راحتی در اطراف رستوران پیدا می شود. علاوه بر این پخش موسیقی نیز روح خاصی به فضای این رستوران می دهد  و یک روز خاطره انگیز را برای شما به وجود می آورد. کافی است یک بار دیگر که به فشم رفتید سری هم به رستوران کوهسار بزنید...

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید